• GaijiZG
    1.3k


    Niko nije utihnuo, a vi ste očito jedva čekali da bacite hejt. Ogiwara je prema naprijed bio puno vidljiviji od RPGa na primjer, a i Pjace, uz postignut gol.
  • Dani Olmić
    222
    Kako im majkicu deremo u sred baku-a
  • Paggini
    19.6k
    Bilo je dovoljno jedno poluvrijeme da utihnu fanovi OgiwareCaptain America

    A bome je bilo dovoljno i jedno poluvrijeme da dezurni seratori izadju. Loš danas, da, ali to ne znaci da je sam po sebi los igrac koji ne smije igrati. U napadu korektan i aktivan.

    Ne budite smijesni.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Ogiwara kaos, lik je u stanju iz očajnog u odličnog u tri sekunde. Frajer mu 4 puta napadne prostor i proda mu istu foru i svaki put prođe i onda da onu loptu preko cijelog terena na Pjacu u trku u trepavicu.

    Ne bi me čudilo u drugom poluvremenu da zabije autogol škaricama, onda zabije iz ubačaja gol, pa dobije crveni karton. Kakav rollercoaster igrač majko mila.
  • Sixthway
    457
    Petković je sam sebe zacoprao na trgu kod proslove onom izjavom i sad od njega nema neke koristi baš. Kupit napadača, a ne šetača i kod toga stojim ako i zabije danas.
  • hardek
    2.8k
    Vidio par postova da je igra kao protiv Paoka i Sparte. Pa mi smo danas stvorili bolje šanse od njih ja ne znam koju utakmicu vi gledate. Uz to kada uspijemo razigrati odiza sa ogromnom lakoćom dolazimo do njihovih 16.

    Ogi mora van ponajviše jer i u napadu kad dođe gore izgleda toliko uplašeno + ima žuti i već je imao jedan rubni start za koji Oliver nije svirao faul
  • Maki2
    610
    Odlicna utakmica. Defenzivno smo im dopustili jako malo sto je zacuduje s obzirom da ovi moraju va banque igrat. Cestitke igracima i strucnom stozeru.
  • GaijiZG
    1.3k


    Dobro jel mi može neko reć ko nam je krilo, i zašto niko ne ulazi na Ogijevu stranu kad on ostane previše naprijed? Jednodimenzionalni ste i nemate pojma fkt. I ne kažem da je dobro odigrao, al očito je novi Pedro ekipe.
  • CastAway1986
    1.4k
    bio je vidljiviji prema naprijed od Pjace koji je zabio eurogol i RPG koji je zatvorio Zoubira i cijelu lijevu stranu Qarabaga?? Hahaha stvarno svašta možeš ovdje pročitati
  • Captain America
    17.6k
    Ogiwara je prema naprijed bio puno vidljiviji od RPGa na primjer, a i Pjace, uz postignut gol.GaijiZG

    Da citiram Antu Čačića: "Primarni posao beka je ipak defanziva."
  • Navijač Dinama
    8.3k
    nije problem što je on loš, makar i ovu... problem je što ljudi misle da je bolji kad igra on nego Ristovski na RB i RPG na LB i da se Jakir boji senatora....

    Rile je najbolji igrač u ovakvim utakmicama. Što iskustvom, što samom pojavom na terenu, al mu se sere previše jer je eto on krivac jer nam bivši japanac nije uspio. :rofl:
  • Kruno
    307
    Najlosija karika Ogiwara
  • javolimtebejako
    1.5k
    ogiwara obavezno van, al ne treba pretjerivat i likovat. decku dns nije dan i tjt.

    sta bi bilo da upamecano igra za nas, svaka tekma LP bi bilo 76 stranica o njemu
  • Borovljanin
    74
    Ogi nije dobar lijevo u sustavu s četiri, to se sada vidi. Plus, veliki problem mu stvara zato kaj lik kojeg čuva je ultra brz. Ogi se oslanja na brzinu u obrani, ali ovaj ga je prešišo svaki put
  • Peškaman
    4.2k
    Ovaj Benzia je jeben igrač.
    Još 45 min ,ajde.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.