• Paggini
    19.6k
    Ali nikad me nece prestari fascinirati "jesam rekao da ovo nije ekipa za LP", čekali ste evo sedam utakmica da možete to reci nakon X na rujevici, šteta što ste morali čekati dok nismo usli u tu istu LP
  • CastAway1986
    1.4k
    Ova utakmica dokazuje da nam treba još jedan napadac
  • don
    5.6k
    za europske odlične utakmice pohvalim uvijek i pojedince i ekipu. PustiteMiro Vugrinec

    nisi pohvalio poslije dobre utakmice
  • Daliban
    1.6k
    Rekao sam nakon prve utakmice Qarabaga, reci ću i sad ovakav Dinamo nema sta tražit u Europi. Zavarale su i mene i sve nas ovdje prve utakmice protuv amatera Istre i Šibenika, pa smo pomislili da smo čudo. U Osijeku protiv malo boljeg od prosječnog hnl protivnika nismo ništa pokazali, s tim da je Osijek možda prvi out u povijesti igrao četvrtak nedjelja, a da mi nismo. Qarabag 5:0 ukupno završilo, a realno po šansama je bilo u najmanju ruku Al pari, a to je niži rang protivnika u ligi prvaka. Protiv Gorice također los dan. Ovo opet ne štima i to treba glasno reci.Miro Vugrinec

    Šibenik je bio jedina stvarno top utakmica, ali nakon nje je Jakir izjavio da baš i nismo igrali prema planu te da ideja uopće nije bila igrati toliko kroz sredinu.

    Ostatak sezone na mišiće, ali slabo.
  • Bernard
    515
    Svašta bih sad izgovorio za par naših igrača al neću, pa kruh te jebo di ti je energija di ti je mladost. Plus za Stojkovića drago mi ga vidjeti ponovno u akciji.
  • Nino Bule
    13.4k
    Bit insajder ne znaci da netko zna nesto o nogometu, ne znam sta se palite na mirine postove o bilo cemu van informacija koje ima kad su mu upisi bezveze
  • Orc123
    7.8k
    Reci cu samo nesto, sad kad imamo krila mi izmisljamo WB i napadace iz krila! Ja kuzim da protiv bunkera igramo 352 ali nama 433 mora biti prva opcija! Ovime limitirmo krila a vezni su sami na sirokom prostoru! Sve druge lopte su njihove...lose danas to! Idemo dalje....ne treba se drzati 352 ko pijan plota sad radi Kuleta kad se tekma igra 90min!
  • Jurki
    11.7k
    Ova pljuska nam je taman trebala.
    Kiks i los dan se mora desiti i to je bilo danas.
    Igrali smo lose i kaj sad.
    Idemo dalje. Sezona je duga i nema mjesta katastroficnim komentarima.
  • E46
    634
    Nije smio izbacit Hoxhu jer je Hoxha top drzao lijevu stranu, a kad je usao Spikic... pa taj decko je zalutao u nogomet on ne bi imao mjesta u 4.ligi.. A koncepcijski je mogao odmorit Misica ili nesto ucinit po tom pitanju jer taj lik vec 3 utakmice igra katastrofalno lose.. a Sucic nista ne pridonosi prema naprijed.
  • recikaj86
    352
    Prvi smo, ušli smo u LP, i vi ste samo čekali jedan jebeni remi. Pa koja ekipa je dobila sve tekme ljudi moji? Polako jebemu pa tek je krenulo, i slavit ćemo i plakat ćemo s Dinamom samo lagano. Tovare dobijamo 3:0 glatko :wink:
  • Noel
    5.9k
    Ide ujutro tekst Lesičkog. DINAMO U KRIZI.
  • ksapi
    2.8k


    A u 433 tko sa stane na beka? Jakir?
  • Kepec
    5.4k
    Iz utakmice u utakmicu gdje odigramo lošije se stvarno dokazuje da smo takve picajzle od navijača. Do prije par dana izvlačili protivnike u Ligi prvaka i gledalo se gdje uzimamo 3 boda, a s kim se tučemo za bod, prvenstvo je bilo osigurano, sve je bilo na vrhuncu.
    Par dana nakon devastacija, fali nam igrača, igra užasna, od Europe ništa... jeste frajeri kad treba bit al oni pravi. Samo da je srat, fućkaš sve ostalo.
  • NitkoBitan
    17k
    Ova utakmica dokazuje da nam treba još jedan napadacCastAway1986

    Ozbiljan napadac.
  • don
    5.6k
    Reci cu samo nesto, sad kad imamo krila mi izmisljamo WB i napadace iz krila! Ja kuzim da protiv bunkera igramo 352 ali nama 433 mora biti prva opcija!Orc123

    nekad stvarno mislim da se zajebavaš...

    po 138. put, danas.nismo.imali.bekova!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.