• jedan u nizu
    8.2k
    Ocemo uvesti pravilo da samo ljudi koji su jos uzivo pratili Gradjanski smiju na stadion?
    Mi smo se ionako svi prikljucili kasnije, padobranci.
  • Hnlovac
    1k
    Ja i dalje ne smatram padobrancima ljude koji će se uclaniti tek kad se izvuku klubovi LP

    Ovak kak razgovaram s ljudima koje znam možda ih je 15ak% uclanjeno, tako da nije baš "svaka budala" uclanjena. Od svih simpatizera rekao bih da je uclanjena možda petina
  • skener
    873


    sad smo vec na 39108
  • jakov1
    83


    Genijalna metoda... za osigurat poluprazan stadion čak i na LP.
  • DrawTube
    4.7k
    Samo valja osigurati prvokup 2 dana članovima koji su također bili na bar jednoj od 3 HNL tekme (Istra, Šibenik, Gorica)

    Valjda se PDF dokumenti ulaznica ne brišu a fizičke karte ne bacaju u smeće tako da će svatko normalan imati dokaz, ili sustav ako ništa
  • Captain America
    17.6k
    Genijalna metoda... za osigurat poluprazan stadion čak i na LP.jakov1

    Poluprazan stadion jer bi se prvo krenula s prodajom za prave navijače, a 2 dana nakon za sve ostale? I prije 2 godine je Chelsea i Milan gledalo 5K ljudi kada su članovi s fizičkim članskim kartama imali prednost...

    Bolje da onda dolaze na stadion ljudi koji će postavljat pitanja di su Oršić i Livaković ili zašto nema karta za istok i koji će doći možda u majicama s obilježjima Bayerna nego da se osigura dolazak pravih dinamovaca.
  • ivanzg
    129
    Ne bih ja ništa ograničavao ni stavljao uvjete, jasno da ovakve brojke zadnjih 10 dana nisu slučajne i da se ljudi učlanjuju u klub zbog Lige prvaka ali čemu u startu odbaciti ljude koji će možda prvi put ići na utakmicu sa nekakvim uvjetovanjem i odbaciti ih za sva vremena.

    Siguran sam da će takvi kad osjete atmosferu, vide uživo da oko njih nije hrpa pijanih i drogiranih debila koji jedu djecu jer je to u njihovim glavama možda baš takvo mišljenje nego normalni ljudi početi dolaziti i na manje utakmice a tako i voditi djecu sa sobom što automatski stvara bazu za sljedeće desetljeće, nitko od nas se nije rodio sa 100 utakmica u nogama nego smo svi jednom došli prvi put na stadion.

    Naravno da mi je žao članova koji idu i na male utakmice pa će sada ostati bez ulaznice ako nemaju sreće pa im padne server u trenutku kupovine a sigurno će padati ali to je tako nažalost i tako će biti dok ćemo god imati stadion kakav imamo.
  • Hnlovac
    1k

    Bolje da onda dolaze na stadion ljudi koji će postavljat pitanja di su Oršić i Livaković ili zašto nema karta za istok

    Ma nebitno to, treba postaviti bitna pitanja

    DI SU DEBRECINKE I ŠALOVI?
  • Jurki
    11.6k
    Ovo je super kaj bu navala za karte.
    Mozda bu neko i zvisel.. jbg takav je zivot.
    ali bu generalno postalo trendy i inn ici na Maksimir..
    to moze dugorocno biti samo dobra stvar za klub, nikak losa.
    Nebi nikome nist zabranjival i koristil se frazama "di si bio 91.ve".
    Ko prvi njegova karta.
    Klub ce vise zaraditi na kartama, prodajom na stadionu, fan shopu.. to bu privleklo veci broj sponzora..
    zakljucak: daj Bogek cim vise padobranaca na stadion koji ne znaju kaj je ofsajd.
  • Nino Bule
    13.4k
    Do prije tjedan dana histerija zbog cjena da ce bit poluprazan stadion, sad histerija da ce se izvisit, treba malo stat na loptu i shvatit da nitko ni na sta nije pretplacen (osim pretplatnika) i da ako bude navala neki ce izvisit, pravila igre oko kupovanja karata su jasna od pocetka sezone, clanovi pa slobodna kupnja
  • jakov1
    83


    Poluprazan stadion zato sto bi ostali "padobranci" razvili otpor i prijezir ako bi ih se tretiralo kao gradane drugog reda. Pa pogledaj samo kakvi su bili komentari na prvokup za godisnjake.

    Pravi navijac nece okrenuti leda Dinamu ako izvisi za Real, nego ce odmah za vikend biti na HNL-u i biti prvi u redu za sljedecu utakmicu za LP, a "padobrance" ces takvim postupanjem samo odgurnuti.
  • Hnlovac
    1k
    Se sjeća netko onog bisera kaj je rekao da mu je bolje za 30 eura imati 18 tekmi Lokomotive neg ic na Maksmir? :lol:
  • Captain America
    17.6k
    Poluprazan stadion zato sto bi ostali "padobranci" razvili otpor i prijezir ako bi ih se tretiralo kao gradane drugog reda. Pa pogledaj samo kakvi su bili komentari na prvokup za godisnjake.jakov1

    Ne dolaze ti zbog Dinama nego se dolaze uslikati na spektakl.

    Da stavimo 100 eura cijenu ulaznice za Liverpool, Bayern, Barcu... siguran sam da će sve otići.
  • jakov1
    83


    Ne znam, imali smo Juve, Bayern, Arsenal, PSG pa nije bilo puno jer nije bilo ovog zanosa kao danas. Mislim da su bilo kakve podjele i elitizam los pristup.
  • NitkoBitan
    17k
    39 142, 29.8.2024. u 17:41.

    Bit ce zanimljivo pratit rast clanova netom nakon zdrijeba. Jasno da su u taj rast ukljuceni samo oni koji su se uclanili online (mislim na danas navecer).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.