• Nogo
    3.6k

    Evo još jednom gooool Kulena.
  • NitkoBitan
    17k
    Hoxha > Pjaca

    Sorry ali je tako. Hoxha bi Mikanovicu vec djecu napravio.
  • Dinaminjo
    929
    Strasno koliko mi ovisimo o jednom veznom (Misic ili sad Rog).

    Ostatak veze u izgradnji ne postoji..
  • Ludovic IX
    7.2k
    Kulen pokusava opet bit petko, ali on to nij3 i ne treba lutat. Imaš 16m i tam budi i cekaj
  • Marley
    1.6k
    Moze mi netko objasniti, imam jedno tehnicko pitanje :grimace: . Kad je Nevistic uzeo onu loptu u ruke koju nije smio, koju mu je Max poslao. Komentator je prokomentirao nesto u smislu "ha sad je pitanje je li tu bilo namjere". Kakve namjere, ne kuzim? I zasto je uzeo uopce tu loptu u ruke?
    Nadam se da je netko shvatio sto pitam :sweat:
  • MarK
    621
    kako je to uspio? Iz aviona se vidi da je Torente viši od Cordobe.
  • Orc123
    7.8k
    Ja bi isao u 4 iza i stavio Oliverasa i izvadio Pjacu i Maxa...stavio Mikica i Oliverasa......Da Pjaca odmori za srijedu a i nije bas u tekmi....Spiku na lijevo i Cordobu na desno krilo...
  • Maki2
    610
    Ako branic loptu igra nogom al nije bilo konkretne namjere da dodas golmanu ili ti se recimo samo odbije od noge do golmana onda nije indirekt.
  • rioda
    4.8k
    Nisam uspio skužiti koja je uloga Kačavende danas. Kao da nema poziciju, ima ga svuda, a opet nigdje gdje treba. Ne kažem da je loš, ali mi pozicioniranje nije najjasnije
  • Doktor Kunić
    3.4k
    nema tu previše mudrovanja naš igrač mu je vratio loptu nogom i ovaj je uzeo u ruke što ne smije.
  • Peškaman
    4.2k
    Polako ljudi,igramo u sredini s Pavićem (18godina),Kačavendom(21) i Rogom koji je iskusan.
    Treba istrpiti pogreške i Pavića i loše odigrano poluvrijeme Kača.
    Idemo po drugi gol i lagano zatvorit utakmicu,nadam se Mikiću i Oliverasu.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    @Noel i ja također pa nas niko tu nije ni spomenuo!
  • Paggini
    19.6k
    Inace, da @deda ne kaže da samo kenjamo, itekako pohvaljujem uvođenje Staropramena i Žuje iz boce, opcenito proširenje ponude cuge. :)
  • skener
    873
    Ulaze sucic i hoxha
  • Mr Anderson
    7.9k

    Misli se na to jeli Max imao namjeru vratiti loptu Nevi ili ju je izbio ispred napadača pa je ona dosla do golmana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.