• Captain America
    17.6k
    Koliko sam skužio, iz Đakova si. Uzmi hipotetsku situaciju navijača Dinama iz Đakova koji prati svaku utakmicu, ostavlja lovu u web-shopu, učlanio se odmah početkom godine jer zna što znači biti članom Dinama i da on ostane bez ulaznice jer je neki padobranac iz centra Zagreba koji se danas učlanio imao više sreće sa serverom ulaznice.hr.

    Moj frend se tako učlanio prije 2 godine kad je izvisio s ulaznicama za Chelsea da može pogledati Milan. Pitao sam ga početkom ove godine da li je produžio članstvo s obzirom da dolaze prvi izbori. Odgovor je bio:"Nisam. Boli me briga za izbore." Na utakmici Dinama je nakon Milana bio još samo na Astani lani, a može pješice doći do stadiona.

    Mojom metodom svi ti padobranci će dobro razmisliti 1.1.2025. hoće li odmah uzeti članstvo za tih pišljivih 20 eura ili će se kockati pa izvisiti za ulaznice. Klub će odmah imati veću zaradu i moći će se pohvaliti brojem članova odmah početkom godine.
  • NitkoBitan
    17k
    Clan je clan, a u ovoj situaciji nam odgovara da clanovi mogu biti samo osobe sa OIBom. Bolje da stadion ispune (koliko toliko) "nasi" ljudi nego da dolazak Reala postane event kao dolazak Ed Sheerana u kojem ce svoju "priliku" trazit Suljo iz Tuzle i Matjaz iz Maribora.
  • Paggini
    19.6k


    Pa nije pošteno, slažem se s tobom apsolutno. Ja sam došao u ZG prije 13 godina, otad sam redovan na utakmicama, član sam otkad je ovaj pobjegao iz kluba, tu dolazi do onog elitističkog "diste bili kad smo bili nitko", gdje mislimo da imamo neka prava koja bi nam klub trebao dati.

    I to bi bilo pošteno, ali ne bi bilo dobro u konačnici za klub jer to bi onda bilo isključujuće zapravo.

    Puno laju ovi nečlanovi da članovi imaju prednost. To su gluposti, naravno jer ta prednost je 20 eura. Ako bi mi sad davali prednost nekim članovima nauštrb drugih članova, to je već isključujuća politika, a to nikad nije dobro.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ne postoji savršeno rješenje u ovom trenutku, u buducnosti loyalti sistem bi mogao pomoc al i sami ste vidjeli da se i na to grakne od ljudi izvan zagreba jer oni moraju birat utakmice, pa davat prednost "redovnim na utakmicama" ispred njih znaci da netko iz mostara ili minhena nece moc doc na derbij ili ligu prvaka nego samo na manje hnl utakmice
  • Neki tip
    21.3k
    Kakva ljepota, raspravljamo tko je duže član Dinama, tko bi trebao doći do ulaznice za Dinamove utakmice, jer će ih biti premalo za sve.. :love:
  • NitkoBitan
    17k
    39008!Dalmatinec

    29.8. u 13:12. :cool:
  • Twisted1
    537
    Danas me pita frend koji vjerovatno ni ne zna naći Maksimir jel se mora učlaniti da kupi ulaznicu za LP.
    Baš očekujem dosta novih članova ovih dana.
    dumitrumitu

    Takvima koji se učlane od danas ne bi dao pravo prvokupa, jer će se većina učlaniti samo da može doći do karte za lp.
  • Ivan0302
    464
    Ide ovo na 50k sigurno.

    I moj frend koji inače ne prati toliko nogomet, osim Hrvatske nogometne reprezentacije pita za učlanjenje i u ponedeljak se ide učlaniti za LP.
  • nemapredaje
    3.2k


    Sjećam se kada smo prije 10-ak godina maštali o tome kada ćemo raspravljati o ovakvim stvarima
  • IstokKa96
    671
    HWG nakon ždrijeba, poplava novopečenih članova željnih čarobnog papirića i IG/FB objava s prvim danima jeseni...
  • SAS1987
    14.6k
    Uvjek ce biti nezadovoljnih ali generalno gledano, ne vjerujem da će izvisiti puno ljudi iz "najvjernije" baze navijaca. Ili imaju godišnje ili toliko dugo idemo na tekme da znamo kako kupiti karte - Nema cekanja, kupiš prvi sekund nakon otvarjanja online prodaje i to je to. A i uvjek se potražnja može korigirati cijenom ulaznice.

    Hvala bogu pa je stadion postaje premali za Dinamo ali to je tek uvertira u to sto nas ceka na Kranjci :lol:

    Matjaz iz Maribora.NitkoBitan

    :lol:
    05cb21cdf8c39eabed37.jpeg
  • DrawTube
    4.7k
    Past će i treći NVKODov model
  • JJosip
    53
    Ja sam višegodišnji član i smatram da u jednu ruku nije fer kao što neki govore da padobranci uzmu prije nas, ali isto tako smatram da ne bi bilo fer ni nekom odlukom u zadnji tren isključiti te ljude. Ako se to bude želilo tako raditi to treba klub naglasiti od sljedeće godine da se uvodi novi krug za višegodišnje pa tek onda novi članovi.
  • ivanm43
    11
    Da se bar mogu dva put uclanit hahaha ajdee jos malo do 42 000
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.