• Izet Hajrović
    2k
    Čini mi se da je Kačavenda bio u onoj situaciji za kontru uz Cordobu. Sjajno proigravanje Mmaeea glavom i to je trebalo svakako pustiti Cordobu da neometano odnese loptu, ali ne, Kačavenda mu se spetljao i to mi je nejasno. Shvaćam želju, ali znaš koliko je Cordoba brz pa pusti ga frende.
  • Zvonkec
    57
    mikića I horvata ako su klupski projekti
  • Krizy
    43.1k
    kako je to uspio? Iz aviona se vidi da je Torente viši od Cordobe.MarK

    Rekao bih i da im je boja koža različita :chin:
  • hardek
    2.8k
    Ja sam tu situaciju vidio skroz drugačije recimo. Po meni je Cordoba trebao pustit Kaču jer je ovaj išao na loptu u punom sprintu a Cordoba je morao loptu čekati. Po meni je tu loptu trebao uzet Kač a Cordoba širit na desno i išli bi u 2 na 1 situaciju. Možda sam krivo vidio nemam pojma
  • Marley
    1.6k
    Thanks. Pa zbunio me komentator kad je rekao, ha sad je pitanje je li tu bilo namjere. Pa onak dodao mu je nogom i ovaj uzima u ruke. Za mene je to bio "wtf" moment sta radi Nevistic, nije mi se uopce ucinila upitna Maxova namjera.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Nisam uspio skužiti koja je uloga Kačavende danas. Kao da nema poziciju, ima ga svuda, a opet nigdje gdje treba. Ne kažem da je loš, ali mi pozicioniranje nije najjasnijerioda

    Meni se generalno ne sviđa to forsiranje veznjaka uz liniju, protiv Šibenika smo gurali kroz sredinu i išlo je kao podmazano, danas su Rog i Pjaca uz jednu liniju, Kačavenda i Špikić uz drugu...inače me jako raspizdila ona situacija gdje Mmaee glavom proigrava Cordobu, ali se i Kačavenda umješao i sve se zbrljalo.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Kačavenda danas puno zuji, malo meda daje...
    A i neće ga gol, opet je imao odličnu šansu kada je glavom lošije pucao...
  • Samurai
    103
    Kao sto sam i rekao Jakir nam je malo pokakan,boji se Gorice pa uvodi sucica i hoxu..vodi 1:0 i Gorica je jedva centar prošla
  • IstokKa96
    671
    Pjaca krilo s bočnim iza leđa, u suprotnom to nije to, a Špikić i Cordoba guše jedan drugog i taj 'dio' treba razmrdat.
    Ostalo sve u skladu sa očekivanjima obzirom na silne promjene u sastavu.
  • MarK
    621
    opasna je to tvrdnja. Radije nešto drugo. Npr. Cordoba ima kovrčavu kosu.
  • DiddyGuela
    2k
    Samo kratki pozdrav forum klaunu koji bi trpao Pavica,Mikica a tjerao Ademia i Ristovskog. Ne kazem nista protiv klinaca...samo kazem da je pravi nogomet jedno a drkica po igricama i glumljenje nogometnog maga drugo.

    AJMO DINAMOOO.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Znači svi bi da igra rotirana postava prije tekme, a sad svi pljuju apsolutno sve skoro. Reko bi čovjek da gubimo, a ne vodimo 1:0...

    Ja sam zadovoljan, realno može i bolje, ali da bi bilo bolje ti igrači trebaju igrati (i igrati zajedno).
  • jp23
    2.6k
    Hoxha i Sucic unutra, Pjaca i Kačavenda van
  • Krizy
    43.1k
    opasna je to tvrdnja. Radije nešto drugo. Npr. Cordoba ima kovrčavu kosu.MarK

    Ali obojica su ljevaci, tako da ga razumijem.
  • MarK
    621
    haha možda ga je to zbunilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.