• Navijač Dinama
    8.3k
    Jakir ne gotivi Cordobu.Marquis Manners

    A po čemu to majketi???

    Asistirao je protiv Gorice, igrao skoro svaku od kad jentu, Pjaca zabio dva gola protiv Qarabaga, a Hoxha je gledajući možda i u najboljoj formi od dvih naših krila, a Špikić protiv Gorice isto odigro za 10ku..

    Polako, doće vrijeme, bolje da ga dozira već da ga gurne u vatru i da pregori od pritiska i želje za dokazivanjem, nogometna filozofija, jednostavno.
  • tp1997
    262
    Samo kažem da je taj "utjecaj na igru" dosta siva zona, što se vidi po tome da se odluke razlikuju za vrlo analogne situacije od utakmice do utakmice, i da bismo se mi vjerojatno žalili da je isto suđeno protiv nas.

    Ali, opet - manje bitno. Igra je dosta manjkava.
  • Daliban
    1.6k
    Loše igramo.

    Kecman skroz normalno komentira. Ne znam kakve probleme s tim hrpa vas ima, ali ovdje je kmečanje oko komentatora valjda postalo stadardna pojava. Dušmani svuda oko nas.
  • Crusades1986
    11.9k
    Kecman skroz normalno komentira.Daliban

    Još da nauči i razlikovat igrače gdje će mu biti kraj
  • Daliban
    1.6k
    Dogodi se, jebiga.
  • Dani Olmić
    222
    A kaj je tocno s RPG-om?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Šteta za Kuletovu gredu i one Batkove udarce. Da je ušlo nešto od toga, ovi bi se raspali. Ne znam kaj ste nervozni...
  • NitkoBitan
    17k
    Kecman ako ne zna da Bruno nosi broj 9...
  • Mihaljević
    9.8k
    Nemam primjedbi, jedna solidna utakmica nakon dalekog gostovanja, Bernauer opet loš protiv fizički nadmoćnijih devetki, ne znam šta da mislim o njemu, nikad mi nije sjeo igrački. Daj mi tu kolumbijsku zvijer više
  • Dani Olmić
    222
    Evo spika i rog
  • Marquis Manners
    53
    Samo pitam za Cordobu, što odmah jašete, vjerojatno sam u krivu.
    Nego uozbiljimo se, lako nam je s Rijekom, trebamo se tresti kad nam dođu bijeli Real Madrid s juga, onda će nam biti " drž gače ".
    Lako nam je i s Bayernima i Arsenalima, ali Realduk kad nam dođe, neće nam pomoći ni Kulenović na Valnetini.
  • CastAway1986
    1.4k
    Sučić vani vjerojatno zbog glupo dobivenog žutog kartona
  • Facke
    3.6k
    Prvih 30 minuta je bile dobre. Lopta je bila nasa i Rijeka nam nije mogla nis. Onda smo se bezpotrebne malo povlekli i dali njimi loptu. A to Rijeke odgovara. Desna strana se lose brani. Pjaca tek drugi put u zivotu igra desnoga wingbacka i to se vidi. Zato je i dosta curele na te strane. Al dobre. Vjerujem da bu Jakirovic reagiral.
  • Nolifer
    8.1k
    Spika nutra, vjerujem da bu i Cordoba dobio priliku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.