• NORTE
    11.4k
    Al zanimljiv je ovaj Osijek ocito samo sa Dinamom znaju igrat na 100%Marc

    Postaju mi opasno gadljivi zbog toga.
    Stvarno bih volio da im uvalimo bar 7 komada u Maksimiru.

    Mi ćemo na kraju sezone imati vjerojatno 5-10 bodova više od hajduka i to samo zato što ćemo 4 puta igrat protiv njihSimpatizer

    Pa oni su već 4 boda izgubili i to od Lokomotive i Istre.

    Imali smo 14 bodova više u prošloj sezoni kad su oni bili na vrhuncu, a mi u banani.
    Bilo bi i 16 da nismo igrali s juniorima zadnje kolo.
  • IstokKa96
    671
    Ako mi za 2 tjedna ne raskopamo ovu tugu s juga, onda ju vjerojatno necemo nikad.
    Drugoligaski nogomet veceras prezentiran.
  • Benito
    822
    slažem se, makar i mi kad igramo dole često budu odvratne tekme jer se stvori takva utakmica...rijetko kad je dole zanimljiv derbi
  • DrawTube
    4.7k
    Raskupusat ih na Maksmiru i onda junački u Minhen

    Doći će igrati antinogomet, izležavat se, trošiti minute, ja bih odma 352 i pustio Kuleta s lanca da im utrpamo 3 gola u 1. poluvremenu pa neka troše vrijeme
  • IceMan
    2k
    Sad šarane neće “neki ljudi iz inozemstva zvati” , priopćenja, zabrane HNS-u itd… ?
  • Simpatizer
    270
    nekako imam dojam da će bodovna razlika bit manja jer je kvaliteta lige pala.

    Prošle sezone je Osijek uzeo 6/6 na Poljudu, sad u 70 minuta nisu jedan udarac uputili.

    Ne jer je hajduk dobar nego jer su oni očajni
  • Blueshadow86
    1.6k
    I ova štetočina od kluba je trenutno 2. na tablici. To dovoljno govori o kvaliteti ostalih, odnosno kvaliteti lige koja je uz bok s Burkinom Faso.
  • Nolifer
    8k
    Osijek bi se trebao resetirati na tvorničke, ajde još nekako dok je Mierez bio, to je na nešto ličilo. Ali nakon Miereza, oni praktički su izgubljeni, ovo je baš tragičan nogomet bio danas. Šteta. A Osijek je mogao bit rame uz rame uz Rijeku i bit konkurent za 2 ili 3 mjesto, da su znali kako se posložiti, jer očito ne znaju i to se vidi na terenu, očito ili tankaju ili je nešto trulo...

    A mislim da Čavlini nije dobro počela posudba u Osijeku, jel se može nekako povuć s posudbe i poslat ga u novu sredinu, jer ovo nema smisla da tamo sjedi na klupi
  • NitkoBitan
    17k
    Mi ćemo na kraju sezone imati vjerojatno 5-10 bodova više od hajdukaSimpatizer

    Toliko cemo imat do sredine listopada.
  • ShanKu
    733
    u zadnje 3 utakmice dole se popravil prosjek udaraca 23 udarca po utakmici.. počelo se i to popravljat, a kaj tek bude na Maksimiru
  • Jurki
    11.6k
    Meni nije jasno kak tovari imaju 11 bodova iz 5 utakmica uz takvu kriminalnu igru.
    Ovo danas se nemre nazvati nogometom da ga jebes.
    A i taj Zebec je isto za kurac .. ide glet var kod gola i vidi se faul iz aviona i on prizna gol.

    Koji je ovo odron od lige..
  • Papastrumf
    12.2k
    A Osijek je mogao bit rame uz rame uz Rijeku i bit konkurent za 2 ili 3 mjesto, da su znali kako se posložiti, jer očito ne znaju i to se vidi na terenu, očito ili tankaju ili je nešto trulo.Nolifer

    Kolega, da je baba muško, zvala bi se Duško.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Meni nije jasno kak tovari imaju 11 bodova iz 5 utakmica uz takvu kriminalnu igru.Jurki

    Lovrić, Zebec... nastavi niz :grin:
  • Ludovic IX
    7.2k
    navodno dogovoreno da cavlina brani u barem 70% utakmica. To je info od navijača osijeka pa možda nije vjerodostojna ali vidjet ćemo u sljedećih par kola
  • Nolifer
    8k
    Kolega, da je baba muško, zvala bi se Duško.Papastrumf

    U današnje vrijeme uz nove trendove možda i je, nikad ne znaš, dok ne progovori. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.