• Navijač Dinama
    8.3k
    Jel te imalo sramota Zlatko Daliću?
  • Ivan0302
    464
    "Dobivanje građevinske dozvole značajan je korak prema ostvarenju našeg strateškog cilja - izgradnji kampa HNS-a. Raduje me što smo ovime okončali najveći dio onoga što možemo nazvati 'papirologijom' i što držimo zacrtani tempo" ️ Marijan Kustić, predsjednik HNS-a

    ️ Hrvatski nogometni savez dobio je građevinsku dozvolu za gradnju nogometnog kampa u Velikoj Gorici čime je ostvaren važan preduvjet za daljnji razvoj ovog strateškog projekta Saveza!

    Nakon pravomoćnosti građevinske dozvole, Hrvatski nogometni savez raspisat će natječaj za izvođača radova, a nakon odabira istoga, početkom 2025. godine očekuje se uvođenje izvođača u posao te početak radova.

    #Obitel
  • Peškaman
    4.2k
    Aktiviran pretpoziv za Marka Pjacu :clap:
  • Neki tip
    21.3k
    Aktiviran pretpoziv za Marka Pjacu :clap:Peškaman

    To je namjerno napravio samo da poveća šansu za ozljedu jer je ljubomoran što smo ušli u Ligu prvaka!
  • mlinchica
    1.8k
    Kako komentirate to da je Dalić pozvao Pjacu da mu igra beka?
    Nisam slušala presicu pa se ispričavam ako je krivo prenesno po portalima.. piše se da je rekao da će na desnom beku probati Jakića i Pjacu jer je on (Pjaca) to igrao u klubu.
  • mokoxax468
    698
    Kada kaže beka, vjerojatno misli na wingbacka, kojeg realno Pjaca i igra u Dinamu kada igraju 3-5-2
  • serbus
    4.1k
    Nije mi jasno imaš dva igrača koja su imala istu ozljedu jednog vraćaš kroz repku Perišića, a drugog koji čak ima klub i nešto igra ne zoveš Oršića ?

    Istu foru je imao za Vlašića da se vrati u život a našeg Petka u krizi je odbacio da se sam vadi.

    Lagano to vraćanje tovara kroz repku ide na onu stvar. Nije meni problem kaj zove tako Perišića, Vlašića ali ako smo familija zovi i Oršića na to druženje.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Lagano to vraćanje tovara kroz repku ide na onu stvar. Nije meni problem kaj zove tako Perišića, Vlašića ali ako smo familija zovi i Oršića na to druženje.serbus

    Nije to do tovara i purgera nego do senatora. Što je meni iskreno sranje al tako je kako je. Zaslužni itd.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Kada kaže beka, vjerojatno misli na wingbacka, kojeg realno Pjaca i igra u Dinamu kada igraju 3-5-2mokoxax468

    Da, izgleda da će se igrati s 3 iza.
  • serbus
    4.1k


    Kakav je Vlašić senator ? Pa je isto imao povlašteni status.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Kakav je Vlašić senator ? Pa je isto imao povlašteni status.serbus

    Svaki izbornik ima tog nekog igrača kojeg zove kaj god i što god bilo. Nekad Jerko Leko kod više izbornika, kod Dalića je bio Vlašić. Sad zašto, kako to nitko ne zna. Dalić prvenstvno nastupa populistički i reaktivno s obzirom što se piše i govori, a ne da gura tovare i mrzi dinamo.
  • Mr Anderson
    7.9k
    I Nikola Moro priključen reprezentaciji.
  • Big Daddy
    1.1k
    Zkj debil ne pozove Kuleta i Mišića?!
  • Daliban
    1.6k
    Ova LN će biti repriza onog cirkusa nakon svjetskog 18-e. Nova nacionalna sramota.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Recimo Sučić bi trebao početi protiv Portugala, što naravno da neće. Možda me Dalić pozitivno iznenadi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.