• Mr Anderson
    7.9k
    Kakva prodaja Baturine i priče kako je zadužio klub i prerastao ligu? Zlo mi je kad pročitam te priče. Ima važeći dugogodišnji ugovor.
    Uz HNL igra se 8 utakmica LP i nikakav odlazak ne dolazi u obzir. Pogotovo jer zamjenu ne možemo sad dovesti, a Stojković još nije spreman za uskočiti. Nek odigra jesen pa će se vidjeti što dalje. Tak je bilo i s Olmom.
  • Olmic
    3.6k
    Jel istina da 50% ide baturini odnosno mamicu?
  • Mario dzg
    29
    Ovo baš nimalo nema smisla. Ne slažem se s gore nekim postovima da mu ne treba produžiti/poboljšati ugovor. Ako je li-la situacija da si želi osigurati egzistencija onda se sjedne s dečkom, napravi se aneks ugovora u rangu najplaćenijih igrača isto do 2028., pokažeš da ti je stalo i riješio si problem.
    Ali tajming je stvarno nakaradan kada je idilična situacija, mislio sam da su ta vremena iza nas, očito nisu, igrači su isto samo ljudi jbg. Bit će zanimljivo danas u svakom slučaju, ne bi im bio u koži ukoliko ima istine u ovome svemu, a nažalost, sigurno ima!
  • dumitrumitu
    1.3k
    Krenuli smo s 20%, pa 30%. Ovim tempom ćemo još morati platiti nekome da ga uzme.
  • Jurki
    11.7k

    A dobro sad.. da je prerasel ligu.. to je cinjenica. Isto ko i Dinamo koji je svijet za sebe u odnosu na ostatak Hnla.
    Fiorentina - nema smisla prodaja.. pogotovo ne za takav iznos. Žabari su poznati po tome kak znaju "razviti" igraca do kraja. Uostalom ako im Baturina tolko treba nek pljunu 35 milja i mirna Bosna.
    Fiorentina je sredina iovak lose Serie A.
    Mislim da su ovo sve samo naklapanja Leporea.. jbg zadnji je dan.. mora se o necemu pisati.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Daj se smirite, ako do sada niste shvatili da ova uprava radi za Dinamo...onda motaj kablove i gasi sve
  • FrenchMontana
    625
    dobar dio (navodno oko 30%) ide menađeru i obiteljikeppi

    Da, taj dio se za Baturinu redovito zaboravlja.
  • Rakovica1986
    632
    Ne ide Baturina nigdje.
  • FrenchMontana
    625
    ma i da je 20, to je dosta i treba uzeti u obzir kod prodaje.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    neki ovdje misle da smo mi njemačka ili ne znam šta već pa mi njemu možemo osigurati budućnost, pa kad će napravit pomak u karijeri ako ne sad?. Ako dečko želi otić i ako ima brutalnu ponudu mi tu ne možemo ništa.
  • vjeko1701
    8k
    Imamo ugovor do 2028, kako pobogu "ne mozemo nista"
  • FrenchMontana
    625
    pa kad će napravit pomak u karijeri ako ne sad?Doktor Kunić

    Za 6-12 mjeseci.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Kaj ne možemo ništa? Jel ima ugovor? Kaj za pola godine ne može otići "osigurat egzistenciju" nego mora baš danas na brzinu?
  • Dani Olmić
    222
    Ne ide on nikud
  • Peškaman
    4.2k
    Ima ugovor do 2028.,ponuda(ako je istinita) je smješna i daleko ispod nivoa.
    Ostani do kraja zime,imaš osiguranih 8 utakmica LPa u početnih 11.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions