• Noel
    5.9k
    Sučić trenutno izgubio mjesto. Rog ispred. Ovakav Rog nažalost može teško ostat u Dinamu nakon isteka posudbe..
  • Omake
    2.5k
    Cordoba i RPG VS Kalik i Diallo hahah hahahaha. Jedva čekam.
  • Ludovic IX
    7.2k
    U odnosi na prošlu sezonu, špika je osvježenje.
  • Gringo
    72
    Max je danas bio sav u grču, u prvom ooluvremenu je imao dvije loše reakcije i zakuhao je dvije situacije iz ničega.
    Sučić u oblacima, mislim da je zaslužuo klupu. Rog odličan i meni je ispred Sučića apsolutno. Torrente miran i siguran u sebe.
  • Paggini
    19.6k
    Rog je nestvarna klasa koja u svim normalnim uvjetima nama ne bi bila dostupna, ali uvjeti su trenutno takvi da igrač vjerojatno želi ostati pod svaku cijenu, a klub ga želi. Dati 3-4 milijuna, ako nastavi igrati u ovakvoj formi bi potpisao svaki dinamovac.

    Cordoba je apsolutna zvijer, dugo nisam vidio igrač da toliko izgara na terenu, čovjek igra kao da je cijeli život čekao obući sveti dres. Posebno bih pohvalio kako je prije svoje asistencije majstorski osjetio presjecanje obrane i vrhunski se postavio. Takve stvari se ne uče - to je čisti instikt.

    Bernauer loš, ali da obrnem malo narativ - ovo je loš Bernauer koji nije ovakvu utakmicu odigrao dugo, dugo vremena. Samo da se usporedi kad ga se inače zove lošim, a odigra dobro - što je 95 posto tekmi.

    Kule jebiga, heroj tribina, Zagreba, purgera, dotepenaca i DINAMA. Ako ovako nastavi trpat, a ne bude ga se zvalo na iduće reprezentativno okupljanje, vrijeme je za jedan IZGUBILI SVE DABOGDA na okretištu na Prečkom.

    Klinci li-la, ali su klinci pa svi skupa trebamo tolerirati jer vidi ss da svaki od njih ZNA. Pavić mi se jako, jako sviđa, pogotovo drugo poluvrijeme. Vrbančić je HALAO danas, baš je imao Baturinastih momenata, odličan. Drago mi je da su Mikić, a pogotovo Čutuk u rotaciji i da se s njima računa.

    Mmaee mi je više glupo spominjati koliko je dobar. Torrente jako dobar. Nije radio gluposti, izbijao, nije kuhao, a više puta jako dobro otvorio napad dodavanjem. Ima tu nešto.

    Predivna, ugodna subotnja večer, zanimljiva tEkma, šteta gola.
  • Medford Hernan
    170
    Rog je uvijek bio klasa i samo su ga teške ozljede spriječile da napravi karijeru za pamćenje.
    Jako teško ćemo ga zadržati jer u Cagliariju sigurno nemaju takvog igrača ali treba baš sve učiniti što se može da se otkupi taj ugovor.
    Ajmo sad po prolaz u Baku!
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Cordoba je zvijer bez imalo preuveličavanja, apsolutni tip igrača koji nam je falio,ono kad je prebacio golmana, ono malo igrača može onako zavrnut a ima stotinku vremena.

    Također sam mišljenja da će s Petkom odlično surađivat.
  • Ludovic IX
    7.2k
    da je onih par situacija i petko bio na terenu i primio loptu od cordobe u 16, bilo bi barem 2 gola više u njihovoj mreži.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Jako teško ćemo ga zadržati jer u Cagliariju sigurno nemaju takvog igrača ali treba baš sve učiniti što se može da se otkupi taj ugovor.Medford Hernan

    Čekaj malo, koliko se osjećam i mogu naći na netu on je kod nas na posudbi do kraja godine, a ugovor s Cagliarijem mu istječe u lipnju 2026. Nije tu pregovaračka pozicija Cagliaria bajna, vjerujem da Marić tu ima sasvim dovoljno prostora za završiti to.
  • serbus
    4.1k
    Max je doslovno shvatio Baturinu i proveo noći na dodatnoj učeći hrvatski što je rezultiralo malo slabijijom igrom na terenu.
  • Orc123
    7.8k
    Steta da nismo vidjeli Oliverasa.....nadam se sto prije da ce dobiti prilikumjer mislim da bi mogao također biti veliki dobitak...
  • Medford Hernan
    170

    Oni su u poziciji da će teško naći takvog igrača i ostaje mu još godinu i pol ugovora.
    Ako uđemo u ligu prvaka sigurno će i tamo igrati i pružati dobre partije a to se kod njih jako prati.
    Vratiti jednog takvog igrača nakon povrede u svoje redove će bit velika stvar za njih.
    Navijači ga vole i jako je cijenjen tamo.
    Mislim da je čak jedan od najvećih transfera koji su ikad platili za jednog igrača.
  • Dinaminjo
    929
    Treba reci da je Bernauer pokrenuo akciju za 2.0
    Nastavio Hoxha, ostatak znamo
  • Mr Anderson
    7.9k
    Dobiti će Oliveras priliku pošto je Ogiwara očito neka mimoza, il je ozlijeđen il bolestan.
  • veselko tenžera
    2.1k
    u pravu si, moja greška, cijelo vrijeme računam da je sljedeća godina zapravo 2026. :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.