• don
    5.6k
    Pjaca je isporučiti kad će biti potrebno, tog se uopće ne bojim, bitno je da nas ozljede zaobiđu.Jos-Optimus

    ovo je jedna velika istina.. Pjaca će svojom klasom isporučiti ono šta nitko drugi ne može, osim možda Petka i Baturine. Koliko god jučer odigrao skromnu utakmicu, vidilo se na par sitnih poteza da je klasa, kao i Rog.
  • OldSchoolZG
    178
    Rezultat je super nova 3 boda , al igra baš i ni no treba odmarat igralce za ligu prvakov.
    Nadam se da Jakir vidi kak nam protivniki v svakoj tekmi lahko dolaziju v super šanse i da
    bu nekaj poduzel. Kule i Kolumbijac ak ovak nastaviju buju bili strah i trepet lige prvakov. Klinci moraju negde skupiti iskustvo a to su upravo ovakve tekme.
    Opet pune trbine kak i proti Šibenika , bravo.
    Nemrem dočekati sredo i uzvrat s Azeri.
  • Plavo Srce
    128
    Dragi svi!

    Ima već toliko pohvala igračima koji to zaslužuju (od najkul rakete Kuleta na dalje), da to neću ponavljati.

    Pa evo stvari koje me brinu ili bi me mogle početi jako brinuti, a nadam se da to Stožer vidi.

    Pjaca - doveden je uz pompu. Sjetite se koliko smo strepili hoće li ili neće li. Ja ga pamtim kao klinca i sasvim sigurno je legenda...

    Ali, ne igra nimalo dobro. Dapaće. Koči igru, gubi duele, spor je, pa ako i uspije dodati, ode lopta u bunar.

    Izgubio je 70% eksplozivnosti i kao da nema snage za fizički kontakt.

    Da jučer nisam znao tko igra na toj poziciji, da nisam znao da se zove Pjaca, sigurno bih rekao da je jedan od tri trenutno najslabije karike Dinama. A trebao je biti veliko pojačanje!

    Nema modernog nogometa bez eksplozivnosti i brzih donošenja odluka. Za Slaven i Goricu to može proći, ali ga ne bih volio vidjeti na startu u Baku.

    Cordoba - svi ga toliko hvalite da se nadam da to ne čita, da ne pomisli da je bog.

    Znate što bih ja rekao? Tipični srednje-južnoamerikanac, može sve s loptom i on se iskreno igra. Nogomet mu nije posao, nego igra i vidi se da uživa. Ima izvrstan pregled igre i jeste skužili kako vrlo rijetko ili nikad ne baca loptu u bunar, nema ništa na pamet. Radije vrati, nego da gura na silu u 16.

    Ipak! Potpuno je još neuigran s momčadi. Svaka kretnja mu je 5x brža od naših, onda vidi da ga nitko ne prati u tom ritmu, pa najčešće stane i vrati loptu nazad. Ja vas samo podsječam kako smo hvalili Kaneka kada je radio tako nešto slično (on nije toliko raznolik u driblingu, ali je imao ubitačnih par poteza kojima je lomio svakog čuvara), pa je poslije nestao. VELIKA je sada odgovornost na treneru da spriječi da postane frustriran, jer nitko ne prati njegov samba-rumba stil. Ja se osobno ne bih na početku igrao s njim na raznim pozicijama, to ne pomaže uigravanju. Neka on za početak uzme desno krilo i neka mu se odrede glavni partneri u igri i neka se, za početak uigra 10 čistih situacija. On može povući cijelu momčad u brzini i eksplozvnosti (tu je posve suprotan od Pjace!), ali se svi moraju priilagoditi jedni drugima. On mora imati partnere koji kuže gdje će on iz prve gurnuti loptu. Recimo, trokut Cordoba-Baturina-Petko bi mogao raditi čuda, ali ponavljam, ovo je sada faza medenog mjeseca, on pokazuje da zna s loptom, i da ima inteligenciju, ali to nije dovoljno! Nogomet mora biti uigran, inače će otići nizbrdo, kako je potonuo Kaneko...

    Mala kritika Stožeru - Vrbančić ima 19 godina, dakle, za tu dob mnogo više od Pavičića i Mikića, a po meni je veći potencijal i jednostavno - MORA igrati više. Svakih 5 tekmi po 15 minuta NIJE dovoljno. Ne smijemo dozvoliti da nam isklizne iz ruku!
  • Sixthway
    457
    Protivnici nam ulaze u 16m i stvaraju prilike jer se naši zadnji vezni povlače previše nazad pogotovo u zadnjoj utakmici je to radio Mišić. A imam i kritike prema Sučiću koji isto ne igra baš za pozitivnu ocjenu.
  • BBBaranja
    2.5k

    Domagoja Pavičiča ili ? :grin:
  • Rakovica1986
    632
    Pjaca je jučer igrao wing beka sa ekipom s kojom nije uigran niti malo jer je prvotimac.
    Nadam se vi koji ga pljucate imate bar nekoliko godina velikog nogometa u nogama da znate što je to mijenjat poziciju svaku tekmu i prilagođavat se novim zahtjevima. Pjaca zasigurno nije niti će biti razina igrača koji je bio kada je otišao u Juventus jer da je, nebi bio kod nas.

    Ostavite se priče s betonskih terena, cijenite to što je stožer složio i postavio ekipu na način da se za Dinamo gine na kojoj god poziciji na terenu bio.

