• GaijiZG
    1.3k


    Super, al očito nije dobio takve upute. Niti mu Jakir ošta gestikulira kad je preveć naprijed.
  • CastAway1986
    1.4k
    Da se razumijemo meni je Ogiwara drag igrač ali danas nije dobar a ono najvažnije je taj karton koji ima ..Nakon vodstva nebi trebali riskirati s njim
  • cibona
    2.9k
    Bilo je dovoljno jedno poluvrijeme da utihnu fanovi Ogiware koji su tjednima pisali laži da ga Jakir šikanira, da ne igra samo zato jer trener robuje senatorima...Captain America

    A možemo i ovako okrenuti. Bilo je dovoljno samo jedno lošije poluvrijeme da se krene sijati mržnja po ogiwari.

    Ali ne čudim se, već znam kako tko diše. Čekam ulazak bernaoera pa da mu počneš brojati kriva dodavanja.
  • Noel
    5.9k
    Za mene Ogiwara nije najlošiji igrač poluvremena nego Mišić. Igrači ga prolaze kak žele. Kasni na lopte. Nije prvi put ove sezone.
  • Schpatz
    473


    Na momente ispadamo, mislis samo da nam lijeva strana dosta ispada i to radi Ogiware? Ostalo je bilo jako jako dobro. I uz gluposti Petkovica i njegovih nonsalantnih paseva koji su nas mogle kostat- ali nisu i to ce se zaboravit.

    I pasivnost mislis na Petkovica? Definitivno da. I slazem se s tobom da bi sredina s Misicem i Sucicem mogla / trebala biti agresivnija jer jos uvijek prelako dolaze do nase zadnje trecine, ali dosta dobro stojimo jer bez obzira na to, Qarabag je u prvom poluvremenu bio dosta bezidejan.

    Ali kad usporedbimo utakmice sa Spartom i PAOK-om je dosta neuspredivo. Prije bi rekao da smo na razini utakmice protiv Betisa od prosle sezone.

    Ne znam, ima tu nekih sitnica koji bi se mogle / trebale korigirat ali nije vrijeme za cjepidlacenje i ja samo prezadovoljan.
  • Dani Olmić
    222
    Sad ih lijepo dokrajcit i to je to…. Ajmeeee
    Poklon na kladari
  • Navijač Dinama
    8.3k
    traži ga Ona strana, taman izgleda ko svaki njihov kozojeb.
  • Marquis Manners
    53
    Trebamo i napadača jer Petković igra privatno. Kad mu se igra igra mu se, kada mu se ne igra, s druge strane može stajati United, njemu se ne igra i to je to.
    Kad bude na klupi gledao, možda malo razmisli.
  • don
    5.5k
    koliko fali Ristovski u ovakvim utakmicama..
  • javolimtebejako
    1.5k
    tu su negdje, miške vcrs promatrač

    nego jel bio kadar nasih na tribini?
  • Zagi
    7.6k
    U prvih 3 minute se vidjelo da će biti dobro. Bravo za Jakira i igrače.
    Sada zamjeniti Ogija Hoxhom, neka se MMa malo pričuva ili zamjeniti i njega i nema straha.

    Jako , jako sam zadovoljan.
  • Captain America
    17.6k
    Bilo je dovoljno samo jedno lošije poluvrijeme da se krene sijati mržnja po ogiwari.cibona

    Ne budi melodramatičan s pisanjem da su večerašnji komentari sijanje mržnje :rofl:
  • E46
    634
    Misic i Petko daleko najlosiji, ali dobro neka je sva krivnja na japancu, ja ga jedino krivim za nepromisljeni start za potencijalni drugi žuti.
  • Paggini
    19.6k
    Jedan Zona Dinamo klasik - "Sta bi bilo ovdje tek da gubimo..."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.