• Nolifer
    8.1k


    Možda prizivaju Nike, da bude glavni sponzor opreme... :razz:
  • Paggini
    19.7k


    Mislim da je to dio Castore matchday uniforme, spomenulo se u nekim objavama, ali ne službeno.

    Takodjer, vrhunske su slike sa aerodroma, bas imaju, nezz - dušu?

    Ova mi je vrhunska

    6Da18h0.jpeg
  • don
    5.6k
    ovim slikama sa aerodroma svi su u istim nike patikama,i na nekim proslim objavama isto...jesu im ukusi svima isti ili ima neki razlog ?Time

    to je normalna praksa, mislim u europskim utakmicama kod većine klubova. Svi dobiju od kluba istu odjeću uključujući i tenisice.
  • Jaro
    7.3k
    to je jasno, mislim da je islo pitanje u smjeru najkica...
  • Pop corn
    8.1k
    Castore nema tenisice, pa se dogovorilo za obuću s Nikeom ovu sezonu.
  • Paggini
    19.7k
    Takodjer, vrhunske su slike sa aerodroma, bas imaju, nezz - dušu?Paggini

    Stvarno pohvale za nove fotiće, ne znam jesu isti ljudi za gameday fotke (koje su fantastične) i za ova gostovanja, ali isto je dignuto na višu razinu, kvaliteta fotki, framing, kolor gradiranje, trenuci, pravila trojke...

    Referiram se na ove fotke - https://www.instagram.com/p/C_KrkEgox5Z/?igsh=dGNyZndmaDEycGZr

    Super su fkt, pohvale, baš se i to diglo na visoku razinu.
  • mali M
    5k
    ma bitno je imat ekipu koja zna šta radi. Sadašnji marketing (ili barem netko u njemu) jako dobro zna što znači fotograf sa dobrim okom. Nije bitno da ulovi hrpu nego da ulovi detalj. I naravno da je kvalitetan fotić, vrhunska fotografija može imat uhvaćen trenutak famozno, ali ako je mutna ili krivo fokusirana postane neiskoristiva. Dinamo smo brate mili, možemo imat poštenog fotografa na platnoj listi, pogotovo u današnje vrijeme kad je digitalni marketing osnova za uspješno brandiranje.
  • don
    5.6k
    kako je moguće da je ovolika razlika u kvaliteti marketinga na društvenim mrežama i pressicama?

    na društvenim mrežam je stvarno većina stvari dobra ali ove pressice su blago rečeno užas, i to baš svaka... Niti ima prijevoda, niti možemo znati koje se pitanje postavlja, ova kad prevodi makne mikrofon...
  • Krizy
    43.1k
    :heart:
  • gledatelj
    549
    https://www.instagram.com/p/C_OYBTON5MK/?igsh=MXIzYWp4eG1hYXF5aQ==

    Strasno koliko nam je mocan postao marketinški sektor. Vizuali su bomba
  • gledatelj
    549
    Ne vidi se slika gore pa evo ovako
    NYwJqW3
  • gledatelj
    549
    E jbga neće ni tako. Ima link onda
  • Nolifer
    8.1k
    I redari su u našim bojama! :love:
  • Twisted1
    537
    Ne vidi se slika gore pa evo ovakogledatelj

    Evo, da ti pomognem

    Snimka-zaslona-427.png
  • gledatelj
    549
    Tnx. Prejaka je slika
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.