• Hrc-Vg
    346
    Jako vjerujem u toga dečka, ali nama treba iskusniji igrač… Di smo ak se Mišić ozlijedi? Da je Rog naš igrač, rekao bi ok…Ali nije. Meni bi Selahi bio odlična opcija. Treba nam jedan agresivac koji zna i igrati…
  • Daliban
    1.6k
    Mislim da je jedini zaključak da struka itekako vjeruje u Pavića ako dosad nismo doveli nikoga na šesticu, a dečko već ima i punih 90 ove sezone. Stalno svi prigovaraju da samo kritiziram, tako da je ovo jedna velika pohvala Jakiru, Mariću i struci. Boljeg od Pavića mi ne možemo dovesti, samo treba istrpiti da se aklimatizira do kraja. Jasan plan, nema natrpavanja rostera limitiranim igračima da blokiraju Pavića - top.

    Vdijet ćemo u kojem smjeru gledaju za napadača, ali idealno bi bilo da je nešto između Kulena i Petkovića pa da može uskočiti umjesto bilo kojeg i dobro popuniti rolu. Neki 9.5 koji je ipak hitriji, mobilniji, od Petkovića - može se povući da razigra i sudjeluje u kombinacijama, ali može napasti i dubinu.
  • Mihaljević
    9.8k
    Pavić treba već sada igrati sa istom minutažom kao i Mišić.
  • Zagi
    7.6k
    Pavić treba već sada igrati sa istom minutažom kao i Mišić.Mihaljević

    Ne pretjeruj.
  • Daliban
    1.6k
    Ne pretjeruj.Zagi

    Mislim da nije pretjerivanje. Mogu dijeliti minutažu, ali da Mišić igra LP i derbije, a Pavić protiv Osijeka, Hajduka, Belupa i Gorice.
  • prefontaine
    318
    Ja bih isto što više forsirao i Pavića i Mikića i Vrbančića i Jakirovića i Ćutuka. Bit će dosta utakmica gdje će sigurno moć ući u 65.-70.min i to treba maksimalno koristiti. Em njih razvijaš i predstavljaš, em prvotimce odmaraš.

    A sad da se vratim na temu transfera, lagano mi se sve ovo počinje gadit. Na kraju nije bitno koliki si talent, koliki si radnik, kakve su ti radne navike, već se gleda čiji si, tko ti je agent i kako će te predstavit. Evo Bara opet prodao, sad malog Tomaševića u RBL, u milijun eura plus 3M ako skupi 10 seniorskih nastupa. Naravno, u medijima se to predstavlja kao super posao Kustošije, how yes no. Otišlo je sve ovo u kurac krasni.
  • Dinaminjo
    929
    Ocekujem 1 igraca od free agenta, kome je propao posao u ligi petice
  • Ludovic IX
    7.2k
    slučajno stisnuo lik3 ali ću ponoviti, insajderi su rak rana foruma. Više sranja donesu neg dobroga..puno, puno više sranja
  • The Undertaker
    5.1k
    Ako zna Miro onda znaju i svi ostali kojih se transfer tiče.
    Kolega Vugrinec donosi jedan drukčiji pogled na igrače i njihove vrijednost, meni osobno interesantan čak i da nije uvijek točan.
  • deda
    32.6k
    Ljudi pustite Miru na miru. Nije do sada napisao gotovo ništa netočno. Koji su njegovi izvori to je njegova stvar.
  • Jaro
    7.3k
    Pavić protiv Osijeka, Hajduka, Belupa i Gorice.Daliban

    I see what you did there...
  • Jaro
    7.3k
    Ljudi pustite Miru na miru. Nije do sada napisao gotovo ništa netočno. Koji su njegovi izvori to je njegova stvar.deda

    I nije Miro krenuo s pljuvacinom po Baturini, ocu i kaj ja znam. Rekao je samo da ce doc Fiorentina s ponudom tom i tom...
    Onaj koji je prvi napisao laz o Mati bi meni letio s foruma...
  • OsamŠest
    3.3k
    Po meni, ovom Dinamu nedostaje klasična iskusna šestica, igračkih karakteristika Casemira..

    To nisu ni Mišić, ni Sučić, ni Pavić. Takvog jednostavno nemamo i takav fali za čvrsti vezni red. Svi naši vezni igrači su tehnički perfektni, ali ta vezna linija je jednostavno "mekana". Siguran sam da to vide i Marić i Jakirović..
  • Zagi
    7.6k
    Eno Čaić igra u predgrađu upravo. On je upravo takav profil.
  • prefontaine
    318
    Nevezano za kolege s foruma, ali što znači insajder? Netko tko je unutra, jel tako? Evo u mojoj firmi je preko 2.000 zaposlenih. Svi smo u neku ruku insajderi. Od direktora, koji potpisuje odluke do čistačice, koja čisti urede i prostorije kad svi mi idemo doma. I evo sad jedan primjer. Dolazi kolega, visokopozicioniran, i direktoru predstavlja jednu ideju. Direktor je par min ranije prozvao čistačicu da mu malo očisti ured jer mu popodne dolazi neka delegacija. U trenutku kad kolega predstavlja direktoru ideju, dolazi čistačica. Ona je čula tu ideju. Čula je i direktorov odgovor, koji je glasio "jako zanimljiva ideja, moram priznati, sviđa mi se i svaka čast na domišljatosti". Čistačica je završila posao, izišla i sve to prenijela svojoj prijateljici, šefici jednog od sektora u firmi. Sat vremena nakon toga, direktor saziva sastanak šefova i predstavlja ideju koju je predložio kolega. Nakon kraćeg vijećanja, šefovi su dali par argumenata zašto ideja nije dobra, direktor je to shvatio i ideja biva odbijena.

    Čistačica je došla kući, i mužu rekla kako je danas čula za ideju koja se direktoru jako svidjela. Muž sutradan na kavi to ispriča društvu. Društvo cijelo ponosno dalje to prenese, i to svi ponosni jer je u pitanju insajderska informacija. Sto posto točna. Ipak, informacija koja se nikad nije ostvarila, a čistačicu postaviše na stup srama.

    Eto, tako vam to biva i u životu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions