• criticus
    2.2k
    Kolega Patak nemoj zezat, lik se sakriva iza Bandićevi skuta 10+ godina. Radio je direktno u odjelu za sport i šta je napravio po pitanju stadiona? Veće pravo na kritiku ima Pernar nego Lovrić.

    Ovo mi je u rangu da Sanader izađe sa kritkom za korupciju.
  • Jaro
    7.3k
    kaj koji k nije on s bivsim sefom napravio nis u 30 godina vlasti. Narod.hr i Lovric - kampanja krenula? Ako ovi dobiju ista na izborima nismo ni zasluzili bolje...
    I fakat treba samofiltar sto i koga postavljati na dinamov forum.
    S kim je bio ovaj u stranci te gdje i za koga danas radi bi trebali biti dovoljni razlozi dinamovom navijacu da ga se ne postavlja ovdje...
  • Patak
    2.9k
    Ja Vas stvarno ne razumijem. Je li ovo Dinamov forum ili forum neke određene stranke, pa se politički suparnici te stranke ovdje ne smiju stavljati ili citirati?

    Nemam pojma koji je rejting vaše omiljene stranke kao ni ovog Lovrića, ali on je u gradskoj skupštini, koliko vidim izaći će na izbore sa svojom strankom pa ne vidim razlog da se njegove izjave oko stadiona ne bi trebale ovdje prenijeti. Ja se nadam da nismo razina Sjeverne Koreje, ali koji puta nisam siguran. Skočili ste kao opareni na spomen ovog Lovrića.
  • Jaro
    7.3k
    dugogodisnji bandicev vojnik, sadasnji zaposlenik CIOSa. Ne pravi se blentav...
  • criticus
    2.2k
    Ja Vas stvarno ne razumijem. Je li ovo Dinamov forum ili forum neke određene stranke, pa se politički suparnici te stranke ovdje ne smiju stavljati ili citirati?Patak

    Ja nisam reka da nemožeš stavljat, citirat ili zagovarat bilo koga. Ali imam pravo i ja na kritiku. S tim da nisam spominja ni političke opcije uopće, samo njega osobno i njegovu ulogu u projektu stadion. Uspoređivati kritiku nekog političara sa Sjevernom Korejom je...

    Edit: a ova insinuacija da ako se kritizira Lovrić si automatski možemos je ispod svake razine.
  • Patak
    2.9k
    Ispod razine je Vaše naskakivanje na moj link bez komentara na novinski članak u kojem gradski zastupnik daje neke informacije o gradnji stadiona. Pretpostavljam da kao gradski zastupnik ima neke informacije koje mi nemamo. Ista stvar se događa kad se spomene što kažu gradski zastupnici Barić ili Petek o istoj temi. I nikad ne o tome što kažu nego odmah po njima se hominem.

    Ponavljam ne znam koja je Vaša stranka, ne zanima me, ali moja stranka u ovom je Dinamo, i Dinamov stadion i relevantno mi je što o tomu kaže bilo koji zastupnik neovisno o stranci.
  • Crni86
    3.5k
    novinski članak u kojem gradski zastupnikPatak

    Ponekad je bitnije tko govori, a ne sto govori.

    Decki ti pokusavaju objasnit da je lik nesposoban i da je bio u bandicevoj kaljuzi. I da je njegova strucnost i objektivnost jako upitna pa samim time i izjave koje daje.
  • DrawTube
    4.7k
    Je li moguće da ljudi brane Ivicu Lovrića i objavljuju Renata Peteka ovdje ,ili kao šlag na torti Otta Barića...
  • Patak
    2.9k
    Dečki mi pokušavaju objasniti da su oni cenzori i da mogu da bi odlučivali tko može a tko ne može govoriti u javnom prostoru bez obzira što ima za reći. Ja sam živio u komunizmu i takav način razmišljanja mi je odbojan. To ja njima i tebi pokušavam objasniti. Izgleda neuspješno.

    Konkretno, dokument koji je iznio Lovrić djeluje autentično i kaže da postoji građevinska dozvola za stadion u Sesvetama. Taj stadion se mogao izgraditi u ovom mandatu i ubrzati gradnja Maksimira. Ja za taj dokument nisam znao, a vjerojatno ni mnogi na zoni. Zašto mislite da objava takvog dokumenta nema neki značaj za podijeliti tu informaciju na Zoni? I uopće je nebitno tko je donio tu informaciju van. Don't kill the messanger kak se veli. Tak da me ne zanima ni najmanje Vaš popis zabranjenih političara.

    I uopće ne velim da je ta varijanta bolja nego Kranjča, samo kažem da se pojavila nova informacija koju je korisno za podijeliti na Zoni.
  • Patak
    2.9k
    Evo još jedan cenzor. Koliko vas ima?
  • miro
    4.4k
    Pisali smo prije par dana - ako ne budu sredstva za Kranjčevićevu u budžetu za 2025. treba odmah napast gradsku vlast i suočit ih s neugodnim pitanjima.

    Ali Lovrić....lik koji pleše kako Pripuz svira i koji je godinama bio u vodećim strukturama grada, a napravio samo štetu, taj nije zasližio da mu se jedno slovo posveti na ovom forumu ili bilo gdje drugdje
  • The Undertaker
    5.1k
    Taj stadion je dobio građevinsku dozvolu dok je Bandić još bio živ. Trebala je već isteći ako je opet nisu produžili.

    Generalno, ne treba se previše baviti ovakvim tehnikalijama. Da u poglavarstvu misle da im je stadion (Kranjčevićeva) prioritet, to bi se davno rješilo.
  • Patak
    2.9k
    Za stadion u Sesvetama građevinska je istekla u travnju 2023. Dakle mogao se izgraditi i ubrzati gradnja Maksimira. Cijena 10M eura, kapacitet 8.000 s mogućnošću proširenja na 10.000. Realno.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/stadion-od-10-milijuna-eura-dinamo-nece-morati-u-osijek-ili-u-rijeku-evo-odlicnog-rjesenja-u-susjedstvu-15050275
  • Dudu9
    812
    https://www.zagreb.hr/predstavljen-novi-stadion-u-sesvetama/97432 šta je čekao Lovrić do 2024 da se sjeti stadiona zašto ga nije sa Bandićem izgradio za vrijeme njihovog mandata?
  • Patak
    2.9k
    Gle, možda ti jesi, ali ja nisam u predizbornoj kampanji, posebno ne na strani Bandića i Lovrića. S njima sam došao do Ustavnog suda na dva predmeta.

    Ali kad već ti jesi, da odgovorim protupitanjem. Je li Tomašević mogao od lipnja 2021. do travnja 2023 kad je istekla građevinska sagraditi stadion u Sesvetama? Mogao je, isto kao Bandić i Lovrić koji su mu osigurali svu dokumentaciju. Ali nije. Ovi su barem došli do građevinske dozvole, on je daleko od toga i za Kranjču i za Max.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.