• nemapredaje
    3.2k
    Kaj je s Drmićem? Kaj nije bila neka kombinacija sa Slavenom?

    Ili je taj svoje odigrao
  • NitkoBitan
    17k
    Izgleda da nista od prodaje Pukstasa, transferni rok u ligama petica traje jos danas.

    Kako ce tovari popunit proracun?
  • Mihaljević
    9.8k
    Prodajemo Baturinu za 35M€ u Leeds, i dovodimo Puktaša sa 2.4M€ uz 12% od sljedeće prodaje
  • Simpatizer
    270
    Ako je istina što su novine pisale o tom njihovom proračunu, oni bi bez zajebancije mogli u stečaj. Bez zajebancije.

    Ti ne možeš samo prekrižit cca €10mil obveza.

    Nema tog kredita, a i nema jamca za kredit. Nemaju apsolutno ništa u što mogu prstima pokazat i reć "ovo će nas spasit"
  • flexXy
    2.3k
    Kaj je s Drmićem? Kaj nije bila neka kombinacija sa Slavenom?nemapredaje

    Slaven je doveo Nestorovskog tako da sumnjam. Drmić se pripremao sa Opatijom dok traži neki angažman.
  • Hnlovac
    1k
    Minimalno 80ak Funcuta danas u Gorici, tipujem i 100+

    Iskreno da sam Sibencanin danas bih potpisao odmah x, lijepo s 10 bodova na rep stanku i navijati da se nitko ne polomi na onoj sramoti. Vjerujem sa slično misli i većina sibencana
  • Facke
    3.6k


    Nisu se oko place i uvjeta mogli dogovoriti. Pa je propale izmedu Drmica i Slavena.
  • Vratite nam Istok
    232
    Tko bi rekao, kakav god da bio, treba se prilagodit past s 1M€ na jedva troznamenkastu cifru.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Zanimljivo i da je Tibor Halilovic i dalje bez kluba, cudi me da ga netko od HNL klubova nije potpisao
  • Daliban
    1.6k
    Mene ne čudi. U skoro svakoj utakmici je servirao gol ili zicer protivniku, a nije ih puno ni igrao.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    cudi me kako misko nije bar razmislio da vrati Drmica, ali opet s obzirom na kaos koji je u Rijeci sasvim ocekivano.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ja se nebi cudio da je Tommy uletio opet sa param samo sad nešto više od 600k za rakitica. Neznam jel Grad može prodat svoje dionice i onda te pare vratiti u klub
  • Paggini
    19.6k
    Ako je istina što su novine pisale o tom njihovom proračunu, oni bi bez zajebancije mogli u stečaj. Bez zajebancije.

    Ti ne možeš samo prekrižit cca €10mil obveza.
    Simpatizer

    E ovo me zanima jer mi je isto palo kao mogućnost. Kad bi trebali osigurati tih 10 miljki prije baš teške krize? I koje su uopće šanse za stečaj?

    Ako oni ne riješe Pukstasa i još nekog, koje su im opcije? Kredit im nitko neće dati? Hoće grad uskakati? Šta uopće mogu?
  • hardek
    2.8k

    Štimac je u inkubatoru rekao da su prodaje Sigura i Pukija već zakaparene, ako je tome vjerovati oni te pare prosljeđuju dalje odmah. Ja isto ne kužim odakle oni vade te pare, kao mađioničar kad izvadi zeca iz šešira.
  • The Undertaker
    5.1k
    Financije Hajduka su relativno jednostavne. Njima treba godišnje 10-12 milijuna od transfera da bi bili na nuli. Preklani su to zatvarali sa Biukom, prošle godine (navodno) sa Vuškovićem a ove godine bumo vidili. Plaćaju im na rate ali onda koriste faktoring da dobiju lovu unaprijed.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.