• IstinaZaDinamo
    2k
    A prihvatljiv dio je pretpostavljam 1 euro :lol:
    Ja sam cuo da je i maloca blizu odlaska dolje, samo ne znam umjesto koga bi im igrao osim ako ne ode uremovic.
  • Captain America
    17.6k
    Jel Boromisa doveo ovog trenera ili je on bio tu i prije?marcio amoroso

    TM kaže da je 1.7.2024. potpisao ugovor tako da je Boromisin.
  • marcio amoroso
    36.4k
    TM kaže da je 1.7.2024. potpisao ugovor tako da je Boromisin.Captain America

    Respekt za Boromisu. Dovesti takvog trenera u Olimpiju je bome za respekt. Čovjek je trenirao Olympiacos, Malagu, La Corunu itd.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Žele dovesti na posudbu Biuka i Mlakara bez prava otkupa? Znači, ovu siću koju su dobili za Sahitija će spiskat na njihove plaće. Jedan se nije uspio izboriti niti za klupu u dojučerašnjem španjolskom drugoligašu, a drugi je zabetoniran na klupi talijanskog drugoligaša. Treći-četvrti mogu biti i bez njih. Ili se još nadaju da bi mogli biti prvaci?
  • striko
    1.5k
    Očito ovo zadnje. Treći uvijek mogu biti
  • rioda
    4.8k
    Mislim da im Biuk i Mlakar ovise o prodaji Pukštasa, vjerojatno se to čeka
  • Schpatz
    473
    Meni nisu jasni ti nasi klubovi s odabirom trenera, struke...

    Meni nije jasno da onog Garciju nisu pokusali dovest niti Hajduk niti Rijeka (Rijeka s otkazom Sopicu posebice skroz nejasna i pucala si sama sebi u nogu). Hajduk je dao tolke pare, kojih nema, za nekakvu euforiju radi imena i to ne trenerskog imena, nego igrackog imena koji je bio zvijezda u 90-ima i euforija koja je trajala do 15.8.. Gorica je odustala od svoje najuspjesnije sezone kada su je vodili Litavci i di su izgledali daleko najbolje i poceli dovodit neka poluimena, umjesto da su nastavili suradnju koja ih je daleko dugarala... Mozda su je i nastavili ali nije klapalo pa su odustali od toga, nisam upucen, ali isto tak, otada klub bez ikakog plana i strategije za buducnost.

    Osijek je umislio da je rang Dinama pa se rijesio brze bolje Bjelice, okej ispadali su oni tada protiv onih Kazahstanaca i Bugara, ali isto tak naknap ispali od Basela a sada se sramote od Zire i tabore na dnu HNL-a. Bjelici je bio u vrhu HNL-a, da mu se dalo vise prilika, sigurno bi uspio s Osijekom proc u neke skupine. U to sam uvjeren. Nije lako izgradit mentalitet u Europi, a i Dinamo pod Bjelicom na pocetku sezone uvijek imao kasljanja i borbe za prolazak pretkola pa cak i neocekivanih poraza. Bjelici je trebalo dat vremena.

    Evo Hajduk... Za koji ce im k*** Biuk i Mlakar? Za 2-3 mjesto u HNL-u? Kaj je tak tesko dat priliku nekim svojima, probat dovest neke mlade igrace i dat im priliku? Za place Biuka i Mlakara jednostavno nemaju, ostat im nakon ove sezone- nece, u Europi vise nisu, ako misle da mogu s Mlakarom i Biukom ugrozit Dinamo, onda je to vrh nesposobnosti i zivljenja u oblacima.

    NE kuzim da ne vide da novaca nema, da se blamiraju u Europi, rasprodajes sve kaj imas, ne dovodis na vrijeme nikakve zamjene koji bi ti mogli jamcit Europu, blamiras se po europskim selima... Da niti jedan klub ne napravi bas nikakvu strategiju, da ne dovede kvalificirane ljude koji bi mogli nekaj promijenit a ne dovodit igrace koje imaju u juniorima, ali taj junior ima 18 god i nije igrao 2.francusku ligu i tam zabio 1 gol i imao 1 asistenciju u 100 nastupa... I stari, isluzeni igraci koji vise ne mogu igrat ozbiljan nogomet... Dovodenje igraca koji su igrali 2.saudijsku ligu i time se ponosit ili dovodit branice iz Serie C ili pak igrace koji se ne mogu nametnut u 2. talijanskoj ligi i s time ocekivat pomak...

    Dajte ljudi priliku mladima, napravite neke sustave igre u juniorima i u seniorima, trazite trenera koji mogu napravit neku igru na temelju igraca koje ima. Dajte vremena tom treneru u seniorima i junorima, trazite trenera koji bi na isti nacin igrali i u mladim kategorijama i u seniorima, stvorite pobjednicki menalitet a ne mentalitet luzera. Promovirajte te mlade igrace, pokusajte nekaj napravit, a ne samo zabit glavu u pijesak i rec "sve je to mafija, suci su krivi itd itd." pa ce te jednog dana vjerojatno se docepat i neke grupe europskog natjecanja, podic vlastiti rejting, financijsku moc... Ali jebiga, za to se moraju zrtvovat godine... Pa je njima u glava, bolje se blamirat po europskim selima?

    Ili svi oni misle, doci ce sve to od sebe, mi smo sportska talentirana nacija, posebice nogometno, nemre nam nitko nista...
  • hardek
    2.8k
    Ne znam jel pisano već ali navodno Ante Ćorić ide u Varaždin, a Ilija Nestorovski u Belupo
  • Vratite nam Istok
    232
    Nestorovski bolje pojačanje od Trajkovskog.
  • Simpatizer
    270
    Meni je suludo bilo čitati članke portala o tome da hajduku treba 12mil eura od prodaje igrača ove sezone

    i izjave Bilića i Kalinića o tome da se nema love uopće

    I onda odluče samo prodat sahitija za €1,2mil, a najvrijednijeg igrača odluče ne prodat i odbiti 5+2mil jer im nije dovoljno.

    Nisam stručnjak za financije ali može li mi netko ovo objasniti?
  • Hnlovac
    1k


    Upali ovu nedjelju u podne plodove zemlje. Najavljuje se dobra sezona maslina. Time će pokrit dio para koji je trebao doći od Pukstasa
  • Crni86
    3.5k
    Navodno je pukstas odbio Parmu. S obzirom da se danas zatvara transfer rok za lige petica, ja ne znam kako oni planiraju zatvorit ovu rupu u budzetu od 10+ milijuna eura.

    Jedino im preostaje rezanje troskova, a to ce opet biti tesko jer ne znam ko od igraca bi pristao na manje novce ili sporazumni raskid.
  • hardek
    2.8k
    Gattuso: Najprije su mi rekli da nemamo novca za pojačanja. Sad je drugačije

    Pitam se odakle im :lol:
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Treba im 12 milijuna samo za pokriti plaće (preplaćenim) igračima, o tome sam pisao prije par mjeseci, a ova ponuda 5+2 sumnjam da je uopće postojala jer da su je zaista dobili prihvatili bi je iste sekunde, a ako je postojala i odbijena je bolje ništa ne komentirati.
  • Simpatizer
    270


    U redu, ajmo reći da je sve što si rekao istina.

    Što će sad biti s njima? Otkud im lova (cca 10mil)?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.