• dinamozivivjecno
    1.9k
    Nadam se ulasku Torrentea u drugom poluvremenu.
  • hardek
    2.8k
    Tamo negdje od pauze za vodu smo jako pali. Rijeka će nastaviti s ofenzivom i trebali bi uvesti jednog defanzivnijeg wing backa.

    Po meni Risto umjesto Pjace i Rog umjesto Sučića. Ako nastavimo ovako pitanje je trenutka kad ćemo ga dobit
  • Benito
    822
    hahahaha, a fakat kad čitaš te komentare neke, stvarno ostanem u šoku često
  • Ludovic IX
    7.2k
    Kule treba samo tražit poziciju u 16. Svaki put kad lopta na njega ili napravi faul ili ne stopa dobro. Zašto ne iskoriste njegove prednosti i sakriju mane. Petko je tu da stopa i proigrava. Ovaj mora samo blizu 16 bit
  • Marcinko
    595
    A kaj ste vi očekivali samo par dana nakon plasmana u LP, naravno da nisu na 100%, posebno nakon vodstva, treba uvesti one koji nisu dobili puno minuta protiv Qarabaga, Špiku, Cordobu, Roga i vjerujem da će to biti druga pjesma.
  • Marquis Manners
    53
    Pa krila su mi nevidljiva ovu utakmicu, posebno Pjaca.
  • Kepec
    5.4k
    Vodimo Rijeku na Rujevici 1:0. Da obrana pliva i to treba bolje, ali naravno da će ovi dolaziti u šanse s obzirom kako igraju.
    Prije 4 dana smo pobjedili Qarabag u gostima i osigurali Ligu prvaka, danas vodimo Rijeku na Rujevici. Normalno da ih nećemo zgazit i da će biti grešaka. Kaj očekujete svaku tekmu da odigramo s 5 komada u protivničkoj mreži? Daj se skulirajte i gledajte tekmu u miru, pa da osvojimo Ligu prvaka vama bi smetalo kak smo odigrali.
  • NitkoBitan
    17k
    Igrač Rijeke je u zaleđu, ali Mmaee igra loptom.tp1997

    Ti stvarno ne znas nogometna pravila...
  • Paggini
    19.6k
    Da je ušlo ono kuletovo i jedna od dvije Batijeve lopte, ovdje bi onanija bila, al eto, dvadeset centi gore dolje je odluka igramo li loše ili dobro...
  • ksapi
    2.8k
    Kolko vi mozete srat, ovo je bolesno
  • miro
    4.4k
    Slabo smo mi njih stisnuli, po meni Pjaca lijevo Cordoba desno i Rog unutra

    Hoxha i Sučič van, Sučič samo zato jer ima žuti
  • Marquis Manners
    53
    Da li mi se čini ili Jakir ne gotivi Cordobu. Lik je životinja, mada je trebao više dati protiv Qarabaga po meni.
  • IstokKa96
    671
    Zanimljivije od ove pljuvačnice je jedino treba li nam lijevi bek, treći napadac i zamjena Mišiću...
  • Maki2
    610
    Pa tek je doso i vec je participiro vise vremenski nego Rog u tom vremenskom periodu koji im se preklapaju
  • don
    5.5k
    @Marquis Manners

    nisam vidio dugo lika koji se više bespotrebno posrao po svemu u poluvremenu..

    sad bi volio da odigramo očajno al uzmemo 3 boda, samo zbog tebe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.