• Bosskovitz
    11.7k


    Neki Tissot PRX Powermatic 80 bio bi piece of cake za njih, realno. Ili Seastar Powermatic 80, realno na divera može ići i plava silikonska narukvica.

    Švicarski automatik ispod 1.000 eura, ugravirati neki dizajn s grbom na pokrov mehanizma s donje strane ih vjerojatno ne izađe više od postojećeg prozirnog, limitirano izdanje... nije nezamislivo.
  • modri-kibic
    74
    Nadam se prodaji dresova sa oznakama Lige prvaka :smile:
  • prefontaine
    318
    Kad će dječji castore komplet broj 128? Mali me pila cijelu utakmicu i kad sam mu mislio naručiti vidim nema njegovog broja
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    kada ce u shopu biti moguce staviti patch lige prvaka na dres?
  • NitkoBitan
    17k
    Samo bih molio klub da ne pretjera sa asortimanom Lige prvaka jer su takve stvari uvijek zavrsavale na rasprodajama kad ih nitko nije kupovao.

    I dvobojni matchday salovi su mi jedna od gorih stvari (a uvjeren sam i vecini navijaca), ne ponovilo se nikada.
  • Mrvica
    3.9k
    Slažem se, što se mene tiče definitivno što manje stvari iz asortimana LP. Bilo je nekih majica kratkih rukava sa tih europskih natjecanja, sve super al kad vidiš LP, EL odbije me. Uvijek sam za što veći asortiman sa grbom kluba bez oznaka natjecanja i sve super.. Plus hoćemo šilterice sa grbom kluba naprijed (pretty please) ako je moguće!
  • Droljo
    8k
    Svi kvarcni satovi imaju više-manje iste mehanizme koji koštaju par eura, razlika između onog za 15€ i onog za 1.000€Bosskovitz

    Ako je japanska miyota unutra to je jeftin a super stroj. Stavlja se u satove kak i veliš od - do. Bitno je da je kučište dobro pa nema vanjskih utjecaja na sami mehanizam i može raditi godinama. U kombinaciji sa dobrom baterijom (recimo švicarska renata) nemaš problema u 99 od 100 slučajeva...
  • Paggini
    19.6k
    Svi smo sad euforični zbog prolaska u LP, ali ne smijemo smetnuti s uma da trening hlačice još nisu u shopu...

    Dajte ljudi imam svadbu i krštenje kraj rujna, računao sam na te hlačice...
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Samo neka klub pretjera sa trening hlacicama i majicom i sve 5 :grin:
  • Nino Bule
    13.4k
    Sad me vec malo ovo s castoreom ljuti, ovaj jebeni ruksak isto ne mogu pronac u web shopu
  • xavier
    12k
    Dajte ljudi imam svadbu i krštenje kraj rujna, računao sam na te hlačice...Paggini

    Mislim da je ipak malo pretjerano da na svadbu dođeš u trening hlačicama :wink: :cool:
  • Nolifer
    8.1k


    Jebga, mene isto ljuti to kaj si nemogu nać veličine dresova od ove sezone, ni trening majica, ova siva je bomba. Ima nešto šilterica, al nije to moj đir, radije bih kapu sa normalnim klasičnim grbom nego ovako. Tak da, ako ništa drugo bar sam na ovom polju uštedio...
  • Paggini
    19.6k
    Mislim da je ipak malo pretjerano da na svadbu dođeš u trening hlačicama :wink: :cool:xavier

    Gle i prvog tipa koji je došao na svadbu bez kravate su zvali ludim!!! Najteže je biti pionir, avangarda...
  • Mislav
    11
    Kroz koliko je realno očekivati novi web shop, imam u idućih mjesec dana 4 rođendana, pa bi neki od poklona bili i iz Dinamovog asortimana
  • Ludovic IX
    7.2k
    ja sam malom uzeo taj k9mplet u areni , broj 128..tako ds ima makar u shopovima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.