• ZgBlue
    566
    Jebga, mene isto ljuti to kaj si nemogu nać veličine dresova od ove sezone, ni trening majica, ova siva je bomba.Nolifer

    Pošto ovo već valjda treći put spominješ, moram odgovoriti.

    Radi se o sportskom dresu i trening majici!
    Sama logika ti nalaže da vjerovatno neće bit ogromnih veličina.
    Isto kao što nećeš pronaći kopačke broj 49. Nike i Adidas baš i ne zanima previše to kaj se nekom od 2 metra igra termin nedjeljom.

    Oću reći, ludo je očekivati veliku količinu ogromnih nogometnih dresova. Strpi se malo možda i bude nekaj uskoro.
  • Fantom
    20
    Sad me vec malo ovo s castoreom ljuti, ovaj jebeni ruksak isto ne mogu pronac u web shopu


    Ovaj?
    https://shop.gnkdinamo.hr/proizvod/ruksak-24-25/
  • Nolifer
    8.1k


    Majstore, s prethodnim Adidasom tih problema nisam imal i to je bio sportski dres, trenirka koje imam i bez problema ih nosim... Najlakše napadat nekoga jer se žali da ova nova oprema nije za svakog. Prihvati to da nismo svi isti. Tak da ti i nije neka logika.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Prihvati to da nismo svi isti.Nolifer

    Bez uvrede,nisam citao cijelu raspravu ali osobe koje imaju nekakav problem sa kilazom ili cak nemaju problem nego jednostavno tako zele trebaju isto prihvatiti to da nismo svi isti,tocnije da spadaju u skupinu od 1% u ovom slucaju navijaca odredjenog kluba. Isto kao kad sam ja imao 50kg i da sam se zalio sto nema dresa za mene koji ne visi s mene i ne izgledam u njemu utegnut kao Marko Pjaca. Ima li to smisla? I ne bas. Poradio na sebi i rijesio se “problema”
  • Nolifer
    8.1k


    Bez uvrede nema ti smisla komentar, zato velim nismo svi isti. A dio je i do dobavljača opreme..

    Kako to da s Adidasom nisam problema imao? Nisi mi na to odgovorio?
  • nemapredaje
    3.2k


    Čovjek ti hoće reć da netko tko je visok 180 i ima 80-90 kila neće imati problema s ni jednom opremom, a ako imaš 130 ili 50 kila, onda se moraš pomirit s činjenicom da ti neka oprema neće odgovarati, kao tebi npr. Castore.
  • Nolifer
    8.1k


    Problem je i u tome što je to slim fit materijal i da su to manji brojevi, nego što je to bilo prije.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Naravno da je slim fit,tako je svuda u svijetu,ne treba mi dres u mojoj velicini u koji stanem ja i jos jedna osoba samnom. Ovo je SPORTSKA oprema.

    Kako to da s Adidasom nisam problema imao? Nisi mi na to odgovorio?Nolifer
    Sam si sebi odgovorio,jedno je Adidas jedno Castore
  • Nolifer
    8.1k
    Sam si sebi odgovorio,jedno je Adidas jedno CastoreBBB Mataa998

    E pa razlika je da. I Adidas je sportska oprema, pa nije bila slim fit i nije bilo s tim problema, a sad ima tih problema i ne govorim u ime drugih, ali siguran sam da nisam jedini koji ima taj problem s Castoreom i ne treba etiketirat ljude radi toga, već suprotno...
  • jedan u nizu
    8.2k
    Pravda za sve nas kojima zene dobro kuhaju.

    #regular-fit-je-pravi-hit
  • scooniepenn
    3.3k

    Mislim da je Tissot idealan brend za neku kolaboraciju, entry level brend u kontekstu automatskih mehanizama, koji bi sigurno bio spreman na kolaboraciju. Kao što si spomenuo automatski PRX s popustom je malo preko 700 Eura koja bi uključivala, a i Seastar je tu negdje. Da se dogovori edicija od 2.000 komada super za obje strane i siguran sam da bi se rasprodala.
  • MateG
    7
    https://shop.gnkdinamo.hr/proizvod/majica-d-stik-jr/

    Je li zna netko postoji li ovakva majica ali u veličini za odrasle? Nisam siguran je li ne vidim dobro na webshopu ili jednostavno ne postoji
  • Crusades1986
    11.9k
    postoji... tamna i siva. Sad ne znam jesu li dostupne u shopu
  • dBK
    141
    Bile su na shopu tamne, možda ih trenutno nema. Ono što bih ti (kao vlasnik dvije majice, prvotno naručenog M i naknadno S) savjetovao kada budeš naručivao...bez ikakvog pretjerivanja - majice su za punu veličinu veće od standardnog kroja, tako da uzmi broj manju.
  • MateG
    7
    hvala za komentar, bio sam u Areni u međuvremenu i imaju samo tipa XS i 3XL, ali nać ću negdje ne brinem se
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.