• jedan u nizu
    8.2k
    Ovaj dečko mora na posudbu pod hitno.
    Ako pri 5-0 ne moze dobiti niti 10min ispred Špikića ili Hoxhe, onda neće cijelu sezonu igrati.
    U godinama je gdje MORA igrati ako želi ostvariti svoj potencijal, još jedna godina na klupi (ovaj put zdrav) će ga unazaditi.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Mislim da bi on dobio priliku danas da se RPG nije ozlijedio
  • prefontaine
    312
    Bez obzira koliko morao ili ne morao, sasvim mala šansa je da će ga rehabilitirati u zadnjem pretkolu Lige prvaka. Ipak postoji neki red, nešto što se zove hijerarhija. Pa nije ovo šesnaestina finala kupa protiv Belišća
  • jedan u nizu
    8.2k


    true, true.
    Ali nije dobio ni minute protiv Istre ni protiv Šibenika, ni protiv Gorice, kada su minute dobivali i klinci od 17 god.

    Razumijem da je na poziciji gdje sada ima više izbora, gdje će vjerovatno Cordoba biti prvotimac, a Pjaca i Špikić zamjene. Pa baš zato i kažem da mu treba posudba.
    Nadao sam se da će biti drugi izbor za desno krilo, ali očito Pjaca, koji je lijevo krila, ima prednost nad njim. Isto kao i Špikić, a i Kule u nekim hibridnim formacijama
  • prefontaine
    312
    Igrat će on sasvim dovoljno i bit će važan dio rotacije, al polako. S njim ne treba žuriti. Barem ove sezone neće nedostajati utakmica
  • Papastrumf
    12.2k
    Ovaj dečko mora na posudbu pod hitno.
    Ako pri 5-0 ne moze dobiti niti 10min ispred Špikića ili Hoxhe,
    jedan u nizu

    Odradio je par treninga s ekipom nakon zadnje ozljede. Ne bi bilo ni fer prema njima da uđe.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Odradio je par treninga s ekipom nakon zadnje ozljede. Ne bi bilo ni fer prema njima da uđe.Papastrumf

    ja sam mislio da je u treningu od kraja zadnje sezone. Izuzevsi 2-3 tjedna kada se ozlijedio na pocetku priprema.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Ne brinite, nakon Rijeke kada krenu utakmice sa slabijim klubovima ulazit će po 15-20 minuta dok ne bude spreman za cijelu utakmicu.
  • Borovljanin
    74
    Ma opušteno. Ubrzo dolazi reprezentativna pauza koja će njemu odlično doći. Nema žurbe, bit će tekmi ove jeseni
  • mokoxax468
    698
    Drago mi je da je danas dobio 20-ak minuta. Samo ga postepeno uvoditi u ritam utakmica
  • FrenchMontana
    625
    ŽIV JE :pray:

    Šalu na stranu, puno ocekujem od njega u Dinamu i veselim se povratku.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Kaže Luka da je dobro i da više nema problema :smile:
  • mokoxax468
    698
    Jedan od rijetkih dobrih igrača danas, prekrasne 2 asistencije Rogu, jedva ga čekam gledati svih 90min
  • Paggini
    19.5k
    Ove dvije asistencije su bile čudesne, razigran je cijeli, ima ga po terenu. Protiv Belupa od prve minute, pa da se igra momčina!
  • Zagi
    7.6k
    Jako dobar danas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.