• skener
    873
    što se koristi dvoslojni, a ne troslojni wc papir u klubu?Pop corn

    sad si otvorio novi front za napade. vecina ovo nije znala, ali sada krece paljba po klubu
  • Mlađi referent
    12.3k


    Kaj ako se dovede treći napadač i izostanu rezultati?
  • skener
    873


    to ti je bar jednostavno. opet je ova uprava sramotna jer je dovela loseg treceg napadaca
  • E46
    634
    Eto ti ces mi rec da se maknem haha ne budi smiješan
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    što se koristi dvoslojni, a ne troslojni wc papir u klubu?Pop corn

    Dokaz u kojem smjeru nam vode klub. Strašno.
  • E46
    634
    Lijepo sam napisao da ce to po meni biti sramota, sve i da sam jedini na ovom forumu koji tako misli i mislit cu jer imam razlog po meni a imam i pravo imat drugačije misljenje od vecine i nikad nisam bio od onih koji se slazu sa drugima "zbog mira u kuci", ako se meni nesto ne svidja reci cu to na kulturan nacin bez da nekog uvrijedim i onda me boli ona stvar sto ce drugi misliti o tome samo mi je lakse kad svoju frustraciju s tim ne dovodenjem napadaca podjelim tu i to je moje pravo pa kome krivo kome milo.
  • austrijanac
    4k

    Navuko sam se na vlažne maramice u zadnje vrijeme, pa ak nije bed...
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Eto ti kazes da je sramota ostali kazu da nije nikakva sramota. Ne treba dovoditi samo da bi se dovelo nekoga,nego jedino ako se ukaze dobra prilika na trzistu. Jesi sad miran i jel mozes to vise ne spominjati?
  • Jurki
    11.7k
    @E46 evo javno ti upucujem poziv s obzirom da nist ne valja..
    da nađeš i dopeljaš sponzora koji bu godisnje ulozil u klub 200 milijuna eura pa da kupimo kapitalce i onda idemo po klempu.
    Nema Dinamo tih para pa da se moze kupiti svjetska klasa. Dinamo moze jedino stvoriti svjetsku klasu.
    Nema garancija u nogometu za nist. Pa da iskipamo 20 milja eura za napadaca to nam ne znaci i ne garantira da bumo isli dalje.
    Klub je financijski stabilan, poduplane su pozicije u momcadi, balast smo 99,9 posto rijesili. To je jedino bitno.
    Ocekujem prolazak dalje u Europi.. ako se desi odlicno.. ako ne.. nebu smak svijeta.. igrali bumo ligu prvaka i sljedece godine.
  • rioda
    4.8k
    Ja podržavam dvoslojni wc papir, sve s brojkom tri me asocira na istočne susjede :victory:
  • Doktor Kunić
    3.4k
    A ako se dovede napadač hoće li onda biti sramota (i točka) što se koristi dvoslojni, a ne troslojni wc papir u klubu? Mislim, ušlo se u Ligu prvaka pa može i mirišljavi paketPop corn

    Zamisli Rileta na wcu viče "papira, nema jebenog papira"
  • Jurki
    11.7k


    Ljudi kaj vam je... ovo ljeto je cista fantazija i od momcadi i prijelaznog roka.
    Da mi je neko rekel prosle godine kaj se bu sve pozitivno promijenilo u klubu.. rekel bi mu da nek podhitno promijeni dilera jer konzumira losu robu.
  • Izet Hajrović
    2k
    Nedovođenje trećeg napadača nije sramota, ali bacilo bi mrlju na ovaj prijelazni rok. Dolaskom tog famoznog napadača prijelazni rok se komotno može ocijeniti savršenim. Uostalom, Brodić je rekao da mu je rečeno kako se planira dovesti neki potentniji napadač, a bilo bi glupo da se to ne ostvari pogotovo sad kad su financije osigurane. Ako ostanemo na Ćutuku, to će onda biti sve, ali samo ne planski jer se na njega sigurno nije računalo kao na 3. napadača pošto nije bio na pripremama. Još taj napadač pa imamo najbolji prijelazni rok sigurno u zadnjih 10 godina.

    Edit: Germanijak piše kako im je potvrđeno da će se dovesti još jedan napadač i to je odlično.
  • prefontaine
    318

    nabroji mi trojicu
  • E46
    634
    Ti si okej lik, mogu ne spominjati nisam ni mislio dalje, ja sam svoju dusu olaksao, izrazio sam svoje misljenje pitali ste me zasto je sramota objasnio sam zasto je po meni sramota i ja sam tu stao, to sto se drugi sad dalje kace i kacit ce se na moj komentar me previse ne dira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions