• Captain America
    17.6k
    Još je i vratnicu pogodio. Sjajan je.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Sad kad je kova out, će dobit priliku u vezi napokon?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Hoće ako se Vlašić ne oporavi.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Baturina je bolji dvaput od niega i treba dobit šansu ispred njega u repci. A ko gleda Wolfsburg bayern zna kakva su to 2 gola bila. Jedan penal, jedan na prazan gol s 5 metara gdje je skoro i promašio, igra prosječna. Po meni nas najprecjenjeniji nogometaš, uvijek neki rejting ima, a ništa ne donese osim protiv Malte i takvih ekipa. I Luka Sucic i Baturina pogotovo jer je 3 put okomitiji i motoricniji bi mi bili ispred njega
  • Nino Bule
    13.4k
    Majer je odradio dobar euro, sere se po njemu jel ga se davno uzelo na pik, da ne valja ne bi toliko nastupa skupio u ozbiljnim klubovima liga petice
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Majer je odradio dobar euro, sere se po njemu jel ga se davno uzelo na pik, da ne valja ne bi toliko nastupa skupio u ozbiljnim klubovima liga peticeNino Bule

    Zašto bi ga ha kao dinamovac uzeo na pik? Ja sam samo realan, otišao je u Wolfsburg koji je igrao jednu od najlošijih sezona u zadnjih 6-7 godina i dok nisu osigurali ostanak bio je na klupi, a došao je preko Kovač- Bara kombinacije za velike novce. Bez penala je imao 2 gola. Ne kazem da je los igrač, ali debelo precjenjen u javnosti i to bi se tek vidjelo kad bi tipa Baturina dobio minuta u reprezentaciji koliko i Majer koji je šetao kod gola Italije( pogledajte usporenu snimku) i odigrao jako los turnir, a opet dobio šansu ispred Baturine u zadnjoj tekmi. Spor igrač s finom lijevom nogom i dobrom vizijom, ništa vise od toga
  • Nino Bule
    13.4k
    Zašto bi ga ha kao dinamovac uzeo na pik?Miro Vugrinec

    Nebitno dinamovac/nedinamovac, dosta ljudi ga je uzelo na pik u dinamu zbog igara i gluposti oko duela, trke, itd., realno tek su ljudi zadnjih 10 nastupa u dinamu skuzili kakav je kapitalac i odma se prodao kad je usao u top formu, to da je odigrao los euro je glupost, vjerovatno jedan od boljih nasih igraca na turniru a seljakalo se po pozicijama.
  • Mihaljević
    9.8k
    Majer je preuzeo štafetu u reprezentaciji koju je dugi niz godina nosio Kovačić, a to je klasični naš mentalitet, ako ne zabiješ gol = ništa nisi napravio, njegova apsolutna suprotnost je Mario Pašalić, koji apsolutno ništa ne donosi momčadi ali zabije neki odbitak i odma je igrač utakmice. Lovro je plava desetka i treba imati više poštovanja prema njemu.
    3_MAIN-Lovro-Majer.jpg
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Oršić nije legenda kluba? Vidim, netko ima poprilične kriterije. Daj mi ti onda reci tko su legende našeg Dinama?
  • masacusec
    3.5k
    Već vođena polemika i diskusija.....

    Drkate i drkate po Oršiću bespotrebno! Taj dečko koji je primjer poniznosti, staloženosti i prizemnosti, koji je autor jedne od najvećih pobjeda Dinama u povijesti, možda nije legenda Dinama, ali predbacivanje zbog odlaska u drugi klub, i to realno slabi(ji) klub je realizacija njegovog dječačkog sna igranja u Premiershipu, a nikako ne okretanje leđa Dinamu i ostavljanju na cjedilu.
    Zajebao se, al koga je zajebao, sebe je zajebao!
    Oršić i pejorativni epiteti nikako ne idu u istu rečenicu!!!
  • Droljo
    8k

    A sa tim transferom je vratio dinamu svaki cent koji je dobio od kluba. U tim godinama.... Čudo
  • Lynx17
    4.1k
    Zašto bi ga ha kao dinamovac uzeo na pik? Ja sam samo realan, otišao je u Wolfsburg koji je igrao jednu od najlošijih sezona u zadnjih 6-7 godina i dok nisu osigurali ostanak bio je na klupi, a došao je preko Kovač- Bara kombinacije za velike novce. Bez penala je imao 2 gola. Ne kazem da je los igrač, ali debelo precjenjen u javnosti i to bi se tek vidjelo kad bi tipa Baturina dobio minuta u reprezentaciji koliko i Majer koji je šetao kod gola Italije( pogledajte usporenu snimku) i odigrao jako los turnir, a opet dobio šansu ispred Baturine u zadnjoj tekmi. Spor igrač s finom lijevom nogom i dobrom vizijom, ništa vise od togaMiro Vugrinec


    To sto je tvoje misljenje ne znaci da si "realan."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.