• Boycie
    1.1k
    ja njihove navijace pamtim jos sa gostovanja iz sezone 00/01, kao i tada tako i sada, za nas su kamilica. A pratim ih i zadnjih sezona zbog Tolica i Zrinjskog malo vise.
    Ono sto je za nas Real igracki, to smo mi za njih navijacki.
    1000+ boysa tamo ce biti skolovanje. U biti to su najjaca gostovanja jer ode bas HC ekipa, kao u Budimpesti npr.
    Od Salzburga stadion je veci i vise akustican, nista slabije navijanje nije tamo osim sto nemaju mozda bas tako izrazenu ultras bazu (koja je kod Slovana isto ne bas Bog zna kaj), a podcjenjivanje RB klubova zbog svima znanih razloga je jace.
  • hardek
    2.8k
    Ja vjerujem da se i sa Dortmundom doma i Milanom uz malo sreće da izvući nešto. Arsenal u gostima je najteža utakmica jer stvarno igraju dobar nogomet i tu će realno sve ispod 3 razlike biti dobro. Bayern u gostima isto gotovo pa nemoguća misija. Sve ostalo daju se uzeti bodovi. Monaco doma će biti ključna utakmica rekao bi.
  • recikaj86
    352
    Jel ima netko informaciju u koliko sati sutra izlazi službeni raspored za LP?
  • Cosey
    501
    Zadnjih godina je to bilo prijepodne.
  • Sunja86
    1.2k
    Globan je napisao na twiteru, subota jutro nije precizirao satnicu.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Analiza Opte kaže kako je Celtic dobio najlakši ždrijeb, a druga dva su Bayern i Borussia Dortmund, također Dinamovi suparnici. Dinamov ždrijeb je deseti najlakši.

    Prema Opti najgore su prošli PSG, Sparta Prag i Liverpool.

    oYP2Z.jpeg

    oEERJ.jpeg
  • Chess96
    194
    Sturmov raspored mi također izgleda znatno lakši. Iz prvog i drugog pota(izuzev ajde BVB) nisu dobili niti jednu top ekipu.
  • austrijanac
    4k
    Sinoc sam se kasno vratio iz Beča sa tekme pa odgadam cijeli dan napisat nešto, iako je vec sve napisano više manje.

    Jedino,

    Gledao sam Monaco obje tekme ove sezone
    Lijeva strana im je baš jaka, Jakobs (da nema ozljeda taj bi igro u top 10 klubova na svijetu) na beku, na krilu imaju njihovog Baturinu, marokanca klinca i trokut upotpunjava Zakaria na zadnjem veznom.

    Od ostatka ekipe, Embolo u špici i zamjena mu je Balogun kojeg su kupili od Arsenala za 30 milja.
    Danas o Balogunu vlada mišljenje da je bolje da su uložili u izgradnju stanova u gradu nego u njega.

    Što se tiče same igre, dosta je to ove godine izkrižano iz nekog razloga. Minamino im igra lutajuceg plejmekera i još to ne izgleda dobro, dosta lutanja opcenito u ekipi.

    Zavolio sam ih sa Mbappeom i ostalima te ih baš aktivno pratim, no uvjeren sam da ako odradimo tekmu sa 100% koncetracije, mi njima možemo uzet bod(ove).
    Imaju kikseva i padeva koncetracija te sam siguran da cemo imat 2-3 stopostne šanse.
    Stoperi su im Kehrer(psg je pljuno 40milja za njega i požalio) i Salisu.
    Odlican stoperski par s jednom velikom manom, ne znaš koji ce prije kiksat pod pritiskom.


    Tako da sam uvjeren da imamo šanse, pitat ce se nas dosta u ovim mečevima.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Celtic doma, Monaco doma, Slovan vani i Salzburg vani su naše šanse za bodove. Protiv Dortmunda i Milana doma se nadam bar jednom bodu, a u Minhenu i Londonu se nadam da ćemo što skuplje prodati kožu i da nećemo doživjeti neke visoke poraze.

