• tp1997
    262
    Sve mi se čini da prelazimo trajno na 3-5-2 kao osnovni sustav.

    Teško je opravdati da Kulenović u važnijim utakmicama starta s klupe s ovakvim učinkom, a također ne postoji svemir, ovaj ili paralelni, gdje Petković u iole važnijoj tekmi završi na klupi kod Jakira.

    Volio bih u srijedu vidjeti Roga umjesto Miška od prve, no ne vjerujem.

    Također, vidio sam da je kolega forumaš spomenuo ozljedu Ogiware - o čemu se radi, je li ozbiljno?
  • Peškaman
    4.2k
    Žao mi je što Mmae-a nismo bar malo odmorili.
    Žao mi je što nismo mogli bar na 10 minita vidit Oliverasa.
    Pavić bolji u drugom,Cordobu baš neće ali bravo za asist.
    Špikić,Torrente obrambeno ekstra.
    3 boda pišemo,odmorni za najvažniju utakmicu.
  • Hnlovac
    1k
    sezone 22/23 i 23/24 su možda samo bile neki san i mi nastavljamo tamo gdje smo u proljeće 22' stali
  • M94
    1.2k
    Atmosfera odlicna bila!
  • Nogo
    3.6k
    Mislim da Rog mora početi protiv Qarabaga a Sučić, Kulen i Cordoba ući kasnije za dokrajčiti ih.
  • NitkoBitan
    17k
    neznam jel sucic poletio malo u glavi nakon ponuda, poziva u repkuLudovic IX

    Mislim da to i je slucaj. Ne bi ja njega u ovakvoj formi i upitnoj zelji (?) stavljao u prvoj postavi u Azerbajdzanu. Prije bi Roga stavio koji je defanzivno odgovorniji. Ali jbg sad, Jakir je danas izmorio Roga, a Sucica odmorio.
  • jp23
    2.6k
    Pohvale da sad na stadionu je proširena i gastro ponuda sa cevapima, krumpiricima i burgerom :starstruck: možda je bilo i prijašnje tekme, no tek sad vidio
  • Vk1986
    15
    Trebalo bi pojedincima na sjeveru objasniti da se maknu mobitela i da krenu navijati
  • NitkoBitan
    17k
    proširena i gastro ponuda sa cevapima, krumpiricima i burgeromjp23

    Daj nemoj zajebavat haha. To samo na zapadu?
  • reziser
    6.8k
    Cevapi zamirisali opako... :yikes:
  • M94
    1.2k
    Trebalo bi pojedincima na sjeveru objasniti da se maknu mobitela i da krenu navijatiVk1986

    Jbg, kako stvari stoje malo teze ce se to iskorijeniti, pogotovo sad.
    Strancima i ne zamjeram, ne kuze i to je to. Al domacima bi trebalo bit vec jasno.
  • jp23
    2.6k
    da, sredisnji onaj dio di prodaju jos kokice i cugu. Vidio ranije ekipu s cevapima, mislio sam da sam lud, sad i potvrdio odakle su stigli
  • M94
    1.2k
    Pohvale da sad na stadionu je proširena i gastro ponuda sa cevapima, krumpiricima i burgerom :starstruck: možda je bilo i prijašnje tekme, no tek sad vidiojp23

    S majonezom ili bez? :lol:
  • reziser
    6.8k
    nema sarme :razz:
  • Peškaman
    4.2k
    Pitanje jedno,mi smo danas imali 5 zamjena u 4 intervala,zar nisu dozvoljena tri intervala izmjena?
    Ili se zamjene na poluvremenu ne računaju?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.