• hardek
    2.8k
    Ajde taman sam danas stavio Ndockyta na kapetana na fantasyu. Namirisao sam ga
  • Zagi
    7.6k
    Nemam vremena pratiti, kak igra mali Čaić?
  • Pesca90
    56
    Dost dobar,pokupio dosta otpadaka,siguran na lopti na oranici od terena.Igrao sam jedno vrijeme jedinstvenu ligu u tom Gorickom prstenu i mogu nabrojati 5.boljih travnjaka od ovog u Gorici
  • Omake
    2.5k
    Je li Carević "kompromitiran"?
  • čovjekjogurt
    617
    Dobila je Gorica milijun eura od dinamove lige prvaka. Ide reprezentativna stanka i klubovi poput Gorice i Lokse mogu zamijeniti travnjake.

    Hoće li to učiniti? Naravno da ne. Igrat će na ovom travnjaku cijelu sezonu. Trošit će ga kao sapun dok se ne potroši i dok ne bude ostala samo zemlja ko u epizodi Velog mista.
  • DrawTube
    4.7k
    Treba odbiti izaći na teren u Gorici. Pogotovo mi koji imamo puno za izgubiti ozlijedom igrača. Naprosto ne izaći pa nek se svi češkaju
  • The Undertaker
    5.1k
    Ne vidim da se netko ozlijedio zbog terena. Kako se piše ovdje, Gorica koja igra 18 utakmica na toj ledini ne bi imala zdravog igrača.
  • hardek
    2.8k
    Gorici ako dopustis da povedu u lošoj si situaciji jer odiza dobro pokrivaju. Ali da, Šibenik bi jedan ovakav poraz mogao značiti početak neke negativne serije slažem se.
  • Omake
    2.5k
    mislio sam na činjenicu da drugu utakmicu zaredom uvodi Bakovića.
  • sebenico
    552
    Kaže Lončarević u PI da se Gatusso gol skinuo na treningu Hajduka i trčao po terenu...
  • Zagi
    7.6k
    Svoj na svome.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ivan Perišić karijeru nastavlja u Comu.

    Hrvatski reprezentativac napušta Hajduk i karijeru nastavlja u talijanskom klubu koji je na početku prvenstva u Serie A u dvije utakmice osvojio jedan bod.

    Čeka se još samo da vijest postane i službena.
  • NitkoBitan
    17k
    Rijeka ipak nije prodala Marca Pasalica? Cudno s obzirom da su navodno imali ponudu od 7-8 milijuna eura.

    Da nisu sve te lazne ponude bile spomenute kako bi se podignula cijena Dinamu :smirk:
    Dinamo odustao, ostale ponude nestale.
  • Hnlovac
    1k
    Likovi su pumpati cijene i najavljivali 12m za Pukstasa i 8m za Pasalica, na kraju vrlo moguće da odu za svekupno manje od 10m eura

    Kak mi je drago kaj maric ne ferma želje navijača meg struke, da se slusalo navijace iskrcalo bi se 6m na Pasalica prije 2 mjeyec
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.