• blue heart 72
    1.7k
    Kak sam ja videl tekmu? Ajmo najprije ono kaj nije bilo u redu. Max večeras, nemam pojma kaj je bilo sa njime ali ovo je bilo doslovno užasno. Sučić, dečko se mora trgnuti. Od kada su krenule te priče sa transferom u Como, kao da je izgubio tlo pod nogama. Pjaca sve više potvrđuje ono kaj mislim duže o njemu. Stvarno mi je drag, pravi je dinamovac, ali realno to više nije ona magija od nekada, dosta se muči. Ispred njega je po kvaliteti Hoxha lijevo, kao i Špika/Cordoba desno. Još mi se nije svidio gard danas, nekako mlitavo, opušteno bez prave energije. Kaj mi se dopalo? Najprije ono najvažnije uz odmaranje glavnih vedeta uzeli smo tri boda. Od igrača MMA lik rastura, kapitalac već sada nakon par tekmi ima gard lidera. Mali Pavić, nakon grča i impresioniranosti u prvom dijelu, u drugom poluvremenu odličan. Marko Rog ne znam kaj dodati jer pretpostavljam da ste ga i svi prije mene nahvalili, nevjerojatna energija, a uz to i zna - MAJSTOR. Nadam se da mu je razlog manje minutažu, samo "maskirovka" prema Cagliariju, ono manje igra, nije to još to, pa da se kao time pokušava spustiti cijena. Ako je ikako moguće, obavezno ga na zimu otkupiti. Cordoba, veliko osvježenje brz kao šprih, ima ono nekaj. Mislim da bu nam pružil još puno lijepih trenutaka. I na kraju naša špica - Kulen. Sandro duboki naklon. Bil sam jedan od onih nebum rekel kritičara, ali nisam iskreno ni veruval da je za Dinamo i da bi došel na tu razinu gdje je sada. Kak je lepo videti da domaći dečko tak izgara za svoj klub

    Sorry kaj sam se malo previše raspisal...
  • Neki tip
    21.3k
    Sorry kaj sam se malo previše raspisal...blue heart 72

    Ne samo ti, nego i brojni drugi kaj se tak ispričavaju, kaj se imate ispričavat?

    Jebate, pa ja bih se onda stalno samo ispričavat trebao. :grin:

    Kome se ne čita, neka preskače, to je tisuću puta poručeno kad se netko zakači na nečije pizdarije, pa isto vrijedi i za ovo.

    Ovo je forum, a ne chat, ne wapp, ne viber. Radije pročitam 3 poštena posta nego 20 mićodušanović style - "uff, kako loše", "opaa, bravo", "ajmeee, neće bit dobro".
  • kajjaznam
    44
    Rpg i Cordoba na desnoj strani, ajooooooj
  • rioda
    4.8k


    Što je najbolje, mislim da su oni baš kompatibilni za suradnju. RPG za probijanje uz crtu i dešnjak je, a Cordoba ljevak i boli ulaziti unutra. Neće jedan drugom zatvarati prostor
  • Beowulf112
    319
    Lijepo ste sve rekli.Kule,Rog,Cordoba i Mmae odlicni danas...mali Pavic na trenutke pokazuje nevjerojatnu zrelost i borbenost za igraca od 17 godina.,nekako sam najvise ostao razocaran danas u Pjacu i Sučića...Max je imao slabiji dan vratit ce se on na svoj nivo...Špika iznenadio borbenoscu i agilnoscu...kao da se trgnuo malo
  • Kristijan992
    291
    Najvise mi je drago kaj se klincima daje prilika, okej, moze se pricati kako je bilo na kraju gusto i moglo je svega biti, ali ovo ce im puno znaciti za stjecanje iskustva i motivaciju za dalje
  • über alles
    1.6k
    Malo mi je neugodno kolko smo dobri
  • Crni86
    3.5k
    Roga je jednostavno gust gledati, steta svih povreda koje je imao. Kule ima odlican ucinak i ako ovako nastavi jos koju tekmu, lino lada ga nece moci ignorirati. Cordoba bu opaki spaner, stvarno vuce na viniciusa i kad se jos uigra sa petkom ufff.

    Kaj se tice Torrentea defanzivno je bio okej, ali iskreno po najavama kako je covjek najbolji u progresivnim pasevima prema naprijed sam ocekivao igraca koji je mnogo jaci na lopti, njegovi svi passovi prema naprijed u pocetku su usosili suigraca i nakon toga se uvukla neka nesigurnost i onda je vracao samo lopte unazad sto me dosta smetalo zbog mojih ocekivanja koja sam prethodno naveo. To je moj neki dojam.

    Veseli mladost, Pavic se kako je vrijeme odmicalo sve vise opustao i djelovao je stvarno dobro. Mikic isto kada je usao uopce nije pokazao respekt i Vrba je u ovih nekoliko minuta pokazao dosta dobrih stvari i djelovao puno bolje nego u prijasnjim tekmama.

    Sve u svemu dvije muhe jednim udarcem, odmorili prvotimce i upisali nova 3 boda. Prosle sezone nismo mogli zarotirat 3 igraca kad smo igrali europu, a danas smo uspijeli njih 9 zarotirati i dobili smo goricu bez vecih problema.
  • don
    5.5k
    pošto je Ogiwara očito neka mimoza, il je ozlijeđen il bolestan.Mr Anderson

    i kako ljudi onda očekuju da on dobije neku ozbiljniju priliku za igrati u kontinuitetu? koliko god on pokazivao na trenutke dobre igre, to nije dovoljno.
  • Mr Blue
    4k
    Cordoba mi se jako svidio ovu utakmicu, bilo ga je svuda. Dobar asist, držim fige da dođe i gol čim prije. Ali energija je strašna.

    Kad smo zadnji put vidjeli dva indirekta na utakmici?

    Osim toga, atmosfera dobra, lijepa posjeta, bilo je baš ugodno provesti subotu na Maksimiru.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Odmorilo se dosta igrača, klinci dobili priliku, 3 boda u džepu. Šteta primljenog gola. Neki nisu baš briljirali, al i iz toga se može nešto naučiti.

    Rog...Cagliari je klub koji je zadnjih sezona ispadao iz serie A, igrao drugu ligu, vratio se u serie A pa za dlaku izbjegao relegaciju. Što se tiče dinama i roga, bilo bi super da opet ispadnu pa da im treba lova i rješavaju se ugovora.
  • Patak
    2.9k
    Kaj nije da ne Rog tu do zime? Ako je tak do zime Cagliari ne bu ispao.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Pa valjda će na polusezoni moći napraviti procjenu gdje im sezona ide, u kojem pravcu. Jel se bore za nešto, jesu sigurni i mogu graditi nove ciljeve, hoće trebati nove igrače ili će se trebati rješavati ugovora...

    Dosta često se i na polusezoni zna da će neki klub ispasti iz lige. Prošle sezone se znalo da salernitana ispada valjda nakon 10 kola.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Drago mi je da je zadnjih par stranica ipak prevladao razum. Bio sam na tekmi i presretan kako Dinamo izgleda, kako se navija, sve je za 10.

    Svi koji misle da se moze izrotirati 9 igraca i ocekivati neka cuda su u teskoj zabludi. Jedina realna kritika je Maxu, ali i oscilacije su normalne, on je ionako lik koji najbolje igra kad je najteze (Betis, Hajduk...).

    Cordoba će biti paklen igrač, Mmae je lider i fajter, Rog je fantazija. Pjaca je isporučiti kad će biti potrebno, tog se uopće ne bojim, bitno je da nas ozljede zaobiđu.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Sto se tice Maxa. Zao mi ga je, koliko ga se pljuje nakon jedne tekme to je strasno.
    Covjek da cita zonu odma bi u mirovinu otisao.

    Prvo je bio nepoznanica. Zatim je bio zutokljunac koji ima premalo kila. Onda je postao pedro jer je skrivio penal protiv Victorije. Nakon toga je bio na popisu za odstrel, da bi nakon Betisa postao stup obrane. Kraj sezone je docekao kao spasitelj titule. Sad je opet kriminalan.

    Meni ga je zao kroz sta prolazi. Covjek je dosao s idejom da bude standardni prvotimac. Dobivao nesto malo prilike da bi nakon Victorie zasjeo na klupu mjesecima. Konacno je dobio priliku jer su svi drugi bili ozlijedeni i tu priliku je sjajno iskoristio. Ostatak sezone je igrao u prvoj i bio jako dobar.
    Proslo je ljeto i ispao je iz kadra opet, ovaj put ne svojom krivicom nego novim stoperima koji su dosli.
    Svakom bi pao moral kada bi nakon takve polusezone gdje je bio spasitelj, opet zavrsio na klupi. I onda kada bi dobio priliku u 'nebitnoj' utakmici sa juniorima bi izgledao lose na terenu.

    Mislim da je on covjek koji treba kontinuitet da bude jako dobar ali bojim se da ove sezone to nece dobiti i da ce na zimu ili ljeto vec mijenjati sredinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.