• veselko tenžera
    2.1k
    Mislim da bi bilo fer čestitati kolegi @Daliban za prepoznavanje Ivanovića. Cijela Zona ga je sprdala s "napadačem dubine", sam sam dijelio mišljenje većine, ali evo netko plati za čovjeka 4 milijuna.

    Omakne se kolegi Dalibanu, voli tu i tamo 'posolit more', gušta pišati uz vjetar, ali treba priznati da čovjek ipak zna ponešto o ovom sportu.
  • Dzgšb
    812
    Prodao je i sotona iz Medjugorja Šimunovića Celticu za 8 milijuna pa je ovaj najveći promašaj..
  • hardek
    2.8k
    Daliban je "ahead of the curve" tip osobe. Emocije stavlja po strani i samo razumno gleda stvari. E sad, da li bi za njegov boravak ovdje bilo bolje da je malo "mekši"? Da. Ali s druge strane onda to nebi bio on. Meni osobno ne smeta i sa dosta njegovih razmišljanja se slažem, a kad pretjera samo preskočim njegov post.
  • GaijiZG
    1.3k
    I u onom podcastu Iza pjace su istim riječima rekli, da je Hajdukovih prvih 11 u 5 deka s Dinamom.

    Ajmo po Linijama

    Nevistić>Lučić

    Melnjak i Diallo bolji od Ogija? Mislim da ne. RPG ne treba komentirat. Uremović bolji od KTCa i MMA? ....

    Od koga su Krov i Raketa bolji iz naše početne sredine? Rakitić možda od Sučića.

    Sahiti>Cordoba? Ne kužim fakat.

    I na kraju, Livaja bolji od Petka?

    Evo fkt ne kužim logiku.
  • DrawTube
    4.7k

    Evo fkt ne kužim logiku.

    Nemoć.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/vranjes-pogresna-odluka-bila-je-prije-5-godina-staviti-osijek-u-ruke-jednog-covjeka/2593529.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m

    Jel Bjelica Vranjesu ulazio u zenu? Il je bilo onih menadzerskih dealova gdje ga je odjebo?
    Sve sto vrijedi u ovom kadru je doveo Bjelica - Nejasmic, Mierez, obrane nema tj. od tada postenog stopera nisu doveli, a pustili Bralica.
    Ako nista, onda ova situacija ide Bjelici u prilog jer on je rekao da tu nije bilo ambicije za vise sto se sad lijepo i vidi..
  • mali M
    5k
    Evo fkt ne kužim logiku.GaijiZG

    Isčašit ćeš si mozak ako ćeš pokušat shvatiti njihovu logiku... Rekao sam već sa jako dobrim frendovima koji su tovari sam prestao pričati o nogometu i općenito malo zahladio odnose jer šta oni izgovaraju nema mjesta u zdravoj pameti.

    Ako nista, onda ova situacija ide Bjelici u prilogEfes Pilsen

    Svaka situacija ide Bjelici u prilog jer sa njim su se borili za drugo mjesto, bez njega je dobra borba bila za četvrto, a po novome i za ostanak u ligi.. To je klub koji ne može pratiti vlastitu ambiciju, doslovno definicija "sam pao sam se ubio"
  • Omake
    2.5k
    Net xG tablica HNL-a nakon 4. kola

    Egey2Xz.png
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    sa jako dobrim frendovima koji su tovari sam prestao pričati o nogometu i općenito malo zahladio odnose jer šta oni izgovaraju nema mjesta u zdravoj pameti.mali M

    Nisi jedini... Moji su se sada malo primirili, ali mislim više zato što sam ja prestao uopće potencirati temu nogometa.
    Uopće ne sumnjam da sada malo ližu rane, a sljedeća godina je opet njihova, haha
  • Mr Anderson
    7.9k

    Prodan je i Frigan za 5 i pol milja. Isti hajp je oko njega bio ko i oko Ivanovića. Brz, napada dubinu, radi pritisak i gdje je sad? Rezerva u Westerlou.
    Nije Daliban ništa prepoznao, lik lupa po svojem i ne odustaje, sviđa mu se tip igrača ko Ivanović i to je to.
    Vidjet ćemo još što će biti s Franjom. Fizičke predispozicije ima, sve ostalo je drugorazredno. Može napredovati, a može se i pogubiti.
  • Paggini
    19.6k
    Mislim da bi bilo fer čestitati kolegi Daliban za prepoznavanje Ivanovića. Cijela Zona ga je sprdala s "napadačem dubine", sam sam dijelio mišljenje većine, ali evo netko plati za čovjeka 4 milijuna.veselko tenžera

    To što ga je netko platio 4 milijuna ne čini Ivanovića dobrim igračem. On se možda razvije u dobrog igrača, ali on to trenutno apsolutno nije.

    Dalibanu ću spomenuti da je prvi ovdje spominjao sa žarom Pavića i tu je pogodio, ali ostale njegove pretpostavke (ili istine, ako se njega pita) zasad se ne čine da će uroditi plodom.
  • Brusa
    1.5k
    točno tako. Da smo mi dali 4 milje za njega, zašto? Kod nas je on 3. napadač. Bolji od Petka i Kuleta nije. Koliko bi to isplativosti bilo?
  • mali M
    5k
    ma uopće kao argument dati "netko ga je platio toliko" ništa ne znači. Plaćali smo i mi razne Juriće, Štefulje i Bočkaje... Dobro je rečeno da vrlo lako vrijeme pokaže argumente. Gdje je sada Frigan, Beljo i ostala družina koju su probali utrpati u Dinamu uz pozamašnu svotu. Miško je zapravo loš trgovac svojim igračima. Traži velku paru, na kraju pristane na manje al igrača plasira u neadekvatne klubove. Ja samo čekam kad će više igrači počet inzistirat na Dinamu. Zašto pristaneš na neku bezveze destinaciju ako znaš da ti je Dinamo jedini logičini i ispravan korak u daljnjoj karijeri. Al dobro, valjda se samo žele maknuti iz kluba koji ih štopa pa odu pošto poto..
  • Brusa
    1.5k
    a nije baš tako...doveo je ivanovića za 4 milje...a nemaju ti igrači koji tamo dolaze baš nekog izbora di će, neke od njih smo i mi odbili pa su u rijeku otišli...
  • mali M
    5k
    kužim što pričaš, ali ja govorim o igračima tipa iz Rijeke i Osijeka koji vide da im je sljedeći logičan iskorak Dinamo, a oni zbog pohlepe i inata poslodavca završe u prosječnim klubovima u kojima se ne razve kako bi morali.. Al dobro...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.