• Cosey
    501
    GLEDATI obavezno:

  • Zagi
    7.6k
    ^^ Denis podcast. Molim upozorenje idući put, unaprijed zahvaljujem.
  • Cosey
    501
    Ne kužim, ali gledaj radi gosta.
  • Zagi
    7.6k
    Gledam sada kada sam već kliknuo.
    Ubuduće nebih tom podcastu davao klik.
    Koji god bio gost.

    Uneseš url u "media" umjesto u "link" i vidi se kaj je.
  • LM1995
    1.8k
    Denis podcastZagi
    Ubuduće nebih tom podcastu davao klikZagi

    Slobodno napišeš riječ/dvije zakaj točno (za nas koji ne pratimo baš podcaste).
  • Zagi
    7.6k
    Bilo je već riječi o tome.
    Podcast Lesički. U jako dobrim odnosima i dijele ljubav prema bivšim sistemima.
    Među ostalim.
  • GaijiZG
    1.3k
    Podcast je čudo, prvi put čujem za gosta, al je dosta toga zanimljivog kazao. Predlažem da si ne uskratite ovak dobar podcast radi hejta prema Denisu.

    Apsolutno se slažem sa isključivošću prema Denisu zbog njegovih stavova, al ne vidim zašto se ta isključivost ne primjenjujem na jednom Tomislavu Metelku, koji se zalaže za cenzuriranje "opasnih" desnih ideja, koji je član Rotary Kluba koji je predvorje Masonerije i koji se kao Masonerija zalaže za rušenje europskih naroda i katoličke Crkve(samo to lijepo upakiraju), i ne kužim što takav lik radi u Dinamu. Hvala na čitanju.
  • Zagi
    7.6k
    Nikad čuo za dotičnog, očito me ne zanima. Puno kuteva ima internet.
  • GaijiZG
    1.3k


    Čovjek je u strukturama kluba, možda bi te trebalo zanimati.
  • Common Sense
    796
    Čemu takav hejt prema Denisu? Upoznao sam cijelu ekipu iz 8-24 na cugi prije derbija prošle zime i baš su svi ok dečki i volim poslušati njihova razmišljanja i dojmove prije ili nakon utkamice. Različiti su, neki više, neki manje kritični, ne slažu se u svemu, ali dobro se nadopunjuju.
  • GaijiZG
    1.3k


    Denis nije dio 8_24, ovo je samo snimano u njihovom studiju. Denis nije niti tatin plaćenik, nego Vlatkin, što je još tužnije. Otkad nema tate smatra da se klub treba privatizirati, il ćemo završiti kao Hajduk. Ugl low iq argumente koristi da opravda bivše strukture.

    Ironično je što ja Hajduk privatan klub a ne udruga građana lol.
  • Common Sense
    796
    Denis je prije redovito bio dio 8-24 ekipe uz profu Šaška, Gliča, Antuna i Relju. I sada je non stop s njima. Ok, Denis se previše slizao s Lesijem i širio negativu naročito oko upravljanja, ali realno, klub je i bio u lošoj situaciji i u sportskom i u financijskom smislu.
  • GaijiZG
    1.3k


    Denis je na temelju Šimićevog lošeg posla temeljio cijelu priču kako je demokratizacija loša za klub. Doduše imao je tako puno razumijevanja za transfere Denija Jurića, Štefulja, Bočkaja koji su nas koštali suho zlato, hvalio je Vlatkicu na sva zvona što je uspjela dovest Kačavendu i Stojkovića prošlu sezonu(al su se naigrali). Al je zato s Lesičkijem i Medom radio na narativu da je Šimić uništio klub dovođenjem Kaneka i Maxa, iako je imao budzet od 0 eura. Na kraju ta 2 igrača su nas izvukla iz rupe u koju nas je uveo Vlatkin trener (Jakirović). Sad se pokušava izvuć, kao on je samo objektivan, al ko je pratio zna kako je tretirao poteze Šimića, a kako poteze starih struktura, a mogu si mislit kako bi tretirao Marića da je RPG ispao rupa ili tako nešto.
  • gledatelj
    549
    Znam da je kod Makija mislim čak spominjao kako nam je škola užasna, kako nema.ni jednog novog igrača za prvu i da nitko neće bit prvak. To je bilo možda 5 kola.prije kraja i na kraju su mislim i kadeti i juniori bili prvaci.
  • Zagi
    7.6k
    Ne zaboravite propagiranje Lesijeve glasine kako možda nećemo imati za plaće .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.