    Lijepa energija na terenu i na tribinama, idemo po tu ligu prvaka!
  • Marley
    1.6k
    a ne mozemo reci da je dobro odigrao sinoc, kad nije.
    Inace se apsolutno slazem, generalno preeeevise kritiziran i podcijenjen igrac.
    Moje misljenje, jucer jednostavno nije bio njegov dan, glavno da nas nije kostalo, bilo pa proslo.
    Meni je strasno zanimljiv kao igrac, nadam se da nece mijenjati sredinu i da ce i redovno dobivati sanse.
  • LaznjakProsineckog
    643
    Pjaca i ostali su igrali doslovno rutinski. Nikakav problem. Zato i imamo širinu. Meni je Špikić jučer bio dobar, koliko god osporavan, za ovakve utakmice je dobar, i točno nam treba i on da vrtimo HNL sa rotacijskim igračima, ne vidim nikakav problem, klasična rutinska pobjeda. Vrbančić mi je bolji od Pavića trenutno. Iako ja vidim samo utakmice, Jakir ih ima na treningu svaki dan pa ima bolji uvid u njihove (ne)kvalitete
  • E46
    634
    On je meni zanimljiv kao igrač ali ja njega više vidim kao šesticu nego kao stopera. U nekoj utakmici bi probao Maxa na sestici a da su Mmae i Torrente na stoperima pa da vidimo kako bi to islo, tipa protiv Slaven Belupa.
  • Crni86
    3.5k
    Jucer ni minute nisu upisali: petko, bati, misic, rpg, ktc, ademi, rile. Sigurno nasih 5,6 uvjerljivo najboljih igraca i pruzili smo mnogo bolju predstavu nego protiv gorice prosle sezone i rekao bi da smo drzali sve pod kontrolom do onog gola u 91. Treba ponekad biti pragmatican, nama je tu bilo bitno upisat 3 boda kako god jer su svima oci uprte vec u azere. S obzirom na sve, jako dobra partija ekipe u kojoj su jos minute dobile i mlade nadolazece zvijezde Vrba, Pavic, Mikic i Cutuk.

    Toliko dobrih stvari je proizaslo iz ove tekme da ni sami nismo svjesni toga.
  • Crni86
    3.5k
    Vrbančić mi je bolji od Pavića trenutno.LaznjakProsineckog

    Ne mozes ih usporedivat jer je vrba ofenzivniji igrac, a Pavic je pak defanzivniji veznjak i 6. To je ko da usporedujemo malog jakira i mikica.

    Pavic je jedina prava zamjena Misicu, dok Vrba ima puno krkana jos ispred sebe i zato je i logicno da ce Pavic uspjet skupit dosta vise minuta od Vrbe ove sezone.
  • Jaro
    7.3k
    odmorio pola momcadi, dao minute "klupi", dao minute cetvorici klinaca, uzeo 3 boda...
  • mali M
    5.1k
    Ma tekma je bila top! Malo mi je navijanje štekalo na trenutke al zapravo sam bio okružen sa turistima i malom djecom pa zapravo je i logično. Pjaca u utorak slavljen, al eto čim ne odigra kao da ima 21 godinu u top formi malo ga pljucnemo. Isto ko i Maxa... Svaku tekmu neki od naših stopera malo kiksnu i odma ih se otpisuje. Protiv Qarabaga je bio KTC, protiv Šibenika je i Maae isto zazujap par puta. Ljudi moji pa događa se, čemu odma naslađivanje i zgražanje. Pa mi smo sa bitno različitom momčadi i klincima zapravo dominirali bez imalo problema u HNL-u. Namjerno nisam rekao "drugom momčadi" jer imamo tako strašan i širok kadar da to nisu prva i druga momčad nego skoro svi mogu igrati i u jednoj i drugoj...
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Gledao sam jučer malo 2. poluvrijeme A. Villa - Arsenal prije Dinama i onaj Gabriel kaj je bio kod nas na posudbi je imao jedno 3-4 izgubljena posjeda od čega je 2x predao loptu na svojoj polovici igračima Ville, što je dovelo do kontri koje ovi nisu iskoristili.
    Pa čisto povlačim paralelu s Maxom (pa i Mmae i KTC) i njihovim greškama koje su eto slične i ne znam kaj se očekuje, da će oni svaku tekmu biti perfektni i odigrati bez greške? Jbg, desi se greška, bitno je da igramo dobro i pobjeđujemo (nekada i na mišiće), pogotovo ovak s drugom ekipom i klincima. Tu će tek biti škakljivo, ali treba im minuta da osjete što znači igrati nogomet na najvišoj razini i da nešto nauče iz tih grešaka pa i iz poraza kada će doći.
    Mene je jučer oduševilo da smo nakon 1. poluvremena i "uštimavanja" ekipe koja nikada nije igrala zajedno, u 2. pol. izgledali dobro i da smo stiskali, stvarali prilike, a doći će i ta realizacija.
    Očekujem više ovakvih tekmi i minuta za Vrbu, Pavića, Mikića u ovoj sezoni...
  • Samurai
    103
    Super je sve izaslo…
    Jedan moj osobni zaključak..neki će se slozit neki ne.
    Jučer smo vidjeli Pavica cijelu tekmu..ono sto i kroz prošlu sezonu juniorsku se moglo vidjet da nema taj pas..da nema tu kvalitetu pasa nego traži izlaz iz pritiska kroz duel. Jučer je bas zbog toga zakuhao..2-3 situacije i puka je sreća da nismo kažnjeni. S druge strane vrbancic puno kvalitetnije barata loptom ali fali ta fizika koju Pavić ima..da ih barem možemo spojit u jedno..mišljenja sam da nijedan ni drugi po meni ozbiljnije neće participirat u Dinamu..
    Sa ostalima sve očekivano..cordoba leti..rog leti
    I očekujem obojicu u srijedu..jer će nam Trebat ta traznicija u bakuu..slatke brige imamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.