• Marquis Manners
    53
    Znači došla nam je instant prinova umjesto Roka Šimića - Selahi. Očekujem da nas Ružemberok nadjača u ponudi.
  • skener
    873
    Od sutra krece napad turskih novinara, insajdera i sveznalica
  • Maxova dijagonala
    143
    Marquis čemu toliko podcjenjivanje Špikića radi se o dobrom hnl igraču koji je idealan za rotaciju. Pitaj navijače Hajduka šta bi dali da imaju špiku na krilu...ne može svako bit Oršić ili Ivanušec.
  • Marquis Manners
    53
    Tako ti svemogućeg Juputera, pa kako vam se više da s tim polauamterima iz Hnl-a. Evo čekamo da Lokomotiva uhvati peto mjesto na tablici da ugrabimo neku igračinu.
  • Marquis Manners
    53

    Dobro, mogu prihvatiti da je za Hnl i dobar - bar se trudi hajde. Ali rađe bi da ga se riješimo i dovedemo Nathanaëla.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Daj nemoj me jebat, lik je jučer napisao koja će biti ponuda, mediji su to danas objavili, klub nije ništa službeno. Isti hodogram je bio za Sučića.
    Lukavo tu gura tezu kak je nas igrač zadužio i da nećemo nikad dobiti bolju ponudu. Za čiji račun to radi? Ako nitko ne vidi problem, onda OK, pistali ste ovisni o tračevima.
  • Hrc-Vg
    346
    Ja očekujem neku jebenu 6-icu na free transfer, i jednog napadača do 3 milje eura.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    rađe bi da ga se riješimo i dovedemo NathanaëlaMarquis Manners

    i ja bi Monicu Bellucci u Plavom Salonu, al nemre.
  • Mihaljević
    9.8k
    Ja očekujem neku jebenu 6-icu na free transfer,Hrc-Vg

    Branko Pavić.
  • Joza
    455
    Znaci da miro to nije napisao mediji ne bi nista objavili i nista se ne bi znalo. Zelis nam reci da ne postoje nogometni insajderi tipa di marzio i da je to sve velika iluzija ili i on isto visi na zoni i ceka da miro nesto napise?
    Vas par se tu okomilo na miru i samo cekate da mu mozete nesto prisrat, ako vam toliko ide na jetra ignoriraj njegove upise i mirno nastavis sa svojim danom
  • CastAway1986
    1.4k
    Stoperi nam trenutno ne trebaju ali evo sad vidim da Benkovic više nije igrač Udinesea baš me zanima gdje će završiti..
    Za ove što su spomenuli Selahija i ja bi ga rado vidio.u našem dresu i stvarno mi nije jasno zašto ga na početku sezone vecinom drže na klupi
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ljudi ne primajte se bez veze. Mislite da iz Dinama nebi javili nesto da ima tracak istine o Batiju. Ima ugovor i gotovo prica. Moze se om dogovarati iza kluba koliko hoce Ali bez dozvole nema ništa. I ljudi koji su u klubu danas ,mislite da bi ti ljudi Dali dozvolu da ide bez da je njih prvo kontaktirani. Bas tad bi ih potjerali i Batija stavili na mjesto. Ali zato nema potrebe. 20 milja na stol pa mozemo pricati. Do tad bokic
  • austrijanac
    4k
    Nema Firenza kaj ti maš.
  • Maxova dijagonala
    143
    Pisalo se da će Benković u Osijek sad ne znam gdje je zapelo ali to je za njih top igrač. Ne bi bilo loše da stavi kao Pjaca klauzulu oko milijun eura ako bude išao u Osijek i kad uđe u kontinuitet da ga kupimo jer KTC neće moć još dugo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions