• dd29
    535

    Troyes je dio iste grupacije
  • dd29
    535
    Chelsea doveo golmana, mike penders iz genka
    19 godina, vrijedi 1 milijun po tm-u, platili ga 20 mil

    Ako takvi idu u premier ligu za 20, može i bati za puno više od 20
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Sve ok, ali Sučić je dugo bio ozlijeđen i Martin Baturina trenutno igra na razini na kojoj Sučić ne igra. Za zadnju godinu ugovora je 13 super, mislim ipak da martin može postići 20+ transfer. Usporedba s olmom mi isto ne stoji, pa nije 20 milijuna tada isto kao i danas, cifre idu u nebo. Dalić ga mora sada staviti, neka odigra dobro u repki i LP i mislim da je plafon itekako visoko.
  • tp1997
    261
    Nadam se da se klub drži stava da nema prodaje ako se uđe u LP. Momčad bi bila značajno slabija za takvo natjecanje bez Baturine.
  • miro
    4.4k
    Ako mi danas uđemo u LP, neće ić ispod 30, u to sam stoposto siguran
  • Omake
    2.5k
    Ako ništa može sina dovest ako nam krila bude nedostajalo.
  • Crni86
    3.5k
    Ne znam zasto se na dan ovakve utakmice uopce ovdje prica o prodaji baturine. Ako udemo u lp mi diktiramo ocemo ga prodat ili ne jer nam je budzet pun ko cep sa novcima od uefe. Vjerujem da bi martin rade odabrao igranje lige prvaka s dinamom nego odlazak u fiorentinu. Svaka cast violama ali ono… niti liga niti klub koji bi trebala biti destinacija za igraca popu baturine.

    Pustite te price kako se oni raspituju 3 dana prije kraja prijelaznog roka, klasicna novinarska patka i jos bu u petak dodao sve je bilo skoro rijeseno aliiii nisu stigli na vrijeme pa nista od transfera.
  • Nomad
    47
    Nedavno je u podcastu rekao da se planira vratiti živjeti u Hrvatsku, sa sinom, koji bi volio igrati za Dinamo i Hr repku
  • Papastrumf
    12.2k

    Jako dobro napisano, kolega.
  • ivca
    12

    Pjaca s 21god otišao za 29mil, Šutalo sad nedavno s 23god za 20.5mil + bonusi, dok su za Ivanušeca imali ponude od 12ak mil koliko se sjećam (ova trenutna 9.5mil ako se ispune vjerojatni bonusi), ali nije htio ići u Rusiju.
    Stvarno ne znam zašto Baturina ne bi mogao doseći barem 20-25mil, pogotovo ako odigra dobru LP i za reprezentaciju.
  • Omake
    2.5k
    Mislim da bi igrač koji za sub12 Flamenga zabije 50tak golova ima mjesta u Dinamovoj školi hehe.
  • Slush
    621
    Perišića se od ponoći može kupiti za 200 tisuća eura

    200k eura je u mojim ocima vrijedno da Maric posalje ponudu i da nakon svake tekme ide ispred boysa i pjeva volim te DINAMO!
  • Mihaljević
    9.8k
    Ali price vrijedi 40 mil i to, to je jednostvano nerealnoMiro Vugrinec

    Donetsk je okupiran već 10 godina, pa Shaktar prodaje Sudakova za 60M€. Nit' je ukrajinska liga jača od nas, nit' Shaktar ima bolju ekipu od nas... Sučić 10M€ , Baturina 20M€, doslovno u svijetu nema boljeg omjera cijene i kvalitete. Nama treba jedan transfer koji će nam podići granice transfera, ako prodamo Baturinu za 35M€, početna cijena za npr. Pavića, Mikića & Co, neće biti 10M€ već puno više. Pričaš o cijeni od 40M€ kao da je to nešto puno, na kakve se samo debile se daju puno veći novci.
  • blue heart 72
    1.7k
    nismo djeca da se opterećujemo takvim stvarima. Kao prvo mi smo ozbiljan klub i niti nam je potreban ovakav Perišić, a niti je to njemu potrebno. Uz to zašto bi tovarima poklonili 200 tisuća i uz to plaćali Perišića.....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions