• dinamoharambaša
    8
    Slažem se, zadnji vezni bi nam dobro došao. Možda i neki lijevi bek, ali sumnjam u to da će dovesti novog lijevog beka. Sigurno ima sad nekih igrača u ligama petice koji nisu uspjeli izrealizirati transfer pa se možda može nekaj uzeti.
  • E46
    634
    Ako se ne dovede napadac koji ce bit 2/3 a uslo se u LP to je za mene sramota i tocka.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    E zbog ovakvih komentara buh volio da ostanemo na Petku i Kuletu. Ćutuk da skuplja nesto minuta i Cordoba ponekad u spici. Daj malo razumi sto je rijec sramota prije nego krenes pisat.
  • E46
    634
    Kakav Cordoba u spici jeste li vi normalni ljudi covjek je krilo. U trenutku kad se uslo u nikad jacu ligu prvaka vi bi cutuka pustali da igra kao treca špica, ne znam jel veca sramota to razmišljanje o cordobi i cutuku ili sto se mozebitno nece dovesti dobra spica
  • Jaro
    7.3k
    da popijem nesto svaki put kad imas post sa "sramota" unutra - trazio bih novu jetru
  • E46
    634
    Ne znam kako bih drugačije nazvao odbijanje mogućnosti dovodenja besplatnog/jeftinijeg kvalitetnog igrača da popuni kadar u HNL, mislim igramo puno utakmica u HNL sa 2 u spici ima igraca koji bi se igrali u hnlu za male novce
  • BBB Mataa998
    1.7k

    To ti se ne zove sramota nego vizija i procjena struke da nam nije potreban jos jedan napadac. Isto tako i ako dovedemo napadaca je to procjena i vizija struke. Nikakva sramota…
  • E46
    634
    I sto bi konkretno bila vizija da se ne dovede taj igrac, sto u slucaju da zbog toga izostanu rezultati koji su mogli bit npr, jel onda se za tu viziju odgovara ili se kaze nema veze bit ce bolje iduće godine. Nadam se da ce vizija struke ipak bit normalna pa da ce se dovest treći napadac
  • Hnlovac
    1k
    Joj daj se smiri više. Ubili Šibenik na Maxu onaj dan i nisi 1 pozitivni komentar našao. Sada je katastrofa iako smo zadržali kljucnog igrača u rosteru po prvi put u valjda 10 godina ,te za 5 milki doveli odlična pojačanja zasad.

    Spustili smo karabagu u bakuu, pohvalio si eventualno KTCa , ostalo sve naravno katastrofa i svi plivaju

    Predviđam da će hiti sramota i ako budemo imali manje od 12 bodova u LP. Kaj sve mi moramo dovest i odigrati da ljudi budu zadovoljni??
  • skener
    873
    jer poznato je da je treci napadac kljucan za postizanje rezultata u ligi prvaka
  • Joza
    455
    Nadam se da ce vizija struke ipak bit normalna pa da ce se dovest treći napadacE46
    Zato kaj je struka (strucni ljudi) nenormalna, a ti (clan foruma) normalan i znalac.
  • Ludovic IX
    7.2k
    sramota je što si to još tu a pričao si hrpu gluposti ovdje koje se nisu potvrdile.

    Znaci, tvoja riječ ovdj3 vrijedi jednu veliku nulu
  • Pop corn
    8.1k
    Ako se ne dovede napadac koji ce bit 2/3 a uslo se u LP to je za mene sramota i tockaE46

    A ako se dovede napadač hoće li onda biti sramota (i točka) što se koristi dvoslojni, a ne troslojni wc papir u klubu? Mislim, ušlo se u Ligu prvaka pa može i mirišljavi paket
  • vjeko1701
    7.9k
    Uvijek ce biti ljudi koji samo traze "sramote". Ne treba se obazirati na to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions