• Dani Olmić
    222
    kao sto sam vec gore napisao:

    U bayernu nemozes birat sektor… mozes poslat upit za tiket i ako dobijes dobijes ako ne ne (biras koju kategoriju oces)

    ili preko „zweitmarkt“ ako imas nekoga ko je clan bayerna i tamo mozes do karata ako ljudi odstupe od svojih

    Moras se sa 1-2 zadovoljit, 10 je nemoguca misija
  • Zagreb1992
    1.7k
    S obzirom da je 1. kolo LP sumnjam da će se moći za druge sektore doći do karata
  • Dani Olmić
    222
    Moras upit poslat i onda srecu imat

    Ili ako netko nece ic od bavaraca i prepustit svoju
  • Heisenberg1986
    195
    Kupio avionsku za london, ostalo se može autom ili vlakom lagano
  • Dudu24
    182
    Ja uzeo 1 noć smještaj u Bratislavi, doduše mogu otkazat bez naknade. Dal' će članovi kluba imat pravo prvootkupa?
  • Dani Olmić
    222
    da, al prvo godisnjaci
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    godisnjaci prvo pa clanovi
  • Dubbbrava
    446
    Ja sam poslusao kolegu sa stranice prije, British Airwayes za 135,00 EUR povratna Zagreb - London let na dan utakmice ujutro i povratak idući dan popodne preko Amsterdama.
    Sudeći po flight bookingu ispada da bi tih 3000 karata zaista moglo bit malo.
  • Dani Olmić
    222
    Evo BVB ne moze ni Bremena dobit. Arsenal remiziro Brightonom. Polako ljudi, jos cemo mi cuda napravit.
  • Papastrumf
    12.2k

    Tesko da ce ostati nesto za Bratislavu nakon prvokupa za godišnjake.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Bratislava se odradi i bez nocenja, 4h30min put. Jos je rana tekma, u 18:45. Po nekim procjenama u Zagreb se vracas u 3:00. Mozda prije mozda kasnije, ovisi koliko nas drze na stadionu. (Ako putujes iz zg).

    Ispadne kao i gostovanje u Splitu otprilike
  • jedan u nizu
    8.2k
    Za sve koje zanima, ja sam sebi napravio troškovnik putovanja na ostale utakmice (osim Londona) iz Zagreba. Čisto ako netko razmišlja i dvoumi se oko cijene.

    Duljina puta je zaokružena, pa put do Munchena ispadne 1200km recimo.
    Potrošnju goriva sam računao svoju prosječnu, koja iznosi 5,5l/100km, pa će to varirati ovisno što vozite.
    Izračun je za osobni automobil, pa su cijene vinjeta i tunelarina za osobna vozila.
    Put za Salzburg i Munchen bi trebali biti skoro isti, uz dva tunela u Austriji i jedan u Sloveniji (ako sam u krivu ispravljajte me), te je taj put najbrži i najkraći.

    Munchen (5h40min)
    Gorivo: 1200km - 5,5l/100km = 66litara x 1,5 eura = 100 eura
    Austrija vinjeta 10 dana = 11,5 eura
    Asutrija tuneli 13,5e x 2 =27e; 8,2e x 2 =16.4 eura
    Slovenija vinjeta 7 dana = 16 eura
    Slovenija tunel 7,8e x 2 =15,6 eura

    Total = 186 eura

    Salzburg (4h 20min)
    Gorivo : 820km -5,5l/100km = 45 litara x1,5e = 68 eura
    Austrija vinjeta 10 dana = 11,5 eura
    Asutrija tuneli 13,5e x 2 =27e; 8,2e x 2 =16.4 eura
    Slovenija vinjeta 7 dana = 16 eura
    Slovenija tunel 7,8e x 2 =15,6 eura

    Total = 154,5 eura

    Bratislava (4h30min)

    Gorivo : 800km - 5,5l/100km = 44litre x 1,5e = 66 eura
    Mađarska vinjeta = 14 eura
    Za Slovačku isto ide vinjeta ali je to jako blizu granice pa se izvučete, ja sam se prije 3 mjeseca vozio istim putem i prije granice se spustite na cestu koja vozi paralelno sa autoputom i tih zadnjih 10km prodete bez toga. Vinjeta je inače 12e pa nije neki ekstra trošak

    Total = 80 eura


    Totale podijelite sa onoliko ljudi koliko vas ide i to je to. Ako je 3 ili 4 putnika, stvarno nije puno, niti Munchen koji je najskuplji, ispadne oko 50 eura po osobi ako vas je 4. Dok jedna Bratislava ispadne samo oko 20 eura.

    Sa ovim gostovanjima nas je stvarno potrefilo sa blizinom. Ne znam koja druga gostovanja bi bila povoljnija osim Graza, a Milan i Bologna bi bili tu negdje isto.

    *u cijenu nisu uračanute cijene ulaznica za utakmicu
    ** još jednom, ako se ide drugim aranžmanom, tipa kombijem, cifra se mijenja, uz najam kombija, tu su i nešto više cijene vinjeta i možda nešto viša potrošnja goriva, ali sve skupa osim najma, mala razlika (uz to se može dijeliti na više osoba)
    *** u zagradi je trajanje puta (od moje lokacija, sa zapada grada) u jednom smjeru, po googlevim izračunima. Ovisit će o gužvi i brzini kojom vozite (vjerujem da će u Slo i Aut svi poštivati ograničenja)
  • Li d1986
    116
    Za Salzburg sam prošli put ulaznicu kupio preko austrijske stranice tipa njuškala 5 sati prije tekme. Nece svi doci do karata za nas sektor ali ne predajite se ima stranaca kojima nismo atraktivni pa prodaju ulaznice.
  • mosad
    434
    https://www.willhaben.at/iad vjerovatno si ovdje uzimao.
    Imate isto ko planira u Salzburg od 9.9 u slobodnoj prodaji paket ulaznica za sve četri tekme salzburga pa ostale tri samo prodajte preko stranice gori i nemate problema
  • immerwieder
    1.4k
    računica je potpuno ok,
    jedino raćunaj da je benza u DE i AT na autobanima i 2.2eura, a po selima i u munchenu 1.8eura,
    i da u AT ne smiješ silaziti s autoputa (ako nemaš smještaj u lokalnoj zajednici)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.