• Miro Vugrinec
    4.7k
    Hvala kolegi dalibanu na podršci samo bi još napomenuo, ne treba se vrijeđati nego argumentirano raspravljati, al hvala na obrani. Uglavnom bluephone, slobodno pitaj Jakira sto hoćeš, ništa nečasno nije napravljeno niti na štetu kluba s moje strane, transfer napišem sat vremena prije medija, sastav 2 sata prije tekme, (1h i 45 i protivnik službeno sazna sastav) i bacam osvrte i mišljenja na ovom forumu. Nikad apsolutno ništa nije napravljeno na štetu klubu s moje strane niti će biti, a krticu ne možeš otkrit jer je nema, jednostavno sam u tom krugu ljudi da sve saznam kad hoću, od Dinama, reprezentacije, čak i Rijeke i Hajduka. Mislim da sam podigao ovaj forum i da je ljudima zabavno nekad nešto detaljnije saznati, ali nikad nisam išao ispod neke razine i sabotirao klub niti ću to raditi. P.s pozdravi puno Jakira.
    P.s ukoliko me deda i ostali osnivači foruma smatraju problemom i nekom štetom za forum, slobodno nek bace ban, nemam problem s tim, ne živim od foruma tako da slobodno nek struka kaže svoje
  • NORTE
    11.4k
    transfer napišem sat vremena prije medijaMiro Vugrinec

    Toliko im treba da objave članak nakon tvog posta.
    Da ne napišeš ovdje mediji bi to objavili tek nakon što bude služben.
  • BBBaranja
    2.5k
    Molim te Miro samo do kraja prijelaznog roka izmisli neku patku,pa kad germanijak doznaje fino to prepiše ti samo ovdje napiši da si ih nasanjkao :lol:
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Mislim da sam podigao ovaj forumMiro Vugrinec

    Tako je legendo! To nam reci
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    IMG-20240824-073110.jpg
    Dobro vam subotnje jutro, pozdrav iz južnih krajeva!
    DZIS :heart:
  • CastAway1986
    1.4k
    Idealna utakmica da debitira Torrente da i njega malo vidimo na djelu..
  • Borovljanin
    74

    Kaj nije igrao Raul protiv Istre? Nisam 100% ziher zato kaj sam tekmu gledao ispod zapada, ali mislim da je ušao na kraju
  • Eduardo
    19.9k
    igrao je cca deset minuta.
  • Nogo
    3.6k
    Utakmica Dinama i Gorice počinje u 20.30 sati (MaxSport 1). Glavni sudac je Ante Terzić (Podstrana), pomoćnici su Vice Vidović (Solin) i Ivan Stračević (Bjelovar). VAR sudac je Mario Zebec (Cestica), a AVAR Dean Grofelnik (Valpovo).
  • jedan u nizu
    8.2k
    a AVAR Dean Grofelnik (Valpovo).Nogo

    ja mislio da smo avare istjerali tamo u stoljecu sedmom a kad ono ...
  • CastAway1986
    1.4k
    Da u pravu si ali želim ga vidjeti cijelu utakmicu
  • Kepec
    5.4k
    Po imenima i količini igrača imamo jako široki spektar igrača koji se mogu nametnuti prvoj postavi, a danas je prilika da nam stožer, odnosno prvenstveno igrači to i potvrde. Ako s gotovo cijelom promijenjenom postavom bez problema nadigramo Goricu onda ćemo biti sigurni da prvenstvo neće ispaštati zbog Europe i obratno.
  • Zagi
    7.6k
    Ajd da ja probam...
    vsgorica.png
    U drugom poluvremenu Cordoba, Stojković, Jakirović, Mikić. Ako bude dobar rezultat.
    Ako ne, Cordoba i prvotimci u drugom.
  • Rakovica1986
    632
    Mislim da ćemo ipak danas izaći u formaciji 4-2-3-1 baš zbog toga što "druga" ekipa nije upoznata sa 3-5-2 dovoljno. S istom ćemo formacijom, samo vjerujem ovaj put mudrije istrčat u Bakuu.

    Moja prognoza za danas:

    Nevistić
    Mikić-Bernauer-Sammy-Ogiwara
    Rog-Pavić
    Cordoba-Kačavenda-Špikić
    Kulenović
  • NORTE
    11.4k
    Ovako bi ja to

    Špikić-Cordoba
    Kačavenda-Rog
    Vrba-Pavić
    Oliveras-Torrente-Jakirović-Mikić
    Zagi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.