    Kada gledam onako realno sve ispod 5 bodova bi me razočaralo, a sve iznad 7 oduševilo.
  • Dr Hofmann
    833
    Ne volim Simeoneov nogomet kao ni onaj srpski Atletico, ali njegova izjava da se utakmica treba igrati s nožem u zubima mi je baš idealna za naše slijedeće pustolovine u Ligi prvaka. Nema predaje, igraj do kraja, svaka utakmica će nam biti pakao, ali i mi mu moramo pridonijeti, kako na terenu tako i na tribinama. Vjerujem u ovu ekipu više nego u ijednu prije nje, a da li je to neracionalno ćemo vidjeti. Samo natopite dres znojem (a može i krvlju :lol: ), i nema nikakvih problema
  • Bosskovitz
    11.7k
    Analiza Opte kaže kako je Celtic dobio najlakši ždrijebSjevernaStrana

    Baš sam se čuo s poznanikom iz Glasgowa koji kaže da je živo sranje od ždrijeba, domaće utakmice po cijeni Lige prvaka a protivnici kao u EL i fakat je: Leipzig, Brugge, Young Boys i Slovan. Ja bih bio presretan s takvim ždrijebom, ali eto, oni bi "spektakl".
  • Bosskovitz
    11.7k


    Slovana moramo dobiti, treba sve respektirati, ne smije ih se ni slučajno podcijeniti ali to je ekipa kojoj bismo se veselili da ju izvučemo u pretkolima. Ako njih ne možemo pobijediti, nema matematike. Celtic i Salzburg su ključni - ako tu izvučemo 6 bodova, prošli smo; ako izvučemo 4, vjerojatno smo prošli; ako izvučemo manje od tri, samo čudom imamo šanse proći; a ako osvojimo 3 onda nastupa Globan s vjerojatnostima, tablicama i grafikonima te borba za taj jedan dodatni bod.

    Bit će ovo nevjerojatno napeto, ovisit ćemo puno o rasporedu, o drugima, ta tablica će se iz kola u kolo suludo mijenjati i već vidim u zadnjem kolu kako smo na tekmi i imamo na sofi u favoritima 10 drugih mečeva koji mogu utjecati na naš konačni plasman :D
  • marcio amoroso
    36.4k
    Slovana moramo dobitiBosskovitz

    A vidi, tako za nas vjerojatno misle u Monacu, Salzburgu ili Dortmundu. Slažem se da su tri boda u Bratislavi na neki način mus, ali neće biti nigdje i protiv nikoga lako.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Naravno, ali to nam je najveća šansa za bodove. Teško je pričati o nekoj šansi protiv Monaca ako ne možemo dobiti Slovana. To je jedina tekma u kojoj smo mi objektivni favoriti - možda prvi put ikada u LP da smo favoriti protiv nekog. Protiv Salzburga i Celtica nismo, ali rekao bih da imamo veće šanse nego što se čini na prvi pogled. Protiv ostalih smo uvjerljivi autsajderi.

    A to kaj tako misle u Dortmundu, Londonu, Milanu i Monacu, realno - u pravu su. Da uzmemo bod protiv njih, to bi bio vrhunski rezultat. Da uzmemo tri, bili bismo na naslovnicama stranih medija.
  • jakov1
    83


    Uhh kad se ovako pogleda, 24. mjesto izgleda puno teze za dohvatiti.

    Za 6-7 ekipa se moze reci da ce tesko do 3 pobjede, a ostalima je otvoreno. Sparta, Slovan, Sturm, Zvezda i Shakhtar imaju jednu ili nijednu "laganu" utakmicu. Monaco ce isto tesko, puno im ovisi o nama. Girona i Feynoord ce se napatiti, bilo bi dobro da podbace. Nerijeseno Celtica i Young Boysa bi nam super leglo, isto Brest i Salzburg.

    Najvaznije da prvi pot ne prospe puno bodova, to bi nam najvise podiglo sanse.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.