• Mr Anderson
    7.9k

    Ne samo to, nego često iznosi na forumu neke stvari koje nebi trebale biti tu napisane, barem dok ih klub službeno ne objavi.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Kakve tajne svlacionice,svako sa 2 grama mozga zna da ce biti mnogo rotacija a to je najavio i sam trener. I ptice na grani znaju da 90% igraca iz prethodne utakmice nebi trebalo i ovu poceti. Sto je tu cudno sto ce Pavic krenuti od prve minute? Ne drami gdje drame nema i ne napadaj kad nemas razlog
  • veselko tenžera
    2.1k
    Sve, ali baš sve treba podrediti uzvratu u Bakuu. Nadam se da su krenuli s onim kokosovom vodom što Tudor spominje. :smile:

    Ta utakmica vrijedi blagostanja, kako su BBB rekli - za budućnost bez granica!

    Gorica je tu protivnik po mjeri, rotirati, rastrčati se i zaboraviti na zadnjem sučevom zvižduku. Naravno da smo i s 9-10 rotacija ogromni favoriti i očekujem pobjedu. Čak i ako utakmica ode naopako, nema veze, samo koncentracije na Qarabag.
  • Brusa
    1.5k
    Po mom mišljenju je tekma protiv Qarabaga 300 puta važnija nego Gorica
  • Jaro
    7.3k
    Pa obicno iznese sastav 2h prije tekme - nis spesl opasno po momcad. Sad je rekao da ce se momcad izrotirati - trener je to najavio vec 2put...
  • Zagi
    7.6k
    20 lajkova je stiglo. Briga njega za ostalo.
  • ShanKu
    733
    Oko sastava i transfera bi trebali ipak bit malo suzdržani insajderi. Jer nije mi uopče zanimljivo saznat te stvari i detalje tako prijevremeno. Mislim, da je zanimljivije to saznat direkt od kluba. Veči efekt iznenađenja :sweat:
  • BluePhone67
    3.9k
    Pitat ćemo u ponedjeljak Sergeja kaj misli o tome da ima krticu u (stozeru, igracima, bliskim djelatnicima) koji direktno štete klubu ili pricaju svojim prijateljima ili obitelji koji ne znaju šutit vec od toga rade samopromociju za široke mase, samo da vidim još taj sastav koji je obećao da će staviti ovdje. Pa neka se On i Svi oni sa time zabavaljaju , al kad tad će dolijat i doći tome kraju.

    Lp
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Kakvo manipuliranje. Postavljanje pitanja kako bi dobio onakav odgovor kakav hoces. Ja prvi mislim o tome sve najgore ali je miro koliko toliko uredan,i ne zeli raditi stetu. Vjerojatno zna vec u ovom trenutku sastav ali ga nije objavio.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Svaki put kad vidim tvoj upis nekog napadaš.Daliban

    Napada kao Ivanović dubinu.

    Nikada bez razloga.
  • deda
    32.5k
    Daliban i Bluephone ban. Razmisli ću o vremenu.
  • Riot
    1.9k
    You either die a hero or live long enough to see yourself become the villain.

    Jedan od uglednijih forumaša si ovako kvari reputaciju. Šteta.
  • xavier
    12k
    Jedan od uglednijih forumaša si ovako kvari reputaciju.Riot

    Daliban? :sweat:
  • Petar86
    884
    Daliban i Bluephone ban. Razmisli ću o vremenudeda

    Prvom neka bude mjesec dana da u miru ispratimo Qarabag, Rijeku i Hajduk.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.