• NitkoBitan
    17k
    Ako Martinu nudimo novi poboljšani ugovor, trebalo bi klauzulu o postotku transfera koji pripada igraču pokušati smanjiti...sebenico

    Skoro sam zaboravio na famozni postotak igracu. Apsolutno se to treba sredit i dovest na razumnu razinu.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Za trećeg napadača koji će biti zadovoljan klupom, ne znam tko će biti bolji od Brodića.
  • Lynx17
    4.1k
    Novi ugovori Baturini i Sucicu? :clap: :clap:
  • tp1997
    269
    Ako se besplatno dovede igrač kvalitetom sličan Brodiću to je dobar posao - jer (ako je točno prenesena informacija u medijima) Brodićev transfer je iznosio 750k + isto toliko u bonusima.

    Dakle, ako završiš sa sličnim besplatnim igračem, a zaradio si na Brodiću, dobar posao.
  • Olmic
    3.6k
    Ma Henriqez u niskom startu čeka
  • gledatelj
    549
    Baš kako sam spomenuo da bi bilo dobro, novi javi ugovor Baturini. Top.
    Ovo da ako igrač besplatno dolazi ne znači uvijek da je besplatno jer postoje posrednici, a i često bude bonus igraču kod potpisa. Meni iskreno blesavo da smo pustili Brodica da bi sad tražili novog trećeg napadača, ali ok.
  • sebenico
    553
    Ako idemo po još jednog napadača, ja bih nekoga na posudbu s mogućnošću otkupa. To bi bila jeftina varijanta, a opet bi bio igrač koji traži afirmaciju.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Kad je u klubu bio tatta imalo se i za cetveroslojni…
  • Nino Bule
    13.4k
    Brodićev transfer je iznosio 750k + isto toliko u bonusima.tp1997

    1 mil + 500k u bonusima
  • Mr Anderson
    7.9k

    Daj napuni kadu s hladnim vodom i ledom, gurni glavu unutra pa napiši post. Ispadaš smiješan.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    imam i pravo imat drugačije misljenje od vecineE46

    Naravno da imaš to pravo, ali isto tako ta većina ima pravo da ju se ne trola s ovakvim upisima konstantno.
    Daj se saberi, imamo odličan roster sve da i ne dovedemo više nikoga, ušli smo u LP i ubiti ćemo prvenstvo vjerojatno do zime.
    Uživaj malo, samo negativu prosipaš...
  • dinamoharambaša
    8
    Možda da dovedemo Victora Osimhena, ali samo da bude dio rotacije. :)
  • dmil
    299
    poznatiji igraci koji su trenutno na free transferu:

    GOALKEEPERS:
    - Ochoa
    - Karius
    - Berisha

    DEFENDERS:
    - Sergio Ramos
    - Hummels
    - Hermoso
    - Aurier
    - Cedric Soares
    - Manolas
    - Djidji
    - Kurzawa
    - Matip
    - Kjaer

    MIDFIELDERS:
    - Rabiot
    - Dele Alli
    - Bakayoko
    - Pjanic
    - Klaassen
    - Praet
    - Rafinha
    - Muniain
    - Candreva
    - Andre Gomes
    - Zungu
    - Alzate
    - Perisic

    FORWARDS:
    - Depay
    - Martial
    -Yazici
    - Ben Yadder
    - Ounas
    - Niang
    - Balotelli
    - Choupo Moting
    - Caputo
    - Destro
    - Success
    - Joao Pedro
  • Hnlovac
    1k

    Daj Kaliniću 11 eura i napravit će momčad za pohod na LP

    Sad ozbiljno, manja imena s ove liste bi se dala dovesti ali neka mi dovodimo Cordobe i RPGove koji za sicu pruzaju puno neg da ovima dajemo milijunski ugovor
  • Dani Olmić
    222
    treba po čupu motinga otic
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions