• Hnlovac
    1k
    na youtube bijelo plavi podcast

    Ali meni je veci gust tu i tamo skicnut bijelo plavi forum, pogotovo kad mi negdje odigramo dobro pa vidim kolektivno gušenje
  • Peškaman
    4.2k
    Evo čitam,nadimak za Biuka im je "odbjegli sin",šta nije prodan kako bi imali za bibera :lol:
  • don
    5.5k
    Ko ih jebe, nek kmeče radi toga.Mr Anderson

    zašto bi zbog toga kmečali
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Prošle sezone smo igrali s njima u prvom kolu u petak (jer prvak otvara sezonu petkom) pa su na tribini izvjesili poruku kako se praznik nogometa pretvorio u običan dan i da se jedini hrvatski derbi ne igra petkom.
  • sebenico
    552


    Jer u srijedu igraju kup
  • don
    5.5k
    di to vidiš?
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ja bi volio znati što je u glavama sd-a naših rivala u hnl-u. Prije europskih utakmica prodaš ono što valja i ne dovedeš zamjenu. Kao europa je svima cilj ali rade sve da zajebu taj cilj na prvom koraku.

    I onda naravno,ispadnu iz Europe i popuše 6-7 milja koje su imali skoro na pladnju i onda počinju kupovati/posuđivati igrače samo za hnl u kojem ove sezone zapravo nemaju šanse.

    Izgleda da sw svi sad pojačavaju za 2.mjesto jer i kup i titula ostaju u zg.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    pa vjerovatno ce onda i oni igrati 25.9. kup a 13.9. ce biti derbi jer drugog rijesenja nema.
  • Jurki
    11.6k
    vjeruj da i mene to zanima.. ali tak je svake godine.. ali bas svake godine.
    Retardirane osobe vode te klubove.. nema drugog objasnjenja.
  • Maki2
    610
    Bolje da nisi ni spomenuo taj forum, sad sam i ja iso skicnut. Kaze jedan Qarabag je bio bolji protivnik, ako budemo tako igrali izbusit ce nas u LP. Onda drugi nadodaje da bi vrlo lako moglo bit 0-0-8.
  • hardek
    2.8k
    Ja sam još nakon tekme u Osijeku rekao da su tovari gospoda za ove
  • DrawTube
    4.7k
    Tovari nikad nisu bili realni ali se nakon nekoliko nanizanih kikseva znaju na trenutak smirit i bar na tjedan dana stati na loptu

    Ovi da imaju 5 bodova u 30 kola tražili bi teorije zavjere. Daleko nogometno najmanje educirani navijači.

    Inače kakva je situacija s poslovima i brakovima u Osijeku? Jer meni onakva razina frustracije na cijeli svijet nema smisla osim ako nije produkt nečeg drugog poput nezadovoljstva životom
  • Mr Anderson
    7.9k
    Tovari kad su u totalnom kurcu znaju se kvalitetno sprdat na vlastiti račun. Ovi u Osijeku ne, oni su sami sebi najbolji, najjači, najpametniji, samo im zločesti Purgeri stoje na putu do zvijezda.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Taj kup bi oni mogli vrlo lako pomaknuti jer dan ranije još uvijek igraju reprezentacije, a Hajduk ima četvoricu u U-21 reprezentaciji koja 10.9. igra protiv Portugala
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.