• sebenico
    552


    Na onom osječkom podcastu gdje ona tri tupavca komentiraju su se jednom zalagali da prva četiri kluba nakon 36 kola igraju polufinale i finale na jednu utakmicu kako bi se dobio prvak jer ovako nije pošteno i da Dinamo stalno osvaja.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    pa jbt imaju kup, gdje se igra na ispadanje, gdje imaš 2-3 ozbiljne utakmice do trofeja pa ga opet ne mogu osvojiti :lol:
  • Paggini
    19.6k
    Na onom osječkom podcastu gdje ona tri tupavca komentiraju su se jednom zalagali da prva četiri kluba nakon 36 kola igraju polufinale i finale na jednu utakmicu kako bi se dobio prvak jer ovako nije pošteno i da Dinamo stalno osvaja.sebenico

    Ma najbolje da se ne igra liga nego samo se nadjemo tamo u svibnju pa odigramo nas cetiri taj playoff i odlučimo prvaka. Ovi Belupoi, Varazdini, Sibenici samo smetaju...
  • Danko
    1k
    Pošteno bi bilo da prva 4 nakon 36 kola bacaju novčić i tak odrede prvaka.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Ne bih želio poprijeko suditi osobu koju ne znam, ali po ovih par javnih nastupa što sam vidio Đalović mi djeluje kao ne naročito bistra figura. Djeluje kao da komentira bez da je svjestan stanja oko sebe. Zlobnici bi rekli, izgleda kao Rijeka u Ljubljani.
  • reziser
    6.8k
    Pitanje,s Bayernom igramo 17.9..
    S Hajdukom ćemo igrati 14,ili ćemo pomaknuti na 13?
    Možda je već to negdje rekao,ali je previše postova..
  • Mr Anderson
    7.9k
    Gotovo sigurno da ćemo igrati u petak. Ko ih jebe, nek kmeče radi toga.
  • NitkoBitan
    17k
    Petak 99%. Bilo bi "previse" da igramo u subotu a za Njemacku putujemo u ponedjeljak.
  • reziser
    6.8k
    I ja tako mislim,a to mi odgovaraaaa :ok:
  • reziser
    6.8k
    Liga onda bude neregularna ak se promijeni datum :rofl:
  • NORTE
    11.4k
    Na onom osječkom podcastu gdje ona tri tupavca komentiraju su se jednom zalagali da prva četiri kluba nakon 36 kola igraju polufinale i finale na jednu utakmicu kako bi se dobio prvak jer ovako nije pošteno i da Dinamo stalno osvaja.sebenico

    Hahahahahhahaha :lol:

    Al daj zamisli podcast o Osijeku.
    Kakva uzaludna emisija.
  • Majki2111
    3.1k
    Bar imaju podkast. Mi nemamo... :sad:
  • DrawTube
    4.7k
    bolje je da nemamo nego da se brukamo s podcastom poput tog
  • Peškaman
    4.2k
    Koji je to podcast,točno moram pogledat i poslušat tu inteligentnost?
  • Omake
    2.5k
    Biuk je stvarno intelektualne razine Hajdukova sportskog direktora. Odrekao se dijela plaće da dođe u Hajduk i da mu debili jebu sve po starom spisku čim Prvi put izgubi loptu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.