• Dinamosaur
    1.5k
    na kojem sektoru se nalaze ta sponzorska mjesta?

    U utorak je bila dosta velika rupa na sektorima 2 i 3 pred sam pocetak, a inace tamo bude najbolje ispunjeno. Kako je pocela tekma, tak se lagano popunilo al ne bas full..jel se zna razlog tome?
  • Liks90
    1.9k
    pogledaj gore koliko sam napisao da je prodano :) kad su velike tekme pišem koliko
    Je ostalo jer je lakše zbrajat :wink:
  • NitkoBitan
    17k
    Također, Šibenik je gorio zadnjih sati pred utakmicu, nekoliko tisuća je prodano na dan utakmice.jedan u nizu

    Petak je bio radni dan pa je i logicno da je bila dosta velika navala neposredno prije utakmice. Sutra je subota (vecini neradni dan) tako da mislim da ce prodaja na dan utakmice protiv Gorice presisat prodaju na dan utakmice protiv Sibenika.

    I da, zaboravio sam... taj cetvrtak nije bilo prodaje jer je bio blagdan. Prodaja na karatani je bila samo u petak (na dan tekme).
  • dinamofan
    0
    Zar nije ovo treći dan prodaje ulaznica za Goricu a ne drugi?
  • jedan u nizu
    8.2k
    ogledaj gore koliko sam napisao da je prodanoLiks90

    ma jesi :smile:
    ali nisam nista upratio/zabiljezio ove sezone i sad sam listao izvjestaje od ovih 50ak stranica u 3 tjedna, pa je hrpa brojki i postova pa se osjecam malo:

    200.webp
  • deda
    32.5k
    Šibenik se prodavao 5 dana, a samo zadnji dan karatana tako da je teško vući paralele.
  • Liks90
    1.9k
    Sjever prodano cca 910 ulaznica, zapad 868, ukupno cca 1778
  • jedan u nizu
    8.2k
    etak je bio radni dan pa je i logicno da je bila dosta velika navala neposredno prije utakmice.NitkoBitan

    ali je bio produzeni vikend koji je valjda 80% ljudi spojilo u produzeni.

    Zar nije ovo treći dan prodaje ulaznica za Goricu a ne drugi?dinamofan

    je, u pravu si, krivo sam napisao.
    i dalje stoji podatak za vecer prije utakmice, tad smo bili na 3000 a danas vjerovatno malo iznad 2000.

    Takoder, kao sto sam napisao prije, na prodaju utjece sigurno i da je ovo treca domaca utakmica u 7 dana. I ljudi koji su se 'istrosili' na Qarabag mozda nece i sutra dati jos 15-20 eura za manje atraktivnu Goricu.
  • miro
    4.4k
    Ma nek bude 7-8k i super
  • Liks90
    1.9k
    ja mislim da je najbitniji atraktivni Dinamo i da radi Dinama se dolazi na utakmice, a ne radi protivnika, to je moje mišljenje…
  • Šteco
    680
    Dinamo sljedećeg tjedna igra uzvratni susret Play-offa UEFA Lige prvaka protiv Qarabaga. Utakmica je na rasporedu u srijedu, 28 kolovoza u 18:45 sati, a u nastavku donosimo informacije o ulaznicama za navijače Dinama. ⬇️

    ✅ Cijena ulaznice za navijače Dinama (sektor 28, ulaz C) - 12 eura

    ➡️ Prodaja će biti isključivo fizička na Ticket pointu. Za kupovinu ulaznica/vouchera potrebno je dostaviti: ime, prezime, datum rođenja, broj putovnice, adresu, broj telefona, email adresu.

    Termini prodaje ulaznica/vouchera na Ticket pointu:
    Nedjelja, 25.08. 11-19h

    ❗ U slučaju da ste iz inozemstva i želite kupiti ulaznicu za utakmicu, molimo da se javite na: do nedjelje 25.8. do 19h.

    ➡️ Kupljene vouchere navijači su obavezani ponijeti sa sobom u Baku gdje će sa svojim voucherom preuzeti ulaznicu. Sve detalje oko preuzimanja ulaznica kao i sve ostale informacije za navijače koji putuju u Baku, klub će dodatno objaviti.
  • DrawTube
    4.7k
    12€ za naše a sektor do 2,70€ za azere?

    Može netko objasniti
  • ibro1986
    150
    koji je kapacitet tog sektora koji smo dobili
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.