• Daliban
    1.6k
    Sa Salzburgom se isto može, otišli su im ljetos Sučić i Pavlović. Samo treba hrabro, njih možemo uzet.
  • Dani Olmić
    222
    i Šeško prosle god
  • Sunja86
    1.2k
    Mislim da sam negdje pročitao za Dedića da bi mogao u Napoli.
  • Daliban
    1.6k
    Sviđa mi se i BvB iz prvog pota. Nadao sam se njima, Leipzigu, Barci ili Interu. Glavno da smo izbjegli Real i City. Mislim da se s ovim Realom, kojeg osobno ne rejtam previše, čak u određenom smislu i da igrati, ali imaju previše individualne klase i španera u napadu i masakrirali bi nas kroz momente te klase. City je druga priča, oni melju sustavno i tu se možeš jebat. Ne znam još što da mislim o Bayernu.

    Moglo je bolje od Monaca u četvrtom potu, ali i s njima bi se trebalo moći potući.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Mislim da se s ovim Realom, kojeg osobno ne rejtam previše, čak u određenom smislu i da igratiDaliban

    Daj mi navedi jedan nogometni segment u kojem bi mogli parirati Realu.
  • Captain America
    17.6k
    Daj mi navedi jedan nogometni segment u kojem bi mogli parirati Realu.Str1nger Bell

    Las Palmas upravo parira Realu. Ogroman gubitak je odlazak Kroosa, a zamjena nije dovedena. Real mi je drugi klub nakon Dinama, ali ovo što oni sad igraju je tragedija.
  • dZg1986
    505
    Igrali su slicno i prosle godine, pogotovo na pocetku. Ali ih je Bellingham spasavao
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Nisam rekao da nam je utakmica protiv Reala siguran poraz, uzimao im i je Šahtar i Šerif bodove zadnjih godina, samo mi nije jasno da ljudi zaboravljaju 5 zicera Qarabaga sa Maksimira i pišu da bi se dalo igrat sa Realom.
  • Captain America
    17.6k
    Igrali su slicno i prosle godine, pogotovo na pocetku. Ali ih je Bellingham spasavaodZg1986

    Nije ni blizu ovako loše bilo. Belligham se pogubio otkad je povučen prema sredini, a fali igrač poput Kroosa koji će povezati obranu i napad.
  • Nolifer
    8.1k
    Ajme meni nije mi dobrooo......

    Screenshot-20240829-193658-Instagram.jpg

    Znači ludilo od skupine, bit će zanimljivo svakako. Vjerujem u naše Plave!

    :cheer: :strong:
  • Daliban
    1.6k
    Daj mi navedi jedan nogometni segment u kojem bi mogli parirati Realu.Str1nger Bell

    Mislim da bismo protiv Reala, ako bismo ušli s ispravnim gardom i bez straha, mogli imati sasvim pristojan posjed i kreairati respektabilno, ali rastavili bi nas kroz te trenutke individualne klase svojih napadača i njihovih kombinacija. Ono, izgubili bismo 5:0, ali dojam na terenu kroz 90 bi zapravo bio prilično dobar. Tako ja nekako vidim tu utakmicu kada bi se odigrala. Nešto kao ovaj naš dvomeč s Qarabagom, neka svaka utakmica tog dvomeča bude po poluvrijeme ove hipotetske utakmice s Realom.

    Ovaj Real je neki čudni mišung lijenih španera i luksuznih radnih igrača koji misle da su više nego što jesu. Nema tu onih plemenitih igrača kao u prošloj generaciji koja je satrala LP. Ovaj Real neće moći kontrolirati utakmice, to je u suštini tranzicijska ekipa koja je lijena u toj maniri i raditi. Baš shizofreno.
  • Zagi
    7.6k
    Fućkaš Real. Prebacite skauting na Monaco, Celtic, Slovan, ovosezonski RBS itd.
  • NitkoBitan
    17k
    Alergican sam na izjave tipa idemo uzivat itd. Ocemo k mi navijaci uzivat u napunjenoj mrezi. Dat sve od sebe i to je to, dogodit ce se valjda neki "Arsenal" ili "Chelsea".

    Imamo najbolju i najsiru ekipu godinama unazad!

    Takoder ne bi volio neku "fair play" igru sa previse respecta, nesto kao Qarabag u uzvratu protiv nas. Samo jako i u kost.
  • Dani Olmić
    222
    Mislim da s dobrim pristupom imamo i protiv BVB-a i Milan-a ozbiljne šanse.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.