• Dinaminjo
    929
    Jel Tomasevic cestitao LP Dinamu?
  • Mladi Starac
    150
    mislim da ne. barem nigdje nisam vidio u medijima...
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ali to ne opravdava ovu vlast da nije zabila lopatu i sagradila ga pod svojim uvjetima na svojem natječaju pod svojom kontrolom sa izvođačima koje sama bira.Patak

    Pa ni ne treba im opravdanje. Oni nikad nisu rekli da će to graditi, rekli su da će graditi Kranjču. Zakaj? Njihova stvar. Hocu da ispune ono kaj su obecali, ne mutne projekte mafije koja je 20 godina potkradala sve nas.

    Klub može biti i jedan od organizatora prosvjeda, nek pozovu sve članove, simpatizere. Jedino tako možemo pokrenuti stvari s mrtve točke!Common Sense

    Priopćenje kluba doslovno od jučer: “Naglašeno je kako GNK Dinamo aktivno sudjeluje u razgovorima s Gradskom upravom Grada Zagreba i Vladom Republike Hrvatske i da će detalji biti na vrijeme prezentirani po postizanju konačnog dogovora.

    Očito stvari nisu na mrtvoj točki, a ni prosvjed nema smisla.
  • mali M
    5k
    Davno sam spominjao Sesvete još dok je bila aktualna građevinska... I dalje mislim da je veći potencijal i razvoj u Sesvetama ali ok. Odlučilo se za Kranjču i tu smo sad gdje jesmo. Ova izjava Dinama mi je isto čisto da se baci kost pesima jer "detalji biti na vrijeme prezentirani" je sve osim konkretnog odgovora i ne daje nikakav dojam da se išta maklo s mrtve točke. Politički korektan odgovor... Nastavljamo čekati...
  • dzg7
    297

    Na fb stranica od grada Zagreba je čestitala
  • Maki85
    50
    Nama starijima, koji sve ovo gledamo još od Maksimira sa 60 000 mjesta, su očekivanja toliko nisko da bismo bili zadovoljni s krpanjem istoka, ne treba nam ni krov. Ovo zasad kasni 6 mjeseci, vidjet ćemo u siječnju, oči valjda svi imamo.
    Inače, ovaj Paromlin za 40 milki će navodno ugostiti prostorije novog LGBT centra koji su udruge tražile, tako sam vidio na nekoliko twitter profila koji prate rad gradskih vlasti.
  • Pop corn
    8.1k
    Jel Tomasevic cestitao LP Dinamu?Dinaminjo

    Jest. Kao i Plenkovic i Ceferin.
  • Pulfer
    111
    Jel netko negdje vidio bilo kakvu info kaj bi se trebalo događat s Lokomotivom u slučaju da se krene s radovima na Kranjči početkom sljedeće godine? To bi trebalo značit da Loksa seli na Maksimir? Ili neku drugu lokaciju tipa Rudeš, Zaprešić? Vidim da Šikić nema ideju mijenjat travnjak na Kranjči koji je katastrofalan. Ako sam dobro shvatio, njegov razlog je taj da ne želi samostalno investirati u infrastrukturu koji koristi više klubova, ali možda je i jedan od razloga jer se pretpostavlja da će bageri krenuti za koji mjesec.. Bar se nadam da je to tako.
  • Peškaman
    4.2k

    Mislim da sam negdje pročitao da bi u Zaprešiću igrali.
  • Patak
    2.9k
    Čitam ovu izjavu iz kluba da se nešto dogovara s gradom i državom na način da su u gradu shvatili da je to preveliki zalogaj za njih i da će biti kako Plenki odluči što se tiče Maxa, tj. hoće li Vlada platiti gradnju jer grad neće, investitora nema... A dok on ne odluči najbolje je da se o tome ništa ne priča, jer o čemu bi se moglo pričati ako ne znaš što je Plenkiju u glavi. Već su se dosta izlajali sa rokovima i šupljim planovima, Računaju da su iskoristili svoju dozu laži i praznih obećanja, rastegli vrijeme na idejne planove i studije izvodljivosti koliko god se moglo, i sad im je teško priznati da su nigdje i da čekaju Vladu i njihov potez. Da organiziraju javni natječaj za urbanističko arhitektonski rješenje netko ni ih mogao pitati:" A što sad? Imate li investitora? ". Možda i budu, kad im Plenki javi kapacitet stadiona i ostale detalje. Ako javi...Tko zna koje su tu igre...

    I usput su pacificirali klub tako da i oni šute o daljnjim planovima i ne talasaju. Samo, mislim si, ako Plenki odluči da mu to ne treba, ostati će na suhom i ljudi iz kluba jer realno o ničemu ne odlučuju, nemaju financije sami izgraditi stadion, a poslužili su kao smokvin list gradu i njihovoj nesposobnosti. Da ne bi jednog dana završili u onoj cenzuriranoj ekipi: "Pa što se taj javlja, pa bio je u Odboru za stadion, i što je napravio?"
  • Nino Bule
    13.4k
    Ne znam sta je tocno grad lazno obecao, rastezao i muljao oko maksimira, koliko ja znam od prakticki prvog dana tomice na vlasti govori da grad nece dati niti eura za izgradnju maksimira.
  • Patak
    2.9k
    Pa ako neće dati novce, a nemaju ni investitora zašto to odmah nisu rekli nego krenuli sa studijom izvodljivosti i tu izgubili vrijeme, a onda pričali kako je natječaj spreman i da će biti u prvom dijelu ove godine a od toga isto izgleda ništa. A još prije toga sa starom Upravom razgovarli da će klubu zemljište dati u koncesiju i nek se klub s time dalje bavi. Znači lutanje i gubljenje vremena tri godine. A na kraju bit će onako kako odluči Plenković, a jel njemu to politički odgovara vidjeti ćemo.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ponavljam opet, to da nece dati novce su odmah rekli na pocetku, da li ce biti natjecaja i kada nemam pojma
  • ZgDLions
    395
    Nama starijima, koji sve ovo gledamo još od Maksimira sa 60 000 mjesta, su očekivanja toliko nisko da bismo bili zadovoljni s krpanjem istoka, ne treba nam ni krov. Ovo zasad kasni 6 mjeseci, vidjet ćemo u siječnju, oči valjda svi imamo.


    Lova se troši na sve strane, sad se i Dom sportova krenuo, Paromlin, Kranjča će kao isto, zašto se lova nije stavila na hrpu i krenulo u jedino važno, Maximir.
    Taj stadion u Kranjči nije riješenje ni za Dinamo, ni za repku, a većina se boji nove Rujevice.
    Grad je rekao da ne da lovu, država suzdržana, bojim se da se ne nadje privatni investitor koji će gurnuti stadion u čošak, smanjit kapacitet na recimo dvadesetak, preizgradit parcelu sa stanovima, poslovnim prostorima, shoping centrom i premalo parking mjesta, odnosno dovoljno za njih.
    Gledam ono oko Laube što niče, koliko je to preizgradjeno, a dvije ulice, o Trešnjevci i onom što su tamo napravili nije suvislo.
    Traže se dobre parcele u gradu kojih baš i nema, ovo bi nekom bio novi Manhattan na savi.
    Što je napisao kolega, dajte vi nama osposobite istok i mi zadovoljni, a za to bi se valjda uspjelo nekako pokriti, nek grad izgradi Kranjču pa nek zjapi prazna kad več imaju viška love.
  • Nino Bule
    13.4k
    zašto se lova nije stavila na hrpu i krenulo u jedino važno, Maximir.ZgDLions

    Zato sto grad ne razmislja kao navijac dinama, njima je ocito bitniji paromlin, bazen stenjevec, dom sportova i onda eventualno kranjca
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.