• Mr Anderson
    7.9k
    Max grozan danas, sve je preko njega islo i sad je sjebao golZg123

    Kad je već vidio da mu bježi, samo da je napravio korak van i ovaj bi uletio u ofsajd.
  • striko
    1.5k
    Cordoba će ekspresno izboriti mjesto u prvih 11. Pregled igre odličan
  • hardek
    2.8k
    Mislim čak da je noga od Mikića držala zaleđe al nisam 100%
  • Ludovic IX
    7.2k
    Spori je teren. Valjda fale ta umjetna vlakna ili koji k... baš stane lopta. A rog>>sucic .. neznam jel sucic poletio malo u glavi nakon ponuda, poziva u repku ali više griješi protiv gorice neg lani protiv bilo koga
  • NitkoBitan
    17k
    Ma s Maxom nesto nije bilo u redu. Kao da sam mu vidio izrazene podocnjake... mozda je prosao neku virozu ili bolestan igrao.
  • dzis
    807
    Koliko smo samo prosle sezone uzdizali Kanenka, ovaj Cordoba je za njega Messi
  • emilperska
    5.4k
    Znam da ovo nije uigranih 11 i pokazali su da su bolji od Gorice za 3 do 4 gola. Ali ovakva opustenost i nonsalancija na kraju im ne ide u prilog..
    Na kraju ispalo super. 12 od 12. Odmorili dio glavnih spanera, nije bilo ozljeda osim standardno Ogiwara na treningu/zagrijavanju i dosta djece smo uveli..
  • Samurai
    103
    Ma max užasan..sad znamo zas ne igra
  • Orc123
    7.8k
    Ma joj sve u svemu top....odrađena utakmica sa gotovo cijelom drugom ekipom....Max los danas, takav je dan jbg....ostali svi tu negdje....Kule trpa, Cordoba uff decko gori! Ono kaj me najvise veseli kaj nije lijeni igra u oba pravca, pritisce i u obrani i u napadu....bas mi drago da je dosao on a ne Šoticek...decko je 100 puta korisniji...Torrente isto bez greske....ima tu materijala puno....cekam jos Oliverasa!
  • San Lorenzo
    15.4k
    Važna su samo tri boda iz ove utakmice...za Maxa je vjerojatno sve već rečeno, meni Sučić i danas loše odigrao, imao jedan dobar defenzivni trk, ostalo slabo, muči se s kontrolom i predajom lopte.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Koliko smo samo prosle sezone uzdizali Kanenka, ovaj Cordoba je za njega Messidzis

    Uopće se njih dvojica ne mogu usporediti.
  • Omake
    2.5k
    Cordoba me oduševljava razinom energije. Ne staje, koliko je već puta kvalitetnim predigrom napravili dobru stvar. Samo da još krenu ulaziti.
  • Laugreano
    2.5k
    Cordoba izgleda ko da bi sprintao jos 2 tekme
  • skener
    873
    Od toga da se tresemo svaku utakmicu prije par mjeseci do toga da danas pobjeđujemo s juniorima
  • Samurai
    103
    maxovo rame je ostalo..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.