• veselko tenžera
    2.1k
    Ova riječka sramota mi miriši na sabotažu igrača. Svi ovi što su iskočili prošle sezone su imali ponude, dio je dobio zeleno svijetlo za transfer, dio je ostao. Ovi što su ostali računaju ako uđu u KL neće biti potrebe za prodajom. Ovako kad izgube morat će Miško poslati još par njih vani.

    Inače epska sramota primiti 5 od Slovenaca, zaslužili su 7 komada u nedjelju!
  • Simpatizer
    270
    Kako oni mogu odbiti tu ponudu i jednostavno ga ne prodat?

    Zar nemaju 12mil€ koje moraju nekako pokrpat u proračunu za ovu sezonu?
  • tomi-pds
    80

    Cjenim ove koji ne navijaju za dinamo.
    Meni je nezamislivo biti za hajduk s kim god igrali
  • Keyser Soze
    10k
    I još dovode Biuka na posudbu, ajde da se radi o nekom top igraču, ali Biuk...
  • bbb medimurje
    3.2k
    nije to jos nikaj sigurno
    Problem je njegova placa
  • Simpatizer
    270
    Nije meni jasno kako oni mogu u ovoj financijskoj situaciji odlučit ne prodat igrača koji im je najveća vrijednost trenutno....

    Možda čekaju siječanj u nadi da će mu se podići vrijednost do tad
  • Agramer86
    330
    poštujem mišljenje. Ja isto nebi navijao za Hajduk u europi osim isključivo i jedino ako igraju protiv Zvezde.
  • Jaro
    7.3k
    a gle, imaju zimski rok pa valjda racunaju da ce dobit boljilu ponudu. Al nakon "nemamo za kiflu" presice nema sanse... Mogu dobit samo manje.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Dati će Babo i Tommy još penezi da se Kale i Bilić igraju još malo :wink:
  • ZgDLions
    395
    Gledam sve ovo i tuga me hvata.
    Prošle sezone neke naznake da bi mogla možda liga i klubovi sitnim koracima krenuti, a kad ove totalno rasulo.
    Od rasprodaje momčadi, sramote po europi, pokazivanja neambicioznosti …
    Kao da je svima cilj neka sigurna sredina jer ionako u euro kupovima nemaju kaj tražiti.
    Dinamo bu prvi, a nama tak svejedno jesmo drugi ili peti.
  • Daliban
    1.6k
    Ove sezone u HNL-u navijam za sve klubove sa dobrim trenerima da završe na europskim mjestima. Ne zanimaju me uopće financije, veličina kluba, klupski koeficijenti i slično. Ne znam što nam drugo preostaje nakon što smo ovu godinu prokockali.
  • Jurki
    11.7k
    bi oni rado svi uefine milijune.. jos kaj je najgore nude im se.. ali jbg treba ih znati uzeti.
    Losa struka, uprave klubova koje misle da su sposobne voditi npr Real, Barcu, Bayern a nisu sposobni voditi ni osrednje nizeligase.
    Savez kojeg lagano boli k za domaci nogomet.
    Treneri koji dobivju penezeke ispod stola jer moraju tatekovi sineki igrati.. a talenti propadaju.
    Poluinvalidni nogometasi koji nemaju pojma kaj je profesionalizam tak dugo dok ne odu van, smatraju da zasluzuju pune kamione eura i da ih na zapadu ceka med i mlijeko.
    Svi bi se trebali zapitati kam to sve vodi?

    Svoju nesposobnost opravdavaju time da ih Dinamo konstantno krade i unistava uz pomoc korporacije, sudaca, saveza itd.

    Evo Slovenci nam ocitali lekciju.. da se i sa malo eurica, ali predanim radom moze napraviti puno.. nasi nek samo i dalje kmece i cekaju da im Dinamo zaradi koji euro.

    Ove sezone u HNL-u navijam za sve klubove sa dobrim trenerima da završe na europskim mjestimaDaliban

    Znamo svi da od toga nebu nista. Opet se zna ko ide u Europu dogodine jer ako bu trebalo medijska masinerija bu odradila svoje.. ako ne na kvalitetu.. na kmecanje idu u Europu tovari, Os i Ri. Ostale se bu pokralo ak bu bas tak knap.
  • Zagi
    7.6k
    Ove sezone u HNL-u navijam za sve klubove sa dobrim trenerima da završe na europskim mjestima.Daliban

    A to su?
  • Daliban
    1.6k
    A to su?Zagi

    Za sada mi se sviđaju Šafarić, Tram i Carević. Ako tko od njih prijeđe u neki od većih klubova, to bi bilo dobro.
  • ZgDLions
    395

    Ma nisam više ni u šta siguran, da sam teoretičar zavjere valjda bi našao neko suvislo objašnjenje.
    Hajduk u skoro 200 minuta, tekma plus nadoknada, nemre onim likovima gol zabiti, Osijek nemre jedan od sto penal pogoditi, Rijeka prvo poluvrijeme 4-0 i to od kojih klubova.
    Ako ovo nije definicija nacionalne sramote, nemam pojma šta je.
    Razmišljam i pokušavam dokučiti koja bi veća sramota mogla biti iduće godine i nije mi se lako sjetiti iako znam da će me iznenaditi i u novom euro ciklusu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.