• Dani Olmić
    222
    nije izmisljena haha - nisam htio pitat vise dalje po drugim kaficima, vidio i cuo sam da je lik mislio mrtvo ozbiljno i da ja pricao za sve
  • Petar86
    884
    Ja sam dalmos i mogu reci iz prve ruke da se u 90% kafica prenosi utakmica Dinama kao i ostalih hrv klubova kad god igraju
  • Brusa
    1.5k
    Ja sam baš bio u Bolu i kod hotela je bio neki birc sa koktelima i sranjima i hranom, veliki tv su imal na terasi, cijeli tjedan su nogomet vrtili na tom tvu, samo kad je qarabag-dinamo bio tv je bio ugašen i platno prekriveno preko tva...
    Edit: da se razumijemo, samo sam primijetio ,kao zanimljivost, jel. Za taj konkretni birc
  • Petar86
    884
    Ne mora nista znaciti

    Ja radim u resortu gdje su vecina gostiju purgeri, svaka utakmica se prati i otvoreno navija. Nitko im nikad nije rijeci rekao
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Potpis.

    Provodim dosta vremena u Dalmaciji (Split i par manjih mjesta), sto za ljeto sto tijekom ostatka godine, i rijetko mi se događa ovako nešto. Par puta je možda bilo da nema utakmice jer je dinamo u pitanju, ali baš baš rijetko.

    Čak u manjim mjestima gdje prevladava starija populacija koja je odrasla u Jugi zna biti i simpatično kada zapaze da navijam za dinamo. Naravno, ne ponasam se ni ja kao da sam u Zagrebu, ali uz nekakve osnove pristojnog ponasanja nema većih problema.
  • Dani Olmić
    222
    Onda sve ovisi na koga naletis tj na koju birtiju
  • rkru
    2
    radim u resortuPetar86

    kaj vise rec na ovo xDD

    Svim purgerima dole preporuka. ukljucite mozak i oci. ak niste totalno OFF vrlo ce vam jasno bit samim pogledom na birc/konobare i goste kakvo je stanje
  • NORTE
    11.4k
    Osim derbija u petak 13.9. još ćemo dvije Hnl tekme igrat petkom zbog Lige prvaka.
    3/8, to je stvarno ok.

    U Šibeniku gostujemo u petak 1.11. (blagdan Svih svetih).
    Razlog je tekma LP u utorak 5.11. u Bratislavi.

    Isti razlog je i petak 6.12. doma protiv Slavena.



    Pobjedom danas u Rijeci mi njima bježimo 5 bodova, a pobjedom u derbiju propaloj žgadiji bježimo na 7 bodova.

    To će biti mir u kući, prilika za naše mlade igrače u skoro svim Hnl tekmama i čuvanje najboljih igrača za Europu.

    Mladima će rasti cijena što nije malo važno i vidjet ćemo koliko nam oni mogu pomoći.

    Batigola pustiti kad dođe ponuda koja će zadovoljiti klub.
    Drago mi je da su on i Sučić ulaskom u LP nagrađeni i boljim ugovorom.
    dinamo sad ima vremena stvoriti ili pronaći zamjenu za njih.

    dinamo i navijači žive svoje snove.
  • Fanboy
    2.6k
    Vidio sam na snetu komentar o Zvonareku, zamjenio ga je Leon Grgić (austrijski Hrvat) koji je zabio 2 gola...
    Ovo je članak iz ove godine, dečko ima 18 godina.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/trpa-kao-na-traci-hrvatska-mu-je-prvi-izbor-a-ima-i-jednu-zelju-nadam-se-da-ce-dinamo-osvojiti-naslov-15420004

    "Naravno da pratim HNL, svi u obitelji smo veliki dinamovci i kad god mogu pratim utakmice Dinama i nadam se osvajanju novog naslova prvaka Hrvatske "

    Jel tko prati austrijsku ligu ? Vidim da dečko ima jako dobru statistiku...
  • Omake
    2.5k

    mali je kompletan ofenzivac. Igrao je lani jako dobro za Sturm 2. Inače igra za sve selekcije Austrije. Ne zašto ga se nikada nije pozivalo u hr rep.
  • Pop corn
    8.1k
    Termini za razgled stadiona redovito su popunjeni i nova ponuda kluba je i dalje veliki hit. Idući tjedan stadion Maksimir možete obići:

    Srijeda, 4. 9. - 17h, 18h, 19h
    Nedjelja - 15h, 16h, 17h, 18h

    Termin možete rezervirati mailom na , a kartu je moguće kupiti i 15 minuta prije željenog termina na Ticket pointu.
  • Dino
    2.6k

    Srijeda 4.9. ili utorak 3.9?
  • Pop corn
    8.1k
    Ispravio već. 4. 9. je. Srijeda
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Vidim da neki vec pisu,je li 13.9 sigurno derbi sa Hajdukom?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.