• jp23
    2.6k
    :lol: :lol: ostavimo tu priču na šanku :rofl:
  • Krizy
    43.1k
    Ne računaju se na poluvremenu.
  • GaijiZG
    1.3k


    Pohvale da sad na stadionu je proširena i gastro ponuda sa cevapima, krumpiricima i burgerom :starstruck: možda je bilo i prijašnje tekme, no tek sad vidio

    Jedva čekam s masnim prstima obgrlit i dat 5 svima oko sebe kad padne gol.
  • jp23
    2.6k
    mislim da se poluvrijeme ne broji kao uobičajeni interval za zamjene, ali neka netko stručniji potvrdi/opovrgne
  • NitkoBitan
    17k
    Ne bi ja njega u ovakvoj formi i upitnoj zelji (?) stavljao u prvoj postavi u Azerbajdzanu.NitkoBitan

    Mozda mu je menadzer ili netko napunio glavu s tim da mu je liga petica odlicna prilika. I sad imas situaciju da ako Dinamo ude u LP nece bit potrebe za prodajom... hm, hm... bio bi on meni na klupi.
  • Marley
    1.6k
    Zao mi je sto ne mogu reci nista u Maxovu obranu, fakat mi je drag igrac, ali ovo definitivno nije bila njegova utakmica.

    I treba nam treci napadac cim prije. Super je sto ce Kule napokon dobiti kontinuitet, mislim s ovakvim ucinkom, nema sanse da nece. Ali trebalo bi nesto i odmoriti.
  • Omake
    2.5k
    poluvrijeme se ne računa kao interval prekida igre.
  • Nogo
    3.6k


    Na poluvremenu se ne računaju.
  • Zagi
    7.6k
    Nema segmenta nogometne igre u kojem je Sučić bolji od Vrbe.
    A Rog je naravno, bolji od obojice i mora igrati u prvoj.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Siguran sam da ove suce nađu u nekoj lokalnoj birtiji prije utakmice, 'oćeš sudit? Može. Evo ti 200kn, pištaljka, kartoni i udri!'
  • rioda
    4.8k
    Sučić je glavom negdje drugdje i morat će se trgnuti jer je trenutno Rog vjerojatno i bliže prvom sastavu.

    Cordoba čudo, kad se do kraja uklopi bit će to milina za gledati, pogotovo u kombinaciji s Petkovićem, s Kuletom ipak ne može tako dobro odigrati.

    Hoxha me danas raživcirao u nekim situacijama, iako tu vidim samo pohvale. Imao je par situacija gdje je opet zabio glavu u pod, umjesto da produži s loptom.

    Kule majstorski, šteta što nije ušlo za hattrick.

    Torrente dobar, igra pod pritiskom jer mu je prva prava utakmica. Kad se opusti bit će to odlično.
  • rioda
    4.8k
    I moram prokomentirati žuti karton za Mmaeaa. Vidjelo se u prijenosu na snimci iz jednog kuta da doslovno klinac koji sakuplja lopte iza gola, udaljen valjda 60 metara, pokazuje da je Mmaee pogođen laktom u glavu, a sudac to nije vidio :roll:
  • miro
    4.4k
    Rog mora igrat u prvoj, to je 1/1
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Ja sam zadovoljan, 3 boda su v žepu! Nakon nešto slabijeg prvog poluvremena, kada je ekipa ulovila ritam, u drugom smo ih stisnuli i nismo im dali disati. Šteta da nije još koja ušla pa da privedemo smireno utakmicu kraju, bez ovih stresova.
    Moram samo napisati da me Rog danas oduševio, mislim da nam je on najveći dobitak i da bi pod mus trebao biti u prvoj protiv Azera.
    Podsjetio me na starog Roga prije onih nesretnih ozljeda i prava je šteta da je samo do zime tu...
    Mariću, daj nam još malo te svoje čarolije, pokloni nam Roga za Božić :smile:
  • Nogo
    3.6k
    Žao mi je da Stojković i Oliveras nisu dobili pokoju minutu ali dobro. Biti će prilike.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.