• IceMan
    2k
    A ništa, zaslužena 0.

    Nadam se odmoru igrača, dobrom pripremom i povratu na 4-2-3-1.

    S Kulenom kao džorkerom.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Igrači poletili kao i mi nakon dobrih predstava na pocetku sezone, Rijeka na 110% radi one sramote u Sloveniji.

    Ne razlikujemo se previse od tovara, nakon 3.kola smo slavili titulu i gledali oce prvak Škotske bit Celtic ili Glasgow.

    Ne možes danas nikoga pobjediti ako nisi na 100%, niti Chelsea nas, a niti mi Slaven Belupa.
  • Benito
    822
    ajde ne seri. Kratko i jasno
  • DrawTube
    4.7k
    Glavu gore, sad se smirit I jako protiv Hajduka
  • NKDZ86
    1.4k
    Ne kužim, natamburaju ih slovenci, mi muku mučimo... Jako loše, teške su noge, idemo dalje
  • Dani Olmić
    222
    aha a rijeka kao nije umorna? Jos manje odmora su imali
  • E46
    634
    Ma ovu utakmicu nismo pobjedili iskljucivo radi Jakirovica, trebao bi se on zamisliti po pitanju nekih igraca recimo da vise koristi Ademija na poziciji Misica i da Misic i Petko malo presjede na klupi, dojma sam da ih boli kurac za utakmicu protiv Rijeke jer oni igraju LP baje. Zato sam i napisao da nam fali neka strana spica i sada nakon ove tekme sestica jer nemamo motivirane igrace za HNL, dva stranca bi kurac znala i bili bi motivirani i pregazili bi ovakvu jadnu Rijeku
  • BBB Sibenik
    4.3k
    6:30 Strukan svira kraj. Dva velika prekida je ima u sudackoj nadoknadi, koje pamtim. Da su tovari igrala bi se min 8min nadokadne od 6min. Al dobro dobit ce po lampi iza stanke. Mamu vam lopovsku
  • Ludovic IX
    7.2k
    Jebiga, mi se malo emotivno ispraznili a ovi nozeve u zube stavili..ili im bar narasla muda od četvrtka.

    Bitno da smo i dalje prvi i bez poraza
  • M94
    1.2k
    A dobro ljudi, šta ćemo sad gledat na kome je faul i kako je naš igrač uletio u nekoga, da ga ne ozljedi? Boli me qurac za Konmena Andrića, nek ga je odnio, ne igra za Dinamo koliko vidim. Kako je Rijeka mesarila tako su dobili nazad. Igraj dalje.
  • Paggini
    19.6k
    Jako loše s naše strane, izuzev prvih 30 minuta gdje smo igrali dobro. Bod se piše, bod je i najpošteniji, nije nas ni Rijeka izula svojom igrom.

    Jako mi je drago Stojkovića vidjeti
  • Samurai
    103
    Ma bit ćemo prvi…al
    Jbg los dan..dobri smo..samo da ne počnemo glumit i birat tekme pa nam se obije u glavu ko danas..
  • Crusades1986
    11.9k
    Miri je Pjaca najbolje odgovorio s dva gola kad je bilo najpotrebnije.

    Oba gola za 1-0.
  • FrenchMontana
    625
    Spikic igrac za drugu ligu. Potvrdilo se po stoti put, iako ga mnogi ovdje brane iz meni neznanih razloga.

    Bogovska placa za smece od igraca. Katastrofa potez prethodne uprave.
  • eol12
    588
    Da je netko ponudio prije početka sezone sve pobjede i jedan remi, uz ulazak u ligu prvaka svi bi potpisali, vi stvarno mislite da se može bas sve utakmice pobjediti i igrati bajno.
    Ima tu danas problema nekih, po meni i sustav koji ne odgovara protiv ovakve agresivne rijeke jer je rupa u sredini terena, zatim npr rog koji u svakoj utakmici digne vezni red danas nevidljiv, ozljede bekova, malo pražnjenje nakon ulaska u ligu prvaka, stvarno jako jako dalek put. Nemojte dramiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.