• Marcinko
    595
    Celtic je čini mi se daleko najbolje prošao doma igraju protiv Leipzig, Club Brugge, Young Boys, Slovan. Može se reći najlakši iz svakog od 4 pota.
  • tp1997
    268
    Kaže i Zajec "nadam se da ćemo osvojiti koji bod"...

    Nadam se da griješim i da je to sve neka pila naopako, ali ne sviđa mi se taj "small club mentality", znamo kako je to završilo sa Čačićem, igračima koji javno govore da se igra preobrambeno itd.

    Ta priča da u Ligi prvaka treba "uživati" je možda imala smisla u vrijeme Glave kad se LP igrala tek tako, da se proda koji Halilović ili Ćorić, ali ovaj Dinamo je skidao skalpove povećem broju europskih velikana, i nema razloga da se ne odigra muški sa Borussijom, Milanom, kim god. Nadam se da ćemo to i gledati.
  • rioda
    4.8k
    Kaže i Zajec "nadam se da ćemo osvojiti koji bod"..tp1997

    Nadam se da ćemo osvojiti koji bod, a možda i proći dalje.

    To je cijela rečenica. Nemoj zamjeriti predsjedniku, ponekad je nespretan u izražavanju.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    A kako je to zavrsilo s Cacicem? Ne znam zast papagajski ponavljate gluposti.. Dobit Chelsea, remizirat sa RBSom gdje te centimetri dijele od pobjede, izgubit tamo na debilan penal i promasen zicer Drmica. Izgubit od Chelsea na Stamfordu tijesno.. jedino nas je Milan ubio. Malo postovanja ne bi bilo na odmet. Glavuce neke su tu napuhane do krajnjih granica, a Qarabag nam na Maksu slozi red zicera.
  • Paggini
    19.7k
    Dobro, ovo je klasično spuštanje lopte, sumnjam da itko iz kluba podcjenjuje ovu ekipu i trenera, ali se ne podcjenjuje ni zdrijeb.
  • bongo
    842
    Da se izjavilo prolazimo skupinu onda bi se sralo da di nam je poniznost. Dajte malo uživajte u trenucima, uvijek oko svega neka negativa
  • jedan u nizu
    8.2k
    Da, bolje je da kaze osvojit cemo 10 bodova minimalno i onda kada nas netko natambura da bude kuku mene
    Bolje ici ovako skromno sa procjenama nego se precjenjivati i umisliti.
    Pogledajte Hajduk i Rijeku kako se umisle kada izvuku Ziline, Noah, Ruzmarine, Olimpije i slicne pa se ovo desi.

    Mislim da je dinamo prerastao sindrom precjenjivanja sebe i podcjenjivanja protivnika.
    Zato smo tu gdje i jesmo.
  • dzis
    807
    Moglo je to i bolje,ali i gore. Doma probat uzet 6 bodova,vani 4 i unutra smo.
    Samo hrabro plavi lavovi.
  • MarK
    621
    Nema smisla prognozirati išta. Možda skinemo Borussiju, a padnemo na Slovanu. U svaki meč ući hrabro i uživati u natjecanju. Cilj je već ispunjen. Svaki bod je bonus. Sretno!
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    najbolje bi bilo kad bi nas raspored malo pomazio pa da nam zadnje dvije budu u Londonu i Minhenu, do tad ce situacija o prolasku biti 99% jasna.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Mislim da smo u prvom potu dobro prošli s Dortmundom doma jer bolje iz prvog pota nismo ni mogli izvuć. Bayern i Arsenal vani će biti jako teško, ali zašto ne probati, nema odustajanja! Milan doma mislim da se može izvuć bod u paklenoj atmosferi. Sa Salzburgom se može igrat, protiv Celtica doma smo favoriti. Protiv Slovana smo favoriti, a Monaco nam dolazi doma i isto možemo izvuć nešto na domaćem terenu, u to sam uvjeren. Ja sam zadovoljan.
  • Captain America
    17.6k
    IMG-2842.jpg

    Vjerujem u pobjede protiv Celtica i Slovana. 2 boda u ostalih 6 utakmica ova momčad sigurno može skupiti koliko bi po simulacijama trebalo biti dovoljno za dodatnu utakmicu.

    Neka igrači i navijači uživaju jer su zaslužili ovo nakon svega što se prošlo u zadnjih godinu dana.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    mrknuli smo mi već Arsenal i prije ove tri ekipe :wink:
  • Captain America
    17.6k
    mrknuli smo mi već Arsenal i prije ove tri ekipe :wink:Navijač Dinama

    Jesmo, ali je već skoro 10 godina prošlo. 3 Londončana su u ovom desetljeću nastradali :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.