• Paggini
    19.6k
    Ekipica nije za Žapera ni centa dala još, gori pod nogama.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Hajduk bi se mogao ove sezone opasno borit za 4. mjesto, iskreno se ne sjećam kad je bila ovako loša situacija. Pa ljudi oni su u 8. mjesecu već odustali od euforije i titule, sami već vide da su u govnima do grla.
  • Eduardo
    19.9k
    Ante Ćorić u Varaždinu.
  • Bosskovitz
    11.7k
    ova ponuda 5+2 sumnjam da je uopće postojalaSjevernaStrana

    Kako bi i postojala kad im je predsjednik u intervjuu praktično rekao da moraju prodati Pukstasa kako bi mogli nastaviti funkcionirati? Naprosto ne mogu vjerovati da je netko s toliko poslovnog iskustva tako nešto izjavio, kao da ga je oglasio na Njuškalu s “HITNO PRODAJEM!” u naslovu.

    Oni s tim i svojom PR transfernom politikom, Boto s prodajama pred ključne tekme, Mišković sa smjenom Sopića i cijenom ulaznica… kolektivno samoubojstvo, nogometni Jonestown.
  • M94
    1.2k
    Što će sad biti s njima? Otkud im lova (cca 10mil)?Simpatizer

    Tommy i Bojan Bogdanovic
  • Ludovic IX
    7.2k
    Navodno je Tommy htio uc u klub kao vlasnik pa se udruga digla na noge. Dok god oni imaju tu udrugu koja ima kontrolu nad većinom dionica ( svojima + grad), ne moramo se brinuti.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Nek se posavjetuju s najboljim predsjednikom u povijesti koji ih je u ovo uvalio, možda se može još negdje zadužiti...

    Nevjerojatno stvarno i nimalo inteligentno od njega kao i od Kalinića, možda su se htjeli "obraniti" jer nisu ih oni doveli u ovu situaciju, ali na njihovu žalost samo su si napravili još veću štetu...
  • Jurki
    11.6k
    i nema šanse da oni izađu iz vlasnicke strukture.
    Fino se uhljebili (ovce placaju clanarinu kojom kupuju dionice kluba).
    Sekta postavlja nadzorni odbor, koji kontrolira sve procese u klubu.
    Prije idu oni u stecaj nego se bu promijenila vlasnicka struktura.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Jakupović se čini kao jako dobro pojačanje za Osijek, treba naravno vidjeti kako će to na terenu izgledati.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Osijek u 24 sata potpisao 4 nova igrača
  • jp23
    2.6k
    Vidjet ćemo kako će im proći taj rebuild.
  • Paggini
    19.6k
    Jedva čekam vijest za godinu dana - Kalinić dovodi vrhunsko pojačanje: Sahiti dolazi na posudbu iz HSV-a

    Mislim, smijem se dok ovo pisem, ali kako su krenuli, ne bi me cudilo
  • Peškaman
    4.2k
    Bome,Dantas i Jakupović mi se čine kao ekstra pojačanja za Osijek.
    Za ovog Tuia nikad čuo,pretpostavljam rotacija na stoperskim pozicijama.
    Hernani,nepoznanica,koliko sam shvatio igra desno krilo.
  • Fanboy
    2.6k


    Mislim da dionice ne kupuju od članarina koje idu kao pozajmica direkt klubu u slučaju dokapitalizacije, već od donacija kupuju tj otkupljuju dionice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.