• Zagi
    7.6k
    + Mmaee sign-on fee, sporazumni prekidi nisu besplatni i tak.
  • Dudu9
    812
    Mmaee je dobio novac za potpis ugovora jer dolazi "besplatno"
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Nakon ovog turbulentnog dana na ovoj temi, ljudi, ruku na srce, jedino na što i možemo reagirati su glasine. Nitko od nas tu nije (osim rijetkih) sa nekim dubokim uvidom u transfere i dogovaranja unutar kluba, niti poznajemo Baturine osobno. Kao svaki navijač, jedino se mogu uhvatiti za glasine, “insajdere” i novinarske vijesti pa komentirati i izraziti svoje mišljenje.

    Nekad su to malo srčaniji upisi jer se neki navijači povedu glasinama previše, s druge strane nekad se neke glasine i nepravedno ignoriraju, no na kraju dana ovo je forum i to nam je u “opisu posla”. Tako da nemojte bacati hejt na ljude koji su danas pisali o Martinu, o njegovom starom ili o upravi, ne vjerujem da su čak i onima koji su bili žučniji u raspravi namjere bile maliciozne. Svi mi volimo Dinamo i reagiramo na svaku glasinu. Nekad možda pretjerano, nekad manje pretjerano.
  • Paggini
    19.6k
    Pjaca je bio 750, ostatak plaćamo kroz ugovor s njim + dodatno Mmaeu što je kolega iznad spomenuo.

    Evo da nabacim malo želje i željice, Selahi u Dinamo. Šestica, terijer, po cijelom je terenu, nije nužno bomba za LP, ali ako ga se može dovesti za neke ok pare, može ući u LP kao bomba energije zadnjih 20-30 minuta, a u HNL bez problema startati i pokrivati sve što eventualno Pavić bude ostavljao iza sebe.

    Vjerojatno je sigurno nezadovoljan u Rijeci, pogotovo nakon što ga se jučer u onoj sramoti držalo na klupi cijelo prvo poluvrijeme, slabo igra općenito, ne bi bilo loše poslati neku simpatičnu Whatsapp porukicu u stilu "Joooj Lindi legendo, fkt šteta za ovo jučer, kako si...? :sad: "
  • Omake
    2.5k
    Mislim da među svima nama ima i PTSPa i "Pavlovski" ustrojena ponašanja jer smo svašta doživjeli zadnjih ohogodina. Ali napredujemo, 2024. godina je veliki korak naprijed prema Dinamu koji je i uistinu europski i uistinu nas navijača.
  • Mrvicu stariji
    0
    Ako je Brodić na rastanku rekao da mu je bilo iskomunicirano da neće bit prilika za njega baš u novoj sezoni onda se čini da su naši već tada imali nekog u planu. Samo nikak da prokljuvimo ili da procuri o kome se radi...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Koliko stranica ispisano, otrovnih strelica odapeto i rovova iskopano oko Baturine. A radi čega? Najviše radi klauna Mire Vugrineca čija se laprdanja čekaju ko poslanice od strane nekih forumaša. Lik je zakuhao za Sučića, zakuhao je za Baturinu, pitam se što je sljedeće. Možda bi i moderatura tu trebala reagirati, dok ne počne opipljivu štetu klubu raditi. Već je kolega Blue Phone upozorio na to.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Koliko stranica ispisano, otrovnih strelica odapeto i rovova iskopano oko Baturine. A radi čega? Najviše radi klauna Mire Vugrineca čija se laprdanja čekaju ko poslanice od strane nekih forumaša. Lik je zakuhao za Sučića, zakuhao je za Baturinu, pitam se što je sljedeće. Možda bi i moderatura tu trebala reagirati, dok ne počne opipljivu štetu klubu raditi. Već je kolega Blue Phone upozorio na to.Mr Anderson

    O čemu pričaš ti točno. Pojedincima sam napisao još prije par sati privatno sve točne info, ovdje nisam s ničim ja izlazio nego novinari talijanski. Ja sam rekao kako je i bilo da će fiorentina ponuditi 15 plus 5 pa da ćemo vidjeti. Čemu napadi, za sucica nikad nisam napisao da ide nego da je blizu prelaska i to je bila istina. Bas jadno i sramotno od tebe
  • Dudu9
    812
    Malo pretjerano Miro je napisao kako stoje stvari da dinamo ima ponudu i svoje mišljenje ne kužim kako radi štetu klubu, to sto se neko nakači na njegovo mišljenje i napravi se histerija
  • Mr Anderson
    7.9k

    Rekao sam što sam imao, dalje me ne zanima što imaš reći.
  • Marquis Manners
    53
    Mi sada možemo Cordobu prodati za 2,5 do 3 mil, zarada iz ruke u ruku.Kakvo prodavanje Baturine.
    Još jedna opasnost po nas gotova - Šimić u Cradiffu.
    Sada po onog iz Augsburga i Sissoka .
  • Marquis Manners
    53
    Tko je još ostao od nepotrebnih? Nemalo, Špikić, Perić...Ristovskog i Ademija ne računam, oni će otići s 45 na leđima.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Miro Vugrinec
    Rekao sam što sam imao, dalje me ne zanima što imaš reći.
    Mr Anderson


    Svaka čast, sreća pa je narod normalan i zna da nisi u pravu
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Evo da nabacim malo želje i željice, Selahi u DinamoPaggini

    I ja sam za ovu soluciju, Selahi ima moderne karakteristike koje traže utakmice lige prvaka.

    Mislim da nam fali takva šestica, i dobili bi još na motoričnosti ekipe,gdje još malo šepamo u veznoj liniji što se vidjelo protiv Qarabaga.
  • Facke
    3.6k


    Cemu Mireka napadas? El je Fiorentina bila ponudila 15+5 kak je napisal? Je. Onda?! Kontakti su bili tu , pregovarale se je. Mogel je Martin tokom dana vec biti na putu vu Fiorentinu. Na kraju se klubi nisu dogovorili i ti je vredu.
    Al cemu napadanje mi nije jasne. Nije Miro nis zakuhal. To kaj se tu odma skace ko da je smak sveta ak nas jeden igrac napusti je druga stvar. Dej budite realni. Sreca za nas da Baturina ostaje jos. Da se je Fiorentina male ranije setila da oce potpisati Baturinu moguce da bil tam. El bi i mi onda imeli vremena najti zamjenu. Ovak bi to bile sve na knap.